Специализиран форум на Български Златотърсачи

ЧАСТ ОТ ФОРУМА СЕ ВИЖДА САМО ОТ РЕГИСТРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!

Спам 1

Яко спам

Спам 1

Мнениеот nikmagi » 06 Ное 2017 21:47

Отварям тази тема, защото вече не знам къде какво да пиша. Сега поне не съм в нарушение. Изчезват теми, мнения и си мисля, че следва голям срив на желаещи да пишат.
bogi, сега се обръщам към теб. Нали искаш теми и коментари. Представи си че форумът е подреден по теми - драги, улеи, помпи, ръчни помпи, маркучи, начини на работа, работа по различни реки и т. н. Към всяка тема да има подтема за коментари и дрънканици. В основната тема да пишат двата-трима души, а в подтемата всички. Тези двама -трима души да вадят от подтемата добри идеи и да ги вписват в основната тема. Аз съм убеден, че колкото и обширна да е една тема, то като минат 5-6 страници с написано и ще се изчерпи.
Какво се получава: Влиза някой начинаещ в темата, изчита я и няма повече какво да пита. Ако му се чете, ще прочете какво е написано и в подтемата. Малко вероятно да попита нещо. Пък и нали скоро един беше възмутен че имало много написано и че хората ги сърбяли пръстите да пишат. Ти от такъв можеш ли да очакваш да попита или да напише нещо?
Или другия вариант(който вече е факт) преписват темите и издават следващата книга.
Ако изчезне спама, изчезва "вкуса" и "аромата" на форума и той става стерилен. Тогава пък никой няма да пише.
bogi, предполагам че ще се съгласиш с мен, че работата не се вързва нито тъй, нито инак. Та затова нека Репата и екипа му да си вземат това решение.

Сега се обръщам към вятървкосите. Би ли си написал пак и тук мнението си за водата(аз не съм го чел), защото на този изпушил японец аз не му вярвам. Той не е и учен, а е експериментатор. И всъщност едва ли е изпушил - над три милиона продадени копия. Дреме му на малката чишка дали написаното е вярно. Джеймс Ранди - илюзионист и върл противник на псевдонауката публично предизвиква японеца да повтори опитите си в анонимни тестове, контролирани от учени, като залага 1 милион долара. Японеца нито му е отговорил, нито си е направил сепуко, а си го е преместил в другия крачол.

Ако и тази ми тема изчезне - изчезвам и аз.
nikmagi
Златотърсач
Златотърсач

Re: Спам 1

Мнениеот bogi » 06 Ное 2017 22:15

Ами аз каквото исках да кажа и мислех го написах.Дали съм прав или съм си извадил грешни изводи...божа работа, времето ще покаже !
Аватар
bogi
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Repata » 06 Ное 2017 22:25

nikmagi написа:
Ако и тази ми тема изчезне - изчезвам и аз.

Те таа тема лично аз ще я охранявам. :mrgreen: jkmhjk
0896 844 003
ЧЕСТ е голяма дума,която трудно се побира в малки хора
Аватар
Repata
Администратор
Администратор

Мнениеот lazar68 » 06 Ное 2017 22:47

nikmagi написа:...Ако изчезне спама, изчезва "вкуса" и "аромата" на форума и той става стерилен...

Е този цитат е солта и пипера на цялата форумна алхимия!
Правила трябва да има относно агресия и доколкото форумите са публично пространство - хигиена на изказа ( в умерено количество :grin: ).
Оттам нататък, не може да се задържи една тема абсолютно стерилна. Дали става въпрос за микрон, за слон , за питон все някъде мисълта избира и тръгва по свой път и живот. Информацията не губи от подобен развой. Който има нужда от конкретната информация, отделя мъничко време и си я набавя - НАГОТОВО!
Жив форум значи КОМУНИКАЦИЯ. Останалото е стерилен съд за микробиология ( по мое скромно, аматьорско мнение).
Аватар
lazar68
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот lazar68 » 06 Ное 2017 23:57

Хайде да си поспамя на воля y6y6y7 . Нека да разнищим значението на думата " форум" .
Какво е нейното значение? Форумът в древна Гърция се е наричал " Агора " . Средище, място за общуване по наболели теми, място за раздумка на приятели, място за разбиване на опоненти. Все живи контакти основани на общуване. Уеб форумното пространство не се различава особено от своя древен аналог.
Добрите форуми се базират на две неща - специализирана информация, ПЛЮС "жив" ( интернет) контакт между потребители, които често стават много добри приятели в реалния живот ( Понякога и плюнки прехвърчат, ама иначе е скучно. Така е било и при древните :lol: ).
Та няма да сме ние тези, които откриват "топлата вода". Има си готови и работещи рецепти, открити преди хиляди години.
Представете си един много шарен, рекламен постер, пълен с информация за дадено събитие, спектакъл ... Спирате се, четете, информирате се и подминавате ...
Няма Живот в правата линия. На езика на кардиологията тя ( правата линия) значи ... всички знаем значението на правата линия.
Аватар
lazar68
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот nikmagi » 08 Ное 2017 22:17

bogi написа:Ами аз каквото исках да кажа и мислех го написах.Дали съм прав или съм си извадил грешни изводи...божа работа, времето ще покаже !

bogi, много си грешен да знаеш. Такива грехове като твоите се изкупуват на маса със салати мезета и мноооого...........чай. w1w2w3 :D :D :D
nikmagi
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот bogi » 08 Ное 2017 22:56

:cry: :D :lol:
Ако ми се отдаде някой ден възможност ще се опитам да изкупя всичките си грехове подобаващо на маса...къде с билков чай, къде с плодов натурален сок и разни други божи химии в комбинация от необятните зеленчукови производни растящи на кокал i9i8i8 :good: w1w2w3
Аватар
bogi
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот dante » 08 Ное 2017 23:08

Re: ТАЙНАТА ЗА ДРАГИТЕ

Мнениеот nikmagi » 08 Ное 2017 18:23

dante написа:
От доста време се каня да пусна тая тема и все нещо ме спира...............

