Специализиран форум на Български Златотърсачи

ЧАСТ ОТ ФОРУМА СЕ ВИЖДА САМО ОТ РЕГИСТРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!

ФАЛШИВИ ЗЛАТАРСКИ ПОСОБИЯ

Тук може да пускате теми за некоректни колеги.

ФАЛШИВИ ЗЛАТАРСКИ ПОСОБИЯ

Мнениеот dante » 19 Мар 2014 17:00

Здравейте колеги.Отправям гореща молба към всички,които правят и продават улеи,драги,гаванки и т.н. а за тази цел използват форумите и незнанието на неопитните колеги с комерсиална цел.СПРЕТЕ ДА ПРОДАВАТЕ БОКЛУЦИ,КОИТО НЕ РАБОТЯТ И НЕ СТАВАТ ЗА НИЩО.Последно време се натъкнах на такива "УНИКАТИ" че дъха ти секва.Това е гадно и ако на някой не му е ясно какво прави по добре да не се захваща........То не бяха улеи с миньорски мъх на два реда без мрежа та на втората лопата се издува отдолу от събраният материал пък и за какъв чеп е на два реда.......То не бяха гаванки,дето на втората минута я зафучах та момчето ходи да си я търси из храстите та поне за красота да си я окачи на стената МАКАР ЧЕ И ЗА ТОВА НЕ СТАВА.Мога да продължа с примерите но ще спра някой да не се почувства обиден а не това ми е целта.........Ако въпреки всичко това не се промени ще започна да цитирам имена на "производители" пък ако ще и собствен форум да си направя с тая цел......Просто правете Неща които работят и ще вършат работа на хората......Би трябвало златотърсачите да сме честни хора.......Това е молбата ми към всички колеги.......... :x
Не е важно какво,как и кога ти се случва......Важно е как го приемаш...........
Аватар
dante
Златотърсач
Златотърсач

Re: ФАЛШИВИ ЗЛАТАРСКИ ПОСОБИЯ

Мнениеот RepataGold » 19 Мар 2014 18:50

Жоре.Щом теб са те възмутили,работата е сериозна. Всякакви малоуници има. Само да ти кажа че този дето е лепнал двете кичета едно върху друго го знам.Любим ми е.Ама тои не е виновен.Виновен е колегата които е купил улея от него, че не чете и колегите че не са му обяснили.Докато има такива като колегата,ще има и такива като моя фаворит.Да взема да отворя едно ТОП 10 на измамниците ли се чудя? :lol: :lol:
Facebook: Repata Repata. Тел: 0896 844 003: 0884 297 487
Птицата, която седи на клона на едно дърво, не се плаши от разклащането му, не защото има доверие на клона или защото мисли позитивно, а защото има доверие на своите крила.
Аватар
RepataGold
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Ickataa » 19 Мар 2014 19:53

Качете снимки на въпросните пособия и мисля ,че е достатъчно да се разбере кое не става и защо
Ако може да си ОРЕЛ.Не се напъвай да си пръв сред гаргите!!!
Аватар
Ickataa
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот ktamen » 19 Мар 2014 20:16

Здравей Жоро и добре дошъл :good: Наистина е много гадно, че се налага да се пускат и такива теми.
Repata написа:Докато има такива като колегата,

Винаги ще има такива такива като колегата. Всеки е бил новобранец. И аз съм се прехласвал по разни хамерикански измишльотини дето сега знам, че за нищо не стават. Сега хамериканските мошеници си имат и предостатъчно български последователи. Те ментетата са навсякъде около нас не са само златарските пособия.
Както се казва в онази поговорка:
Приятелството си е приятелство, а сиренето е с палмово масло.
И за съжаление единственото, което можем да направим е да се опитаме да предупредим начинаещите да внимават много за какво си дават изкараните с труд парички.
Аватар
ktamen
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот dante » 19 Мар 2014 22:27

Майната им на парите в един момент.Най гадното е че отиваш на майната си с кеф.Навил си някой по опитен колега да излезе с теб като тая тръпка на първият излет е незаменима.В следващият момент виждаш как предмета ти на "гордост" излетява някъде из храстите а улея ти закупен с последните пари от семейният бюджет след зверски скандал с половинката не става за никъв х_й......Представям си как се чувства колегата.....Също като мен когато гадната Репа ми каза да си изхвърля драгата,направена с толкова любов и внимание........... :cry: ..........Не го послушах но я променях поне 6-7 пъти преди да заработи перфектно и вече три години да ми вади много добро злато.....Сега си направих друга и мисля старата да я пенсионирам с почести.......Да се върна на темата......Най гадното е да ти се прецака излета заради някой некадърник,който решил че ще вади пари от продажбата на пособия за промиване на злато тъй като не може да вади такова.......
Аватар
dante
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот haifisch » 19 Мар 2014 23:33

Посочвайте измамниците, стига сте ги щадили. Има и коректни търговци... Да ги питам тях, защо не пускат обяви? Раздел продавам е празен. Зан Ван с молби едва се престраши да пусне оферта за Фискарс. Не виждам нищо срамно да печелиш от труда си!
Не харесвам всички, за това не държа всичkи да харесват мен.
Аватар
haifisch
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот dante » 20 Мар 2014 08:39

Всеки може да направи каквото си поиска и ако може и за един милион да го продаде но нека да работи и да върши работата за която е закупен......
Аватар
dante
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот pacho197 » 20 Мар 2014 11:35

