Специализиран форум на Български Златотърсачи

ЧАСТ ОТ ФОРУМА СЕ ВИЖДА САМО ОТ РЕГИСТРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!

Спам 1

Яко спам

Re: Спам 1

Мнениеот Andrey » 13 Юни 2018 19:39

Здравейте, по поканата аз няма да мога да присъствам този уикенд и другия, дори и да имах желание защото съм зает. Днес съм се върнал от път и утре тръгвам отново за 3 дни. А и не виждам смисъл да присъствам на някаква си среща за разговори организирана от човек който не познавам, за неща които не го засягат! :nea:

Относно втория ти пост ще си спестя коментара щото много си се изложил! :)
Аватар
Andrey
Администратор
Администратор

Мнениеот Repata » 13 Юни 2018 20:25

nikmagi написа:Обръщам се към:
1. Христо (Репата)
2. Андрей
3. Жоро (Dante)
4. Кинджу1
5. Н2О1!
6. ddp
Надявам се да не съм изтървал някого.

Предлагам Ви да направим една сбирка на Вонеща вода сега в събота или неделя (16 или 17 'юни). Или евентуално другата седмица. Ако някой предложи друго място - добре.
Самопредлагам се за председател на сбирката. Мисля че много неща мога да Ви кажа и да "обърнем лодката от скалите към открито море".
Нека всеки преглътне горчиви думи и потвърди че ще дойде.
Надявам се разумът да надвие човешките слабости.

Ники.Благодаря за поканата но не мога да дойда. Едвам за събора се мъча да се откопча за 1 ден но предвид обстоятелствата тук,едва ли ще мога за повече от няколко часа.Точно в този момент ми е толкова напрегнато,ама толкова че...Относно останалото,писах!! Нямам какво да говоря.Дори и да игнорирам всички(а те не са малко) самия факт че Елена първа ми каза за това,говори адски много!!! Трябва да вярваме малко повече на жените си.
0896 844 003
ЧЕСТ е голяма дума,която трудно се побира в малки хора
Аватар
Repata
Администратор
Администратор

Мнениеот nikmagi » 13 Юни 2018 22:46

dante написа:........Ври ми тиквата от бачкане.................тая лодка се разби и няма как да я изкараш в открито море....................
..............Ако си се затъжил примерно за Репата добре, иначе не се хаби приятелю.....

Жоро за бачкането при мен е същото, а като нищо и по-зле.
За "лодката" разбрах че нищо не мога да направя за съжаление. И мисля, че ми се изясниха нещата.
А пък за затъжаването, не ми е тъжно нито за Репата, нито за теб или някой друг поотделно. Тъжно ми е че се разпаднахте като екип. Тъжно ми е че не успяхте да създадете организация на златотърсачите.
Това е.
nikmagi
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот nikmagi » 13 Юни 2018 22:50

Andrey написа:..............А и не виждам смисъл да присъствам на някаква си среща за разговори организирана от човек който не познавам, за неща които не го засягат! :nea:

От този ти пост виждам че си един озлобен човек, а от предния ти, в който ме цитира и че не разбираш от майтап.
nikmagi
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Andrey » 13 Юни 2018 23:33

nikmagi написа:
Andrey написа:..............А и не виждам смисъл да присъствам на някаква си среща за разговори организирана от човек който не познавам, за неща които не го засягат! :nea:

От този ти пост виждам че си един озлобен човек, а от предния ти, в който ме цитира и че не разбираш от майтап.

Щом казваш :D
Аватар
Andrey
Администратор
Администратор

Мнениеот nikmagi » 15 Юни 2018 18:25

Repata написа:............Дори и да игнорирам всички(а те не са малко) самия факт че Елена първа ми каза....................

Христо, ако игнорираш всички ще се приближиш до постижението на АК Монтански. Упорито вървиш по неговия път. В края на краищата ти си решаваш. И като каза Елена...........

Древногръцки мъдрец решил да предупреди Перикъл за връзката му с високообразованата и много красива Аспазия и му казал:
- Не забравяй, че хубостта на Елена погуби Троя! - на което Перикъл отговорил:
- Какво да направя, като боговете са дали по-голяма сила на хубостта, отколкото на мъдростта!
nikmagi
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Repata » 17 Юни 2018 00:03

Нещо не си ме разбрал ?
Поканата ти е да събереш тези който някога бяхме екип,и да говорим!Ама аз няма какво да говоря с тях.
Исках да кажа че дори и да игнорирам(да приема че са ме излъгали) колегите който ми казаха какво се приказва зад гърба ми,то няма как да не вярвам на човека до мен.
Та не виждам какво общо има това с пътя на Г-н Монтански? Историята показва че веднъж простиш ли,ще се наложи и втори,и трети и четвърти път да прощаваш и накрая ставаш идиот в очите на някой.
Просто е въпрос на принципи изградени на база грешки!
0896 844 003
ЧЕСТ е голяма дума,която трудно се побира в малки хора
Аватар
Repata
Администратор
Администратор

Мнениеот nikmagi » 17 Юни 2018 22:55

Repata написа:......................Историята показва че веднъж простиш ли,ще се наложи и втори,и ...................

