Специализиран форум на Български Златотърсачи

ЧАСТ ОТ ФОРУМА СЕ ВИЖДА САМО ОТ РЕГИСТРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!

Ехоо !

Яко спам

Re: Ехоо !

Мнениеот Rosen » 02 Мар 2019 18:11

Repata написа:
bibiko написа:Колеги,...къде се ''потопихте'' всички...все едно сте пратени едновременно в командировка! Ако не искате да ''пишете'' по темите за златото, то има толкова много други, по които можете да драснете някой ред...кибритът ми за поддържане на огъня е на привършване..

Колега.Аз съм ангажиран и тепърва занапред ще ставам все повече и повече.Инвестирали сме много в голям проект и вървим напред.Бачкам от 8 до 20.00 .Имам 4 човека който са ми на главата и хабя много нерви.Почти не ми остава време да влизам където и да .Преди няколко години като създадох форума,идеята ми беше обединение под общата идея и разрастване но с времето осъзнах че тая работа не е за нас Българите. Напълних форума с информация,част от която я няма никъде другаде.Над 60% от знанията ми са тук.Бях готов да кача всичко но...Аз каквото трябва да знам си го знам. Форума съм го оставил на хората да пишат но,явно на "хората" не им трябва,защото всичко знаят!! В този ред на мисли вероятността да го изтрия в близко бъдеще е 90%. Може би аз съм единствения който не съм имал никаква изгода от него освен двама трима приятели на който мога да разчитам,което пак е адски много. И те така за форума. Който иска да пише.Като видя че никой не пише....... :111:

.[Инвестирали сме много в голям проект и вървим напред ]
Дай няква информация за този проект. Снимки - видио . Ще е интересно за всички.
Rosen
Златотърсач
Златотърсач

Предишна

Назад към За всичко за което ви се говори