Специализиран форум на Български Златотърсачи

ЧАСТ ОТ ФОРУМА СЕ ВИЖДА САМО ОТ РЕГИСТРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!

Спам 1

Яко спам

Re: Спам 1

Мнениеот nikmagi » 09 Юни 2018 21:37

bogi написа:Момци... не е ли по-лесно да си пиеме вместо да се мразиме ?!?

bogi, да се надяваме до срещата в Казанлък, да вдигнат забраната за алкохол във форума. w1w2w3

Андрей, ще си допълня поста: Моля, хора оперирани от "чувство за хумор" да не ми четат постовете.
Последна промяна nikmagi на 09 Юни 2018 21:58, променена общо 1 път
nikmagi
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Andrey » 09 Юни 2018 21:52

nikmagi написа:
bogi написа:Момци... не е ли по-лесно да си пиеме вместо да се мразиме ?!?

bogi, да се надяваме до срещата в Казанлък, да вдигнат забраната за алкохол във форума. w1w2w3

На теб пък кой ти забранява да пиеш? Или на който и да е друг?
Аватар
Andrey
Администратор
Администратор

Мнениеот dante » 10 Юни 2018 01:11

Към Fantichko да уточня...Никъде не съм писал че ти ми хвърляш кал а и се подразбира че говоря за пумиярите къде са ти говорили тези неща...Теб не те познавам лично за съжаление и няма как да имаш обективно мнение та затова е тъпо да правиш такива изказвания, гледна точка на трети лица...А че се сърдя това няма как да стане тъй като аз никога не се сърдя а съм много директен...По скоро ти се разсърди ми се чини...

Към Репата...Не знам дали ти си приключил с мен или аз с теб но е факт че ти го избра с несериозното си отношение към всичко,свързано с форума и хората...Винаги съм те уважавал и продължавам да те уважавам защото съм те приел такъв,какъвто си независимо че си "приключил с мен".........Хората искат истината...Ок.......В Родопите ви събрах АЗ като последен шанс да се опитаме да направим нещо и си много далече от истината че някой е искал да те изрита от някъде си а напротив...Всички бяхме на мнение че без тебе нещата не могат да се случат в тоя форум и единственото,което притесняваше всички беше несериозното ти отношение и безотговорността ти...Това могат да го потвърдят присъствалите...Просто пумиярчето,къде ти снася грешно ти е предало информацията а и не си мисли че не знам за това...Наясно си че казвам истината и е хубаво да си сложиш едно на ум...Винаги те е гонила параноя че всички искат да те предават и в това няма смисъл...От седем години се познаваме и винаги съм те подкрепял,даже и когато съм бил на мнение че не си бил прав и накрая се остави да ти диктуват хората вместо да се обадиш или да запалиш шибания си джип,да дойдеш и да ми кажеш в очите примерно "кви са тия работи бе скапаняк" както правят мъжкарите и щеше да разбереш истината.....Мога да пиша още много но няма никакъв смисъл защото пак ще си е моята истина.....Успех...... :good:
Не е важно какво,как и кога ти се случва......Важно е как го приемаш...........
Аватар
dante
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот ddp » 10 Юни 2018 08:46

dante написа:Към Fantichko да уточня...Никъде не съм писал че ти ми хвърляш кал а и се подразбира че говоря за пумиярите къде са ти говорили тези неща...Теб не те познавам лично за съжаление и няма как да имаш обективно мнение та затова е тъпо да правиш такива изказвания, гледна точка на трети лица...А че се сърдя това няма как да стане тъй като аз никога не се сърдя а съм много директен...По скоро ти се разсърди ми се чини...

