Специализиран форум на Български Златотърсачи

ЧАСТ ОТ ФОРУМА СЕ ВИЖДА САМО ОТ РЕГИСТРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!

Спам 1

Яко спам

Re: Спам 1

Мнениеот nikmagi » 13 Юни 2018 22:50

Andrey написа:..............А и не виждам смисъл да присъствам на някаква си среща за разговори организирана от човек който не познавам, за неща които не го засягат! :nea:
Относно втория ти пост ще си спестя коментара щото много си се изложил! :)

От този ти пост виждам че си един озлобен човек, а от предния ти, в който ме цитира и че не разбираш от майтап.
nikmagi
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Andrey » 13 Юни 2018 23:33

nikmagi написа:
Andrey написа:..............А и не виждам смисъл да присъствам на някаква си среща за разговори организирана от човек който не познавам, за неща които не го засягат! :nea:
Относно втория ти пост ще си спестя коментара щото много си се изложил! :)

От този ти пост виждам че си един озлобен човек, а от предния ти, в който ме цитира и че не разбираш от майтап.

Щом казваш :D
Аватар
Andrey
Администратор
Администратор

Мнениеот nikmagi » 15 Юни 2018 18:25

Repata написа:............Дори и да игнорирам всички(а те не са малко) самия факт че Елена първа ми каза....................

Христо, ако игнорираш всички ще се приближиш до постижението на АК Монтански. Упорито вървиш по неговия път. В края на краищата ти си решаваш. И като каза Елена...........

Древногръцки мъдрец решил да предупреди Перикъл за връзката му с високообразованата и много красива Аспазия и му казал:
- Не забравяй, че хубостта на Елена погуби Троя! - на което Перикъл отговорил:
- Какво да направя, като боговете са дали по-голяма сила на хубостта, отколкото на мъдростта!
nikmagi
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Repata » 17 Юни 2018 00:03

Нещо не си ме разбрал ?
Поканата ти е да събереш тези който някога бяхме екип,и да говорим!Ама аз няма какво да говоря с тях.
Исках да кажа че дори и да игнорирам(да приема че са ме излъгали) колегите който ми казаха какво се приказва зад гърба ми,то няма как да не вярвам на човека до мен.
Та не виждам какво общо има това с пътя на Г-н Монтански? Историята показва че веднъж простиш ли,ще се наложи и втори,и трети и четвърти път да прощаваш и накрая ставаш идиот в очите на някой.
Просто е въпрос на принципи изградени на база грешки!
0896 844 003
ЧЕСТ е голяма дума,която трудно се побира в малки хора
Аватар
Repata
Администратор
Администратор

Мнениеот nikmagi » 17 Юни 2018 22:55

Repata написа:......................Историята показва че веднъж простиш ли,ще се наложи и втори,и ...................

Аз отдавна спрях да прощавам.
nikmagi
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот lazar68 » 18 Юни 2018 20:41

Сега вече от компа мога да се включа и при Вас. Днес Джокич ми сподели какво се случва с нашите приятели от Репата голд и почнах да чета през телефона...
Абе банда, вие нямахте ли обеца на ухото от попарата дето я сърбахме при нас? Все едно имам дежавю ...
Първо се хванах, че търся телефоните на Ицо, Жоро и Ники. После си дадох сметка, че която и страна да изслушам, ще слушам как близки на мен хора са настръхнали един срещу друг. ПАТОВА ситуация! Не искам да заемам страна. НЕ ИСКАМ! Само ми е трудно да повярвам, че всичко това се случва!
Каквото е казано и написано, вече е сторено. Счупена стомна на сто парчета, колкото и както и да я залепиш все ще си остане счупена. Остава само горчилката.
Всеки е заровил нос в своята истина и обвинява останалите. Ей, хора, ние нямаме нужда от дяволи до българския казан в ада. Спрете, замислете се, погледнете и през очите на другата страна ( това е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО условие) и намерете сили ( ако сте силни) да направите крачка назад! Дължите го на всички потребители и на онези колеги, които разчитат по един или друг начин на всеки един от Вас, както и на целия Ви форум!
Повече и думичка няма да напиша в тази тема. ВДИГНЕТЕ платната на ЛОДКАТА, защото всички сте качени на нея - вашата лодка!
Аватар
lazar68
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот lazar68 » 18 Юни 2018 23:26

Слаб ми е ангелът... Отказах цигарите преди осем месеца. Сега допуших седмата си цигара за деня. Обещах да не п(У)иша повече, обаче ми е...те макята.
Ще кажа това, което мисля, Вие преценете, дали да ме псувате.
Да речем, че разпадът на цялата ни общност е частен случай. Да, ама не е точно така, защото не просто нашата общност, не просто България, не просто цялата ни цивилизация - Разпадът на всички ЦИВИЛИЗАЦИИ до този момент се дължи на ДВЕ основни причини! ЕГО ( самолюбие) и АЛЧНОСТ!
Ако се впусна в анализи, няма да има кой да ги чете, а и едва ли ще кажа нещо, което не е измислено.
"Дяволът се крие в подробностите." - цитат е, не е моя мисъл. Кой, какво, защо, колко, как той, а не аз? Колко дадох, а колко взех? Какво направих аз, а какво не направи той? Колко не спах, а той лежа през това време? Колко съм ценен, а той не струва пукната пара??? Имате ли представа колко въпроси мога да изредя?
Във всеки от нас се крие по един дявол и Един Съзидател! Ние избираме на кой от тях да служим! В повечето случаи несъзнателно, понякога от чисто его, сами си слагаме рогата! Няма безгрешни. Всеки сам прави своя ИЗБОР! Вие решете. Общност ( множество) се прави от сбор на единици! Никой не е велик сам по себе си ( важи за всички)! Загърбете своето его, ако сте силни. Спирам. Вие избирате!
Аватар
lazar68
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот kozoderski » 19 Юни 2018 06:36

