Специализиран форум на Български Златотърсачи

ЧАСТ ОТ ФОРУМА СЕ ВИЖДА САМО ОТ РЕГИСТРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!

ЕДИН НАСРАН И СЪСИПАН ФОРУМ

Тук може да пускате теми за некоректни колеги.

ЕДИН НАСРАН И СЪСИПАН ФОРУМ

Мнениеот dante » 02 Апр 2014 20:03

Здравейте колеги....Не зная дали някой е влизал в бифшият готин форум Драгата.....Аз вече с гордост мога да кажа че не съм част от тия лайна в които се е превърнал.Пуснах тема че не мога да си изтрия акаунта и не желая да имат там профила ми вече.Когато проверих се оказа че съм "ПЕРМАНЕНТНО ИЗГОНЕН" от тоя палячо Андрей......Нямах нищо против него до сега а само срещу боклуците,които продава на хората.Явно го е закъсал и мисли че това е последният влак ама и него изтърва....Всъщност от там имам само добри спомени и много приятелства.Иначе откъде щях да познавам тая откачалка Репата.Най много да се изпогърмим из някое дере иначе.Хубавото е че Родопа планина му е далече а на мен Странджа...... :grin: .....Общо-взето приятели този сайт си свърши работата а огризките осстанаха за Андрей ТВОРЕЦА......
Не е важно какво,как и кога ти се случва......Важно е как го приемаш...........
Аватар
dante
Златотърсач
Златотърсач

Re: ЕДИН НАСРАН И СЪСИПАН ФОРУМ

Мнениеот bokostz » 02 Апр 2014 20:15

Дет са викаа ,ааа добре дошъл в отбора на ..перманентно изгонените.. :D :lol: :lol:

Поздрави и само напред ;) ......
Аватар
bokostz
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот saiganica » 02 Апр 2014 20:30

:(
Последна промяна saiganica на 07 Апр 2014 21:23, променена общо 1 път
saiganica
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот ktamen » 02 Апр 2014 23:03

Много е гадно, че по нищо не си личи, че вече си баннат. Целия клуб на "Перманентните" все още се водим като бройки и му вдигаме активите.
Така или иначе драгата си свърши работата като ни запозна. И аз имам много добри приятелства благодарение на драга.бг. Кофти е, заради добрите спомени да гледаш в какво се е превърнала, ама.......
Гледаме напред.
Аватар
ktamen
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот dante » 02 Апр 2014 23:15

saiganica написа:А Жоре нещо те е карало да МИСЛИШ,че Андрюшта е арен човек!!!!Не зная какво е то но си се заблуждавал и то до последно!Този човек+администрацията на БАТСЗМ са едно цяло!Так,че неси прави илюзии,че нещо ще се промени във двата форума!Там нагло налагат ЦЕНЗУРА под уж хрисимите и МАЗНИ обяснения,че видители тук ни тровят ТРОЛОВЕ!Изявление на АДМИН ....срамно,подло и СЕЛСКО!Как може хора живеещи в София да са на толкова низко интелектуално---селендурско---ниво!
А БГ.ДРАГА бе съсипана от алчноста и с подкрепата на АЛЧНИ хора! :D :D :D !
Несе коси,несе трвожи за този форум БГ.Драга,нека запазим този и другия Проспектор защото тук може да си кажем всичко!Поздрав! :good: !

Не съм се заблуждавал в нищо братле....За андрей изобщо не съм го мислил пък.Просто ми е бил до сега безразличен.Поредният тапанар......Относно драгата песента му е изпята а от БАТСЗМ засега не съм видял лошо.Само тази вечер ме издразни един пиян или луд администратор с неговите тролчета,дяволчета и караконджоли....Относно този форум и Проспектора това се казва естествен подбор....Поздрави...... :ok:
Не е важно какво,как и кога ти се случва......Важно е как го приемаш...........
Аватар
dante
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот haifisch » 03 Апр 2014 05:51

:bored:
ktamen написа:Много е гадно, че по нищо не си личи, че вече си баннат. Целия клуб на "Перманентните" все още се водим като бройки и му вдигаме активите.
Така или иначе драгата си свърши работата като ни запозна. И аз имам много добри приятелства благодарение на драга.бг. Кофти е, заради добрите спомени да гледаш в какво се е превърнала, ама.......
Гледаме напред.

Мммда, моя профил все още стои. Иначе, за рейтинга десетина баннати не са кой знае какво пред създадените хиляда фалшиви ника...
Не харесвам всички, за това не държа всичkи да харесват мен.
Аватар
haifisch
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Питър » 09 Юни 2014 18:05

Незнам защо ама от бая времеме и мен ме хвана същата страшна болест дето и казват... "Не пей ми се не смей ми се от днеска вече ще да блея" .. по отношение на цялата форумна дейност дето се разгърна. Не ми беше идвало на ума обаче, че мога да си поплювам ей тъй за разтуха ... докато скучая с чая. То май това ще остане вече интересното по форумите - партийната дейност.
Като един от ранните участници бях и от първите натирени веднага щом се почна с модериране, администриране и т.н. пломбиране на кариеси, в моя случай от отличника терапевт Мариан - двете шестици. Последно изхвърчах и от други места само след няколко реда ...
За къде да бърза човек щом никога не е късно да стане за резил ..обаче има такива дето все бързат бързат ...
След като научих, че господ храни и куция вълк и злато се лови с леген по наще реки - друго не остана, другото е вече рутина. Остават приятелите.

Пак ще се върна , много сладко било да си поплюваш ей тъй ... на воля сред свои хора 1q1q1q
Крачоли - мокри ! Барута - сух !
Аватар
Питър
Златотърсач
Златотърсач

Назад към ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТНИ КОЛЕГИ!