Жоро, виж мненията ни надолу как се отклоняват от темата ти.
А кажи, какво да правим, за да не се получава спам. Или да си караме по старому?

Ей това е спам Ники....Всичко останало си беше по темата или в тясна връзка...Пък и ми звучи като заяждане бе келеш..... :x ......Когато и да те напие човек малко ти е.......... :lol:
Не е важно какво,как и кога ти се случва......Важно е как го приемаш...........
Аватар
dante
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот nikmagi » 08 Ное 2017 23:40

dante написа:......... Ей това е спам Ники....Всичко останало си беше по темата или в тясна връзка...Пък и ми звучи като заяждане бе келеш..... :x ......Когато и да те напие човек малко ти е.......... :lol:

Жоро, може да ти звучи като, ама не беше заяждане. Въпреки всичко приемам наказанието по последния ред. w1w2w3
nikmagi
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот ОПЕЛФЕН » 22 Фев 2018 19:16

то спам има насекаде
Ще ходим ли утре да промиваме? - Не! - Защо? - Жена ми разреши да си пия в къщи..
Аватар
ОПЕЛФЕН
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот nikmagi » 23 Фев 2018 23:06

bogi, сега след като се пише по темите, разрешаваш ли да пускаме вицове? :D :) :D
nikmagi
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот bogi » 24 Фев 2018 03:25

nikmagi написа:bogi, сега след като се пише по темите, разрешаваш ли да пускаме вицове? :D :) :D

:lol: Аха :lol: ... аз тъкмо мислех пак да мрънкам, че поизчезнаха вицовете и прекаленно сериозно настана напоследък...чета, чета...навсякъде само за злато и техника се пише...е нема ли най-накрая някой и един виц да сложи бре...бива ли така...тцтц :mrgreen:
Аватар
bogi
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот em4o65 » 24 Фев 2018 21:49

Една вечер млад мъж се прибирал от работа и гледа – асансьора не работи. Разкопчал сакото и с уморена крачка тръгнал да се катери по стълбите. Между четвърти и пети етаж се разминал с пищна девойка – гърдите й били като дини, стегнати в голямо деколте, а не особено дългата пола разкривала прекрасни, дълги крака и загатва малкото стегнато дупе на красавицата. Косите били руси, устните – алени, в лицето – ангел. Замаян от нея, той едва не се пребил. Качил се в жилището си и позвънял на домоуправителя Бай Пешо, питайки коя е тази мадама.
– Ама ти не знаеш ли? Миналия месец в апартамента под вас се нанесе мадамата, и тя живее сама, младо момче си, ерген – давай!
И така, на следващия ден мъжът решил да слезе и да опита късмета си. Звъннал и си мисли:
„Тя ще ми отвори. Ще кажа, че живея сам и ми е изгоряла ютията, и не мога да си изгладя ризата за утре. Ще взема нейната на заем и по-късно ще й я върна, след това ще я поканя за благодарност на по питие. След това ще я поканя на вечеря, ще идем някъде да хапнем, след това ще я заведа на кино и ще се сближим. Ще я поканя в нас, ще я чукам на леглото, на масата, на терасата, след това ще я изпратя и ще я чукам и у тях. После ще я чукам още няколко пъти, след което ще се оженим, ще пръсна един тон пари за сватбата, а тя ще ми роди дете. То ще ме буди в 2 през нощта, ще досажда и ще ми пречи на секса. Пък на нея по-късно ще й увиснат циците, ще надебелее, ще почне да ме пита къде са ми парите, да ми се кара, когато се прибирам късно, да се сърди заради секретарката Ели, да иска почивки, да не мога да си гледам мачовете с Ванката и Жорката…“
В този момент тя му отворила, той креснал:
-Абе я си е*и майката, не ти ща ютията!!!! :lol: :lol:
Аватар
em4o65
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Andrey » 05 Мар 2018 12:27

Темата 140 години е изтрита. Не знам целта и каква точно беше, но имах 2 доклада за нея! Ще помоля да се спазват правилата на форума!

Мое мнение...вместо да се пишат такива излияния по форумите по-добре излезте на улицата! Ефекта ще е в пъти по голям! Или идвайте по съборите за да се събираме на едно и да си говорим, дори и само 3-4 пъти в годината.
Аватар
Andrey
Администратор
Администратор

Мнениеот nikmagi » 07 Мар 2018 18:55

Repata написа:......Не знам дали знаете,но според закона ако убиеш някой-Ще лежиш!!
Но ако убиеш някой,отрежеш от него едно парче и го изядеш,няма да лежиш!!
Съвсем скоро адвокат ми разясняваше този куриоз!!...........

Христо, я ми разясни този казус, че имам да ям няколко ченгета. :D
nikmagi
Златотърсач
Златотърсач

Следваща

Назад към За всичко за което ви се говори