Изображение
Аватар
kozoderski
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот nikmagi » 19 Юни 2018 08:33

lazar68 написа:...............Във всеки от нас се крие по един дявол и Един Съзидател! Ние избираме на кой от тях да служим! .................

Стар чероки разказвал на своя внук за борбата, която се води във всеки един от нас.
И рекъл на момчето, че в душите ни се борят два вълка. Единият е зъл, той е гневът, завистта, недоволството, отрицанието, алчността, надменността, самосъжалението, чувството за малоценност или пък за превъзходство, лъжата, фалшивата гордост и егоцентризмът. Другият е добър – той е радостта, мирът, любовта, надеждата, спокойствието, скромността, добротата, благосклонността, взаимността, щедростта, искреността, състраданието и вярата. Внукът се замислил за момент и след това попитал дядо си:
-И кой вълк ще победи?
-Този, когото нахраниш. – отговорил старият чероки.
nikmagi
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот pifkara » 21 Юни 2018 17:26

У КЮСТЕНДИЛСКА ОБЛАСТ ИМАЛО МНОГО ЗЛАТО !!!! Може и така да е , ама само за тези дето копаТ по струмата с багерието , ноооо и там скоро ще минат терените и ко праим???? Джанам къде на разумна дистанция (15-20)лв може да се търси , еее отговора е никъде . Изключая колегите които са намерили древни златни работилнички . Към уйно кур ем далече ем нищо , трекляно пак така , иначе на картата за злато има нали а у а у . А някой може ли да ме светне , освен някъде на изолирани места по Струмата префалена може човек от Градоооо Кюстендил (пак казвам на разумно разстояние ) да отиде и да поработи . Еее аз поне не се сещам . А някой да даде съвет като изключим Горно и Долно Уйно , горни и долни средорек , сушиц, трекляно , и драговищица на която също не намирам нищо !!!!!!!
pifkara
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот italianeca » 22 Юни 2018 14:13

В този форум се подвизаваме почти...всички ИЗДУХАНИ от форум,, БГ драга" или със запушени усти от другите!То ТРОЛОВЕ ни наричаха,ЗЛОБАРИ, интриганти пък може и с други ИМЕНЦА!
Всички знаем ,кой бе в дъното..... jkii8 и даваше ТОН!
Та той си е тука и то АДМИН!!!!!!!!!
ЗА теб Андрей говоря,за теб!Помня как ни МАЧКАШЕ в Бг драга,как твоите модератори ни триха постове!
И изведнъж замириса,замириса на .......!
Спомням си че,тогава пак така МИРИШЕШЕ!
italianeca
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Repata » 22 Юни 2018 18:28

italianeca написа:В този форум се подвизаваме почти...всички ИЗДУХАНИ от форум,, БГ драга" или със запушени усти от другите!То ТРОЛОВЕ ни наричаха,ЗЛОБАРИ, интриганти пък може и с други ИМЕНЦА!
ЗА теб Андрей говоря,за теб!Помня как ни МАЧКАШЕ в Бг драга,как твоите модератори ни триха постове!

Братле. Трябва да държим на истината а тя е че този Андрей,и онзи "Андрей" нямат нищо общо. Нашия Андрей си е пич,макар и да не съм в добри отношения с него,и няма нищо общо с онзи от Монтана!!
Това са двама съвсем различни хора.Общото между тях е само в Името.
0896 844 003
ЧЕСТ е голяма дума,която трудно се побира в малки хора
Аватар
Repata
Администратор
Администратор

Мнениеот italianeca » 22 Юни 2018 22:22

Щом е така ОК!
Но има нещо сходно в отношението към простосмъртните!
Него познавам,може и да се запознаем...има време,ще видим!
italianeca
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот dante » 26 Юни 2018 23:46

italianeca написа:В този форум се подвизаваме почти...всички ИЗДУХАНИ от форум,, БГ драга" или със запушени усти от другите!То ТРОЛОВЕ ни наричаха,ЗЛОБАРИ, интриганти пък може и с други ИМЕНЦА!

Ха ха ха ха ха......Как си мислиш че аз и монтанската тесла ще се подвизаваме под един "покрив"?.......Това си граничи с лудост...Със сигурност няма да му е комфортно...
Не е важно какво,как и кога ти се случва......Важно е как го приемаш...........
Аватар
dante
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот jokko1 » 27 Юни 2018 15:01

Италианец абе аз не съм от най паметливите ама имам някакъв спомен че беше един от феновете на Андей Колев.Какво стана че си толкова разочарован?
Аватар
jokko1
Златотърсач
Златотърсач

ПредишнаСледваща

Назад към За всичко за което ви се говори