Към Репата...Не знам дали ти си приключил с мен или аз с теб но е факт че ти го избра с несериозното си отношение към всичко,свързано с форума и хората...Винаги съм те уважавал и продължавам да те уважавам защото съм те приел такъв,какъвто си независимо че си "приключил с мен".........Хората искат истината...Ок.......В Родопите ви събрах АЗ като последен шанс да се опитаме да направим нещо и си много далече от истината че някой е искал да те изрита от някъде си а напротив...Всички бяхме на мнение че без тебе нещата не могат да се случат в тоя форум и единственото,което притесняваше всички беше несериозното ти отношение и безотговорността ти...Това могат да го потвърдят присъствалите...Просто пумиярчето,къде ти снася грешно ти е предало информацията а и не си мисли че не знам за това...Наясно си че казвам истината и е хубаво да си сложиш едно на ум...Винаги те е гонила параноя че всички искат да те предават и в това няма смисъл...От седем години се познаваме и винаги съм те подкрепял,даже и когато съм бил на мнение че не си бил прав и накрая се остави да ти диктуват хората вместо да се обадиш или да запалиш шибания си джип,да дойдеш и да ми кажеш в очите примерно "кви са тия работи бе скапаняк" както правят мъжкарите и щеше да разбереш истината.....Мога да пиша още много но няма никакъв смисъл защото пак ще си е моята истина.....Успех...... :good:

Правилно
Нека да започнем с това че ми е все едно ...... И
С това да завършим.
Аватар
ddp
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот fantichko » 10 Юни 2018 09:50

Не ти се сърдя, Данте. На никой не се сърдя. Живот и здраве ще се запознаем.

Ей къде е, накрая вчера се обадих на Наско и си поговорихме. Какво е било си е между нас, няма да се разгласява тук. Поканих го да дойде да покопаем заедно, както и тук го бях поканил, но имаше работа. Карай, време има.

Един призив имам аз. Хора, Абе я се съберете и се разберете. Хубаво е да го има форума, хубаво е да ги има тези сбирки.

И хайде стига с простотиите, че задминаваме и другите вече.

Хубав ден!
fantichko
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот dante » 10 Юни 2018 12:47

Че ние отдавна сме ги задминали бе братле...Те простотиите почват и свършват при нас защото сме тъпани и не ни бива..... Ето така става като се премълчават нещата.Накрая ескалират и става мазало ама и ние свикнахме с времето и го приемаме за нормално...
Аватар
dante
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот nikmagi » 11 Юни 2018 17:01

Обръщам се към:
1. Христо (Репата)
2. Андрей
3. Жоро (Dante)
4. Кинджу
5. Н2О
6. ddp
Надявам се да не съм изтървал някого.

Предлагам Ви да направим една сбирка на Вонеща вода сега в събота или неделя (16 или 17 'юни). Или евентуално другата седмица. Ако някой предложи друго място - добре.
Самопредлагам се за председател на сбирката. Мисля че много неща мога да Ви кажа и да "обърнем лодката от скалите към открито море".
Нека всеки преглътне горчиви думи и потвърди че ще дойде.
Надявам се разумът да надвие човешките слабости.
nikmagi
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот jokko1 » 11 Юни 2018 20:15

Абе баровци що направихте?
За толкова години съм разбрал едно.За да има интрига,скандал,спор трябва да има поне двама виновни.Тука като чета винаги е виновен само единия и той е винаги другия.
Живейте си живота спокойно ако може.
От мен толкова.
Аватар
jokko1
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Кинджу » 11 Юни 2018 22:16

Аз нямам нищо напротив. Само трябва да знам, че е сигурно, за да организирам кой да гледа бабата...
По - добре да е пълна с вакуум главата, отколкото да е празна или куха...
Lieber Vakuum im Kopf als gar nix...
Аватар
Кинджу
Администратор
Администратор

Мнениеот nikmagi » 11 Юни 2018 23:17

Кинджу написа:Аз нямам нищо напротив..................

Благодаря че писа. Очаквам още 5 отговора.
nikmagi
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот nikmagi » 12 Юни 2018 19:02

nikmagi написа:...........Надявам се разумът да надвие човешките слабости.