Аз отдавна спрях да прощавам.
nikmagi
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот lazar68 » 18 Юни 2018 20:41

Сега вече от компа мога да се включа и при Вас. Днес Джокич ми сподели какво се случва с нашите приятели от Репата голд и почнах да чета през телефона...
Абе банда, вие нямахте ли обеца на ухото от попарата дето я сърбахме при нас? Все едно имам дежавю ...
Първо се хванах, че търся телефоните на Ицо, Жоро и Ники. После си дадох сметка, че която и страна да изслушам, ще слушам как близки на мен хора са настръхнали един срещу друг. ПАТОВА ситуация! Не искам да заемам страна. НЕ ИСКАМ! Само ми е трудно да повярвам, че всичко това се случва!
Каквото е казано и написано, вече е сторено. Счупена стомна на сто парчета, колкото и както и да я залепиш все ще си остане счупена. Остава само горчилката.
Всеки е заровил нос в своята истина и обвинява останалите. Ей, хора, ние нямаме нужда от дяволи до българския казан в ада. Спрете, замислете се, погледнете и през очите на другата страна ( това е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО условие) и намерете сили ( ако сте силни) да направите крачка назад! Дължите го на всички потребители и на онези колеги, които разчитат по един или друг начин на всеки един от Вас, както и на целия Ви форум!
Повече и думичка няма да напиша в тази тема. ВДИГНЕТЕ платната на ЛОДКАТА, защото всички сте качени на нея - вашата лодка!
Аватар
lazar68
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот lazar68 » 18 Юни 2018 23:26

Слаб ми е ангелът... Отказах цигарите преди осем месеца. Сега допуших седмата си цигара за деня. Обещах да не п(У)иша повече, обаче ми е...те макята.
Ще кажа това, което мисля, Вие преценете, дали да ме псувате.
Да речем, че разпадът на цялата ни общност е частен случай. Да, ама не е точно така, защото не просто нашата общност, не просто България, не просто цялата ни цивилизация - Разпадът на всички ЦИВИЛИЗАЦИИ до този момент се дължи на ДВЕ основни причини! ЕГО ( самолюбие) и АЛЧНОСТ!
Ако се впусна в анализи, няма да има кой да ги чете, а и едва ли ще кажа нещо, което не е измислено.
"Дяволът се крие в подробностите." - цитат е, не е моя мисъл. Кой, какво, защо, колко, как той, а не аз? Колко дадох, а колко взех? Какво направих аз, а какво не направи той? Колко не спах, а той лежа през това време? Колко съм ценен, а той не струва пукната пара??? Имате ли представа колко въпроси мога да изредя?
Във всеки от нас се крие по един дявол и Един Съзидател! Ние избираме на кой от тях да служим! В повечето случаи несъзнателно, понякога от чисто его, сами си слагаме рогата! Няма безгрешни. Всеки сам прави своя ИЗБОР! Вие решете. Общност ( множество) се прави от сбор на единици! Никой не е велик сам по себе си ( важи за всички)! Загърбете своето его, ако сте силни. Спирам. Вие избирате!
Аватар
lazar68
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот kozoderski » 19 Юни 2018 06:36

Изображение
Аватар
kozoderski
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот nikmagi » 19 Юни 2018 08:33

lazar68 написа:...............Във всеки от нас се крие по един дявол и Един Съзидател! Ние избираме на кой от тях да служим! .................

Стар чероки разказвал на своя внук за борбата, която се води във всеки един от нас.
И рекъл на момчето, че в душите ни се борят два вълка. Единият е зъл, той е гневът, завистта, недоволството, отрицанието, алчността, надменността, самосъжалението, чувството за малоценност или пък за превъзходство, лъжата, фалшивата гордост и егоцентризмът. Другият е добър – той е радостта, мирът, любовта, надеждата, спокойствието, скромността, добротата, благосклонността, взаимността, щедростта, искреността, състраданието и вярата. Внукът се замислил за момент и след това попитал дядо си:
-И кой вълк ще победи?
-Този, когото нахраниш. – отговорил старият чероки.
nikmagi
Златотърсач
Златотърсач

Предишна

Назад към За всичко за което ви се говори