Специализиран форум на Български Златотърсачи

ЧАСТ ОТ ФОРУМА СЕ ВИЖДА САМО ОТ РЕГИСТРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!

Спам 1

Яко спам

Re: Спам 1

Мнениеот dante » 04 Юли 2018 22:33

Спокойно можеш да цитираш и имена бе Ники и да кажеш че става въпрос за мен а не да говориш с недомлъвки или и ти стана путю...Ами никога и никъде не съм споменавал че децата ми гладуват и това няма как да стане...Само писах на едно място че съм "късал от залъка им" и явно само ти не си разбрал какво искам да кажа и приемаш думите ми буквално или просто се заяждаш може би...Всякак са ме наричали ама светец не бяха...Само ми кажи аз като тичах до Казанлък да организирам нещо си ти къде беше та сега ти идва в повече......Изобщо не си мръдна пръста да помогнеш с нещо въпреки че си от там та сега да ми даваш оценки и да анализираш.По принцип много знаеш,разбираш и можеш ама на компа и на маса.....Никога не съм бил тъпан за това,какво съм направил и в редките случаи,в които съм го споменавал е било заради такива изказвания като твоето,къде най малко съм очаквал........
Не е важно какво,как и кога ти се случва......Важно е как го приемаш...........
Аватар
dante
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот jokko1 » 04 Юли 2018 23:43

Ники ти май пак си чел в не трезво състояние. При тая добра ракия която правиш това е съвсем естестено и напълно разбираемо. Жорката беше написал че е отказал да прави на някого драга защото е предпочел вместо да изкара някой лев това време да го прекара с децата си.Знам за какво говори.Скоро и аз трябваше да правя на един колега нещо но го искаше спешно.Обясних му че аз правя неща когато имам свободно време и няма как да стане спешно.Насочих го към Репата ако го иска бързо.Репа ако се е свързал с теб ще имаш да черпиш.И понеже няма как да знаеш кой от всичките е бил просто да си знаеш че имаш да черпиш.
Ники колкото до темата СПАМ 1 си много прав нека всичко си остане написано защото каквото и да се промени поне ще остане написано какво се е случило и до какво е довело колкото и да не ни харесва.
Аватар
jokko1
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот gogo » 04 Юли 2018 23:56

Има грешка, има и прошка!
Navitaka много хубаво го е казал: "И не на последно по значение място: Форума губи "тежеста" си и се превръща в "дъвка" и радост за "доброжелателите" "
Спор в публично пространство с обиди според мен не е най-малкото красиво! Губим всички, не само спорещите!
Форума заприлича на евтин пазар!
Не забелязвате ли , че не се пише вече по другите теми?!
gogo
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот dante » 05 Юли 2018 00:02

От доста време не се пише нищо съществено.....
Аватар
dante
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Navitaka » 05 Юли 2018 07:57

nikmagi,
направих предложение и съм се аргументирал, дали ще се приеме зависи от отговорните за чистотата на форума лица.

И напротив, действието по заключването на "Спам 1 " си е напълно смислено и то ти посочил тази опция когато си номерирал името на темата, което предполага възможно последващо действие, примерно да се отвори като поредност "Спам 2".

На провокации няма да отговарям, ако пък ти се занимава, пиши си не ми пречиш.

Жив и здрав!
Navitaka
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот lazar68 » 05 Юли 2018 10:10

nikmagi написа:...

Всичко мога да понеса, ама като чета как на един колега му гладували децата за да даде последните си пари за форума и за идеята е те това ми идва в повече. "Прекаленият светец и богу не е угоден". Пиша го за втори път.
А наздраве! w1w2w3

Ники, провокиран от горния ти пост ме принуждаваш да скоча в джаза.
Жоро ( Данте) няма нужда от адвокат, но ...
Ако някой ни помогна безрезервно при организацията на Бряговец 2015-та, то това беше основно Жоро. Малко ФАКТИ!
Никой не беше длъжен в оня проливен дъжд да ни се притича на помощ, когато колата на Дането даде фира насред нищото, пътувайки към сбирката.
Той беше човекът, който заряза всичко и тръгна да търси сервизи из Хасково, за да помогне на колега в беда. Той беше човекът, който се пържи цял ден заедно с нас при подготовката и приготвянето на чевермето ( ако някой не е приготвял три агнета на поляната, може да пробва). Той беше човекът, който няколко пъти на добра воля ходи да оглежда терена и организира на място подробностите. Изобщо горния ти пост не помага особено в цялата гюрунтия. И да, ако искате да запазите поне малкото останало от форума, най-добре е тази тема да стане ИСТОРИЯ! Не наливайте повече масло! Достатъчно се изля!
Аватар
lazar68
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Andrey » 05 Юли 2018 11:18

Темата няма да се трие, най-много да бъде заключена. Ако някой се опита да я изтрие ще я върна и остава без права! 1qaz
Аватар
Andrey
Администратор
Администратор

Мнениеот nikmagi » 07 Юли 2018 15:40

dante написа:Спокойно можеш да цитираш и имена бе Ники.......Само писах на едно място че съм "късал от залъка им" ..........................Всякак са ме наричали ама светец не бяха...................Само ми кажи аз като тичах до Казанлък............Изобщо не си мръдна пръста да помогнеш с нещо въпреки че си от там та сега да ми даваш оценки и да анализираш.........................

