Специализиран форум на Български Златотърсачи

ЧАСТ ОТ ФОРУМА СЕ ВИЖДА САМО ОТ РЕГИСТРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!

Ехоо !

Яко спам

Ехоо !

Мнениеот bibiko » 17 Дек 2018 16:37

Колеги,...къде се ''потопихте'' всички...все едно сте пратени едновременно в командировка! Ако не искате да ''пишете'' по темите за златото, то има толкова много други, по които можете да драснете някой ред...кибритът ми за поддържане на огъня е на привършване..
Горното е изцяло мое лично мнение, с което не ангажирам никое друго лице и организация, и казаното от мен в никакъв случай да не се счита за категорична препоръка и/или провокация към други лица
bibiko
Златотърсач
Златотърсач

Re: Ехоо !

Мнениеот Repata » 18 Дек 2018 15:09

bibiko написа:Колеги,...къде се ''потопихте'' всички...все едно сте пратени едновременно в командировка! Ако не искате да ''пишете'' по темите за златото, то има толкова много други, по които можете да драснете някой ред...кибритът ми за поддържане на огъня е на привършване..

Колега.Аз съм ангажиран и тепърва занапред ще ставам все повече и повече.Инвестирали сме много в голям проект и вървим напред.Бачкам от 8 до 20.00 .Имам 4 човека който са ми на главата и хабя много нерви.Почти не ми остава време да влизам където и да .Преди няколко години като създадох форума,идеята ми беше обединение под общата идея и разрастване но с времето осъзнах че тая работа не е за нас Българите. Напълних форума с информация,част от която я няма никъде другаде.Над 60% от знанията ми са тук.Бях готов да кача всичко но...Аз каквото трябва да знам си го знам. Форума съм го оставил на хората да пишат но,явно на "хората" не им трябва,защото всичко знаят!! В този ред на мисли вероятността да го изтрия в близко бъдеще е 90%. Може би аз съм единствения който не съм имал никаква изгода от него освен двама трима приятели на който мога да разчитам,което пак е адски много. И те така за форума. Който иска да пише.Като видя че никой не пише....... :111:
0876662270
ЧЕСТ е голяма дума,която трудно се побира в малки хора
Аватар
Repata
Администратор
Администратор

Мнениеот ddp » 18 Дек 2018 18:11

като хвана тоя чук и по тебе
Нека да започнем с това че ми е все едно ...... И
С това да завършим.
Аватар
ddp
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот gogo » 20 Дек 2018 18:08

bibiko написа:Колеги,...къде се ''потопихте'' всички...все едно сте пратени едновременно в командировка! Ако не искате да ''пишете'' по темите за златото, то има толкова много други, по които можете да драснете някой ред...кибритът ми за поддържане на огъня е на привършване..

Ще е много жалко ако този форум се затрие!
Винаги съм влизал тук с нетърпение за да науча нещо интересно за хобито! Може би наистина форумите като цяло се изчерпват!
gogo
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот ddp » 20 Дек 2018 19:39

gogo написа:

Винаги съм влизал тук с нетърпение за да науча нещо интересно за хобито! Може би наистина форумите като цяло се изчерпват!

Просто много ангажименти човек
Нека да започнем с това че ми е все едно ...... И
С това да завършим.
Аватар
ddp
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот pifkara » 21 Дек 2018 20:03

Никакво триеньеее !!! Яяя вместо да триете ми отправете предложение за инжектор за 1'помпа WLPG 10. Сакям яко да смуче ама яко да дръпа ако някой има в повече може да ми подари :-) Нямам много пари защото уча докторантура в бан но приемам оферти труд при изработването му .
pifkara
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот bibiko » 22 Дек 2018 00:25

pifkara написа:Никакво триеньеее !!! Яяя вместо да триете ми отправете предложение за инжектор за 1'помпа WLPG 10. Сакям яко да смуче ама яко да дръпа ако някой има в повече може да ми подари :-) Нямам много пари защото уча докторантура в бан но приемам оферти труд при изработването му .

За триене - и дума да не става! Та, нали тука си споделяме как минава деня ни...е, поне аз съм всеки ден на ''обектите'', и за мен е ежедневие. Аз и днес бях, ама цял ден ден само разкривки - егати блиндажите изкопах... Вярно, че не мога всеки ден да ''рапортувам'' каква е слуката, щото ще заприлича на казармата - и без това близо 30 години бях в нея,...А за 1" инжектор се обади на ''професор'' Шимбаков, баце.. Имам 2" инжектор от него - направо е торнадо, с помпа 1 1/2"! Сигурно няма да му е проблем, като профи заварчик, да ти спретне и един 1", щом помпата ти е такава..

Изображение
Горното е изцяло мое лично мнение, с което не ангажирам никое друго лице и организация, и казаното от мен в никакъв случай да не се счита за категорична препоръка и/или провокация към други лица
bibiko
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Repata » 24 Дек 2018 13:10

gogo написа:

Форумите са се изчерпали защото не знаят какво да напишат.Този обаче все още не е по простата причина че мога да кача над 30 теми който никъде до сега не са качвани.Не съм ги качил само по една причина.Защо да отварям очите на миндилите още? Вярно е че има доста стойностни хора,но почти същото количество има и,които за никакъв чеп не стават.
Но сега за Коледа ще пусна една нова тема за разискване и въпроси. :108:
0876662270
ЧЕСТ е голяма дума,която трудно се побира в малки хора
Аватар
Repata
Администратор
Администратор

Мнениеот bibiko » 24 Дек 2018 23:43

Repata написа:...има доста стойностни хора.... сега за Коледа ще пусна една нова тема за разискване и въпроси....

Само така!! Изображение
bibiko
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот gogo » 02 Яну 2019 08:49

Честита Нова Година на всички!!
Живи, здрави и повече намерено злато през Новата! tgrg tgrg tgrg
gogo
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот valu » 03 Яну 2019 20:10