Специализиран форум на Български Златотърсачи

ЧАСТ ОТ ФОРУМА СЕ ВИЖДА САМО ОТ РЕГИСТРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!

не сполучлива драга

Тук може да пускате теми за некоректни колеги.

не сполучлива драга

Мнениеот m.power » 08 Мар 2014 20:07

колеги искам да подчертая нещо.значи преди година и половина купих драга язон голд 2 от магазина на светли от софия на стойност 750лв и какво се получава той ми обяснява че драгата хваща всичко няма едро няма дребно плащам аз драгата и на другия ден отиваме на реката когато започнахме да копаем на практика се получи съвсем друго драгата плье златото като камила и от пред и от зад започнах да званя на светли обяснявам за какво става дума и той ми казва да нагласим наклоните почваме да гласим наклоните и нищо пак същото и пак и пак след като му звънях няколко кратно той спря да си вдига телефона от там започвам да званя на киро той обяснява същото .първо драгата не работи за 30/70 бункер 2 цола помпа е прекалено много ситото на бункера е направено по такъв начин че материала който се пресява със златото излиза на вън а отсетият материал който пада пада в средата на шлюза и от там остават 30см промивна площ която е прекалено малко и от там златото обратно в реката от 25, 30 до 40 люспи от лопата вместо да извадим грамове ние вадим от 0.15 0.20 най много до 0.30 и това за цял ден работа значи когато не разбираш от нещо по добре не прави нищо защото резолтатите са 0 единственото нещо че мамят хората за пари.
m.power
Златотърсач
Златотърсач

Re: не сполучлива драга

Мнениеот tennessy » 10 Мар 2014 22:47

m.power написа:колеги искам да подчертая нещо.значи преди година и половина купих драга язон голд 2 от магазина на светли от софия на стойност 750лв и какво се получава той ми обяснява че драгата хваща всичко няма едро няма дребно плащам аз драгата и на другия ден отиваме на реката когато започнахме да копаем на практика се получи съвсем друго драгата плье златото като камила и от пред и от зад започнах да званя на светли обяснявам за какво става дума и той ми казва да нагласим наклоните почваме да гласим наклоните и нищо пак същото и пак и пак след като му звънях няколко кратно той спря да си вдига телефона от там започвам да званя на киро той обяснява същото .първо драгата не работи за 30/70 бункер 2 цола помпа е прекалено много ситото на бункера е направено по такъв начин че материала който се пресява със златото излиза на вън а отсетият материал който пада пада в средата на шлюза и от там остават 30см промивна площ която е прекалено малко и от там златото обратно в реката от 25, 30 до 40 люспи от лопата вместо да извадим грамове ние вадим от 0.15 0.20 най много до 0.30 и това за цял ден работа значи когато не разбираш от нещо по добре не прави нищо защото резолтатите са 0 единственото нещо че мамят хората за пари.

Колега без да съм я притежавал въпросната драга мога да ти кажа само от снимковия матрял в нета, който дава ясна представа на средностатистическия златотърсач, че въпросното съоражение освен за събиране на ловни съчми 12ти калибър за друго не е удачно да се използва на територията на нашата република. Доста сме разисквали съораженията /боклуците/ на въпросния язон голд, но темите в техния форум бяха маняшки модерирани според тяхните разбрания и търговски предпочитания. Аз на твое място бих му платил бензина /транспорта/ на въпросния язон голд да дойде на реката и сам да настрои достатъчно скъпата драга да видиш къде ти е грешката. Ако пък обаче не успее плаща ти я обратно плюс пътя за негова сметка и си заминава жив и здрав. Това все пак е човек на така наречената патриотско/апостолска ( както се изразиха в едни друг форум) орнагизация БАТСЗМ, която всеячески подкрепя измекярските личности и си ги защитава като нейни рожби. Интересното беше, че никой от организаторите не излезе с някакво становище по никои от наболелите въпроси. Така че си търси правата, защото 750 лева както и да ги гледам си е едра цифра и никой не ти ги дава ейтака. Някой хора ги работят два месеца!!!!!!!
Изображение
Аватар
tennessy
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот RepataGold » 15 Мар 2014 12:38

"Не е луд този които яде баницата,а които му я дава" Българска народна поговорка.
Днес ми се обади поредния "Шаран" да ме извинява че така се обръщам но това си е истината!! Закупил си е "сепаратор" за "микронно злато" от Българския Гении и изобретател. Всички знаят кои е. При обясненията го уверили че лови всичко.
Лови разбира се Х-я Ми! Как може един сепаратор да лови микронно,след като създателя му не знае какво е микронно?? В клипа в Горно Ново Село,ясно се вижда и чува въпроса" Е кое е сега микронното злато" Как мога аз да създам машина за лов на извънземни,след като не съм виждал извънземни?????? :lol: :lol: :lol:
Освен да ви кажа "Купувайте братя,яжте дръвото"друго незнам какво да кажа :lol:
Купувайте наръгваите се яко,недейте да четете,и.....Успех :lol:

П.С
Онзи ден един завалийка ми показва рекламна брошурка на "Чапаев" и с плам в очите ме уверява как създателя и му казал че от 40 тона концентрат от почти чист магнетит изкаран от шнек на баластиера,ще хване всичко.
Ще го хване на разпети петък на 35 февруари. Бачо Андро докато има такива каракуди,действаи яко.Ама мисля че цената му е ниска.Вдигни я на 2 бона,закръгли я поне да им го налузиш яко в дупетата :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
А драгите няма да ги коментирам...Всички хващат.Ся че е 0,10-0,20 от 600 лопати и при концентрация 40 златинки в лопата......Нали хваща?Кво ся???
В крайна сметка това се получава защото Мълчите. Пиите една студена вода,и после мълчите да не ви изкарат глупаци,и да се смеят!! Ако пишете няма да е така.Аз пък не ме е срам да си призная че съм глупак.Даже се гордея с това!