Нарочно не ти цитирах името и префасонирах изказването ти за да не те излагам. Ама теб това явно не те бърка. Много пъти съм писал "Четете внимателно". Явно и ти имаш проблем. Къде някой те е нарекъл светец - я потърси! И най-добре потърси някой квалифициран по български език и литература да ти прочете моя пост и да ти разясни как да се разбират поговорките.

Относно миналогодишната сбирка в Казанлък, спомняш ли си че разговаряхме по GSM-а и ти искаше да занеса някакво писмо в общината? Аз ти отговорих да изпратиш писмото и да кажеш в кой отдел трябва да го занеса. После ти нещо размисли и ми каза те така или иначе пак ще трябва да дойдеш и ще го занесеш сам. След това говорихме за табелите и се разбрахме аз да направя малките, а голямата понеже не мога, да я направиш ти. И като дойде на втория ден на сбирката ме питаш защо не съм направил на пътя голяма табела. Много ме подразни, въпреки че нищо не ти казах. Едно се разбираме после друго приказваш, което не се покрива с моите виждания за "мъжка приказка".
Ще потвърдиш ли, че написаното от мен е вярно? Ти ако не помниш, аз помня много. Табелите много хора ги видяха и знаят че аз съм ги правил. Направих ги по собствено желание за да помогна с нещо. Така че твоите думи "не си мръдна пръста" са пълна лъжа.

Още нещо да ти разясня. Така както бяхте екип, организирането на такива мероприятия си е ваша работа - подчертавам Ваша. Ако имаше организация, ръководния екип организира, а членовете плащат членски внос или такса или както искаш го наречи. Редови член може да помогне ако му е на сърце, ама не е длъжен. Дано проумееш какво искам да ти обясня. Няма как вие да сте ръководен екип, а други да ви вършат работата.
nikmagi
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот dante » 07 Юли 2018 17:58

Така беше до някъде ама пък и ти си кривиш нещата както ти отърват...Не те оставих да се занимаваш с общината щото почна да ме питаш къде трябва да идеш и че нямаш време по принцип...Аз докато разбера ще си го свърша сам и за това ми е дебел врата а за табелите ква файда че са направени като не са сложени и да така е,не си длъжен да правиш каквото и да било но пък си спомням и как на Кулежишка сам каза че ще помогнеш с квото можеш и си на линия...Относно поговорките всеки може да си ги тълкува както иска а фразата "късам от залъка на децата си" се ползва в преносен смисъл из цяла България а аз съм я чувал многократно от дете...Иначе Ники ми даваш съвет да си намеря даскал по Български да ми разясни за нашите поговорки...Абе всички схванаха иронията само ти не можа...Наскоро се замислих как все си най активен като се заформи скандалче и интрига........Явно обичаш да бъркаш в лайната и хора като теб се хранят душевно от всичката тая пумия...Най добре е ти да спреш да се излагаш като пишеш глупости и се заяждаш с който ти падне...Бъди здрав и си върви по пътя...
Аватар
dante
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот nikmagi » 09 Юли 2018 18:56

Защо изчезна мнението на saiganica? Нищо лошо не беше написал.
Дано някой ми отговори.
nikmagi
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Andrey » 09 Юли 2018 20:41

nikmagi написа:Защо изчезна мнението на saiganica? Нищо лошо не беше написал.
Дано някой ми отговори.

Може би трябваше да изчакам самият човек да си каже, но едва ли щеше да го направи щом не е отговорил до сега.

saiganica.JPG

Доволен?
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Аватар
Andrey
Администратор
Администратор

Мнениеот nikmagi » 09 Юли 2018 21:31

Andrey написа:..............Доволен?

Ами да........, ама все пак странно.
nikmagi
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Andrey » 10 Юли 2018 12:56

nikmagi написа:
Andrey написа:..............Доволен?

Ами да........, ама все пак странно.

Ама, ама...какво ама? Все искаш да има някаква умисъл ли, да има драма или интрига? Толкова ли ти е душицата? Като те интересува толкова защо си ги е изтрил го попитай лично него! Искаше да разбереш къде са мненията показах ти къде са, ти пак нещо не си доволен.
Аватар
Andrey
Администратор
Администратор

Мнениеот fantichko » 10 Юли 2018 19:08

E***aaaa го у спама!
fantichko
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот nikmagi » 11 Юли 2018 18:14

Andrey написа:.......Ама, ама...какво ама?............

Струва ми се че си малко напрегнат. Пий една ракия. Хем отпуска, хем пречиства. Многото напрежение докарва куп болести, тъй че спокойно можеш да проведеш една профилактика с ракия. w1w2w3
nikmagi
Златотърсач
Златотърсач

ПредишнаСледваща

Назад към За всичко за което ви се говори