така е
Последна промяна pacho197 на 28 Мар 2014 22:49, променена общо 1 път
Аватар
pacho197
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот haifisch » 20 Мар 2014 12:55

pacho197 написа:Ето ви линк на един български "изобретател" предлагащ златарско пособие. Забележете какво рекламира и с какво промива http://m.novanews.bg/news/view/2014/01/19/66481

Тоз същия е изобретил и топлата вода... Ама това е друга тема на разговор.
Не харесвам всички, за това не държа всичkи да харесват мен.
Аватар
haifisch
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Repata » 20 Мар 2014 13:27

Абе обявата е свалена за онзи вълшебния улеи. Явно шпионажа е на лице :D
Да обаче има други две обяви много интересни!

http://prodavalnik.com/uley-za-promivan ... -i39992727
http://prodavalnik.com/uley-za-promivan ... -i32701285

Първо да разясня за какво иде реч!
В един друг форум тоя г-н "Никак" се пробва да ме злепостави. И ме нарече боклук. Що обаче първо не погледне в огледалото ,щото не съм аз този които лъже.:lol:
Първия улеи е толкова улеи колкото аз съм пилот на Миг 29!
Широчината на улея,спрямо решетката,и мъха,отговарят на НИЩО.

Улея е в размер-концентратор.
Ламарината е за голяма производственна драга със дълбоко запълнение.
Миньорския мъх и двата вида е за голяма драга с минимален капацитет от около 5 кубика и нагоре на ден!

Ако кажа че няма да бачка ще излъжа.Ще бачка,до едно положение.От там нататък само ще мие материала.Ще замълча,как се прави "Улеи за бързи проби"Ебах тия бързи проби,като от една проба 3 лопати ще извадя 2 лопати шлих и да търся в тях 2 златинки...Няма да коментирам че след работа,при 10 разтоварвания,извлечението ще е 3 кофи със концентрат,в които ще има по 0,20-0,30.Или от 3 кофи трябва да изкарате 1 грам злато.
14 см Мъх руснаците ползват във УРАЛ -братле!! За драги с капацитет 150-300 кб2 на ден! Ти наясно ли си въобще какво си направил :lol: :lol: :lol:
И снимките на златинките не ги показваи защото са "самородки"
Втория улеи няма да го коментирам тои не подлежи на коментар!!!!
Онзи страшния улеи с двата мъха гледам си го свалил.Понеже знам че четеш,върни го обратно.Някои "каракуда"мое да захапе пак ;)

Иначе рекламата е да си ебе майката :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

""""""""УЛЕЙ за промиване на речно злато - за бързи проби и малко вода !!!!

Улеят е изработен рифелова алуминиева ламарина. Улеят се състои от вдата вида миньорски мъх - в първата половина от сивия - 9 мм. а във втората половина от червения/зеления - 14 мм. ИЗПРОБВАН !!! Оценка на работата: ПЕРФЕКТНА !!! Всички дребни златинки преминаващи през улея се забиват в сивия, а от там излизане няма. Червеният/зеления мъх с дебелина от 14 мм. осигурява повече капани в несеметричен ред, които се образуват от попадналите в него малки камъчета и така се осигурява отлично завихряне на водата и задържането но по-големи парчета.
Размер на улея 70/10/5 см.
За всички, на които не им се харчат излишни пари, нека се пробват !!!!!
На снимката искам да видите размера на малките златинки... улея НЯМА ПРОПУСК !!!!!!!! """""""""""""""
0896 844 003
ЧЕСТ е голяма дума,която трудно се побира в малки хора
Аватар
Repata
Администратор
Администратор

Мнениеот LZ-GOLD » 20 Мар 2014 15:58

Ебаси ,не съм и предполагал ,че във Харманли сме имали такива мозъци .Този градски надмина и Монтанските измамници :) .Колеги този мозък не е от Харманли а гравитира тук.Ще разпитам къде му е ШООРУМА. :)
Хич да не бива,пак бива.
LZ-GOLD
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот tediarsova » 20 Мар 2014 17:47

Ицо ама защо се нервиш , човека е написал ,че това е улей за слюдесто злато :lol: :lol: :lol: , а ти от такова сигурно не разбираш !!!...
tediarsova
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Repata » 20 Мар 2014 19:46

Мдаааа. Това не го бях прочел....... :mrgreen:
Има такова злато,със сигурност щом казва човека няма да лъже? Не ми изгледжа на такъв да седне да омайва хората да ги лъже! ;)
0896 844 003
ЧЕСТ е голяма дума,която трудно се побира в малки хора
Аватар
Repata
Администратор
Администратор

Мнениеот pacho197 » 20 Мар 2014 20:02

Под слюдесто злато човека сигурно е имал в предвид ПИРИТ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: наричан още злато на глупците
Аватар
pacho197
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот gusenica » 20 Мар 2014 21:51

Връзки с обществеността
от Уикипедия, свободната енциклопедия

Връзки с обществеността, също Пъблик рилейшънс, съкратено ПР и разговорно пиар (от английски Public Relations, PR) е поле, занимаващо се с поддържането на публичния имидж на известни или публични личности, организации и програми.

Това е дейност, която създава взаимоизгодни взаимоотношения между дадена организация и нейните потребители, от които взаимоотношения зависи нейният успех или провал
Ей това с червен цвят е изпуснато явно 8)
Сезги
Аватар
gusenica
Златотърсач
Златотърсач

Следваща

Назад към ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТНИ КОЛЕГИ!