Facebook: Repata Repata. Тел: 0896 844 003: 0884 297 487
Птицата, която седи на клона на едно дърво, не се плаши от разклащането му, не защото има доверие на клона или защото мисли позитивно, а защото има доверие на своите крила.
Аватар
RepataGold
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот TATBG » 15 Мар 2014 17:54

За фитнес уред става. добро е, ама много-добро, Като привършиш тренировките не се налага допълнително да се обременяваш. (да събираш, чистиш, промиваш) направо си я измиваш с маркуча и в колата до следващата серия. :bravo:
Аватар
TATBG
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот lord_vetinari » 15 Мар 2014 20:43

Repata написа:"Не е луд този които яде баницата,а които му я дава" Българска народна поговорка.
Днес ми се обади поредния "Шаран" да ме извинява че така се обръщам но това си е истината!! Закупил си е "сепаратор" за "микронно злато" от Българския Гении и изобретател. Всички знаят кои е. При обясненията го уверили че лови всичко.
Лови разбира се Х-я Ми! Как може един сепаратор да лови микронно,след като създателя му не знае какво е микронно?? В клипа в Горно Ново Село,ясно се вижда и чува въпроса" Е кое е сега микронното злато" Как мога аз да създам машина за лов на извънземни,след като не съм виждал извънземни?????? :lol: :lol: :lol:
Освен да ви кажа "Купувайте братя,яжте дръвото"друго незнам какво да кажа :lol:
Купувайте наръгваите се яко,недейте да четете,и.....Успех :lol:

П.С
Онзи ден един завалийка ми показва рекламна брошурка на "Чапаев" и с плам в очите ме уверява как създателя и му казал че от 40 тона концентрат от почти чист магнетит изкаран от шнек на баластиера,ще хване всичко.
Ще го хване на разпети петък на 35 февруари. Бачо Андро докато има такива каракуди,действаи яко.Ама мисля че цената му е ниска.Вдигни я на 2 бона,закръгли я поне да им го налузиш яко в дупетата :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
А драгите няма да ги коментирам...Всички хващат.Ся че е 0,10-0,20 от 600 лопати и при концентрация 40 златинки в лопата......Нали хваща?Кво ся???
В крайна сметка това се получава защото Мълчите. Пиите една студена вода,и после мълчите да не ви изкарат глупаци,и да се смеят!! Ако пишете няма да е така.Аз пък не ме е срам да си призная че съм глупак.Даже се гордея с това!

https://www.google.bg/search?q=betonoba ... 80&bih=638
ей т`ва повече злато ще хване :)
lord_vetinari
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот BRYT-)>> » 16 Мар 2014 00:45

със сигурност колега ;)
Аватар
BRYT-)>>
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот saiganica » 16 Мар 2014 19:15

Ице не е точно така!
Хората и да четат няма КАКВО да прочетат освен безкрайни хвалби и ВЪЗМОЖНОСТИ на бетонобъркачката!Така е защото тотално ни мачкат и запушват устите ,когато се изтъкват неудачите!Трият се постове,теми сакън да не скършим хатъра на Андрей щото видители той дал на този или оня събор 20 паници! :grin: :grin: :grin: !
saiganica
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот RepataGold » 16 Мар 2014 19:47

Всеки сам си носи кръста!
В нашия кръг аз деля хората на два вида.Златотърсачи,и Имитация на такива търсещи облага от първите!
Едно е да искаш,друго да можеш,а съвсем трето да го направиш! Или "Алчноста уби котката"
:lol:
Птицата, която седи на клона на едно дърво, не се плаши от разклащането му, не защото има доверие на клона или защото мисли позитивно, а защото има доверие на своите крила.
Аватар
RepataGold
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот tennessy » 16 Мар 2014 22:57

Това нещо рано или късно ще спре и се надявам повече да не се набутат хората, че сме я втасали достатъчно ами и един друг да се гърбим за жълти стотинки... радвам се, че дискутирате темата свободно за да се знае и вижда от хората, които не са запознати с въпросните "съоражения".. :)
Изображение
Аватар
tennessy
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот RepataGold » 17 Мар 2014 13:31

Мисля че това е точно за тук!! Ама просто направо си е за тук.Е няма такъв смях....."Из един форум"

Тема:
Неотдавна се сдобих с Canon 400D. За кратко време заснех сума снимки и ето вече се замислям, да не съвместя ли приятното с полезното. А именно да изкарам някой лев със снимки на сватби. Парите са нормални! Запознат съм с практиката на снимането – имам приличен опит със “Зенит”. По моя преценка смятам какво е необходимо. Наличният обектив за сега е само стандартния, разбирам, че е нужен друг, но сега няма да се натоварвам. Възможно ли е само със стандартния? Нужна е външна светкавица, предполагам за ххх лв., препоръчайте каква най-добре да взема. Допълнителна карта за памет и акумулатор ще купя. Какