Специализиран форум на Български Златотърсачи

ЧАСТ ОТ ФОРУМА СЕ ВИЖДА САМО ОТ РЕГИСТРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!

Казвам се...И съм от...

Позитиви и Негативи.

Re: Казвам се...И съм от...

Мнениеот jokko1 » 16 Авг 2018 10:01

Я Скорпи!!! Къде липса за толкова време? Липсваше ни твоята строга но справедлива намеса точно когато и където трябва.Вече е на дневен ред да се въведе ред.
Успех.
Аватар
jokko1
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот lazar68 » 21 Авг 2018 14:40

Благодаря на Администрацията за съдействието и бързата реакция! Скапа ми се лаптопа на който бях запаметил старата парола и съответно замина заедно с лаптопчето. df43f
Аватар
lazar68
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот pscorpions » 23 Авг 2018 00:27

jokko1 написа:Я Скорпи!!! Къде липса за толкова време? Липсваше ни твоята строга но справедлива намеса точно когато и където трябва.Вече е на дневен ред да се въведе ред.
Успех.

Здравей jokko1 и благодаря. Ти си от хората които харесват реда и дисциплината, но на някои хора съм им трън в очите. Опитвах се да помогна, не коментирах теми в които не съм толкова наясно за да давам съвет, изказвах мнение от моят опит и това което мисля. Мога само да кажа, че форума не е същият - интригата и тук надделява, което не е добре. Питам се защо оставихте темата " Спам " достъпна до всички - или това е била целта? Ако продължава така и този форум ще отиде в небитието. Успех на всички.
Живей така че когато умреш и гробаря да плаче над гроба ти !!!
Аватар
pscorpions
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот jokko1 » 23 Авг 2018 18:58

Със спама нямам нищо общо с дисциплината пък още по малко.Ако ми трябваше дисциплина отдавна да съм си намерил началник.Колкото до тебе добре си си дошла.Пак ще има с кого да се заяждам понякога а това ми липсваше.
Успех.
Аватар
jokko1
Златотърсач
Златотърсач

Предишна

Назад към Похвали и оплаквания