Каква съм будала. Въпреки дългия ми стаж в този живот, как така се надявах разумът да надделее? Явно оптимизмът ми е в повече.
Мога само да помоля от тук нататък да спрете в постовете си да се хвалите какви големи мъже сте.Тези които се правите на големи мъже сте едни обикновени лъжци. Има една поговорка - "Мъж като лайно на дъжд".
Спирам да пиша, защото ако продължа, поста ми ще загрубее и ще има много засегнати.
"Прекаленият светец и Богу не е угоден" помислете върху това ако можете.
nikmagi
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот dante » 13 Юни 2018 04:00

Абе Ники,що си мислиш че седя с лаптопа денонощно и чакам някой да напише нещо за да му отговоря...Ври ми тиквата от бачкане та и жената ме вижда по рядко и от тебе...Сега сериозно...Ако става въпрос да се видим и да се напием тръгвам веднага но тая лодка се разби и няма как да я изкараш в открито море...Тя потъна до скалите...Относно сбирката винаги ще те уважа и ти го знаеш та и ще почерпя.....На 17 трябва да карам щерката до морето по работа но ако се реши да се събираме има си и майка....Пак ти казвам..Ако си се затъжил примерно за Репата добре, иначе не се хаби приятелю.....
Аватар
dante
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Andrey » 13 Юни 2018 19:39

Здравейте, по поканата аз няма да мога да присъствам този уикенд и другия, дори и да имах желание защото съм зает. Днес съм се върнал от път и утре тръгвам отново за 3 дни. А и не виждам смисъл да присъствам на някаква си среща за разговори организирана от човек който не познавам, за неща които не го засягат! :nea:

Относно втория ти пост ще си спестя коментара щото много си се изложил! :)
Аватар
Andrey
Администратор
Администратор

Мнениеот Repata » 13 Юни 2018 20:25

nikmagi написа:Обръщам се към:
1. Христо (Репата)
2. Андрей
3. Жоро (Dante)
4. Кинджу1
5. Н2О1!
6. ddp
Надявам се да не съм изтървал някого.

Предлагам Ви да направим една сбирка на Вонеща вода сега в събота или неделя (16 или 17 'юни). Или евентуално другата седмица. Ако някой предложи друго място - добре.
Самопредлагам се за председател на сбирката. Мисля че много неща мога да Ви кажа и да "обърнем лодката от скалите към открито море".
Нека всеки преглътне горчиви думи и потвърди че ще дойде.
Надявам се разумът да надвие човешките слабости.

Ники.Благодаря за поканата но не мога да дойда. Едвам за събора се мъча да се откопча за 1 ден но предвид обстоятелствата тук,едва ли ще мога за повече от няколко часа.Точно в този момент ми е толкова напрегнато,ама толкова че...Относно останалото,писах!! Нямам какво да говоря.Дори и да игнорирам всички(а те не са малко) самия факт че Елена първа ми каза за това,говори адски много!!! Трябва да вярваме малко повече на жените си.
0896 844 003
ЧЕСТ е голяма дума,която трудно се побира в малки хора
Аватар
Repata
Администратор
Администратор

Мнениеот nikmagi » 13 Юни 2018 22:46

dante написа:........Ври ми тиквата от бачкане.................тая лодка се разби и няма как да я изкараш в открито море....................
..............Ако си се затъжил примерно за Репата добре, иначе не се хаби приятелю.....

Жоро за бачкането при мен е същото, а като нищо и по-зле.
За "лодката" разбрах че нищо не мога да направя за съжаление. И мисля, че ми се изясниха нещата.
А пък за затъжаването, не ми е тъжно нито за Репата, нито за теб или някой друг поотделно. Тъжно ми е че се разпаднахте като екип. Тъжно ми е че не успяхте да създадете организация на златотърсачите.
Това е.
nikmagi
Златотърсач
Златотърсач

ПредишнаСледваща

Назад към За всичко за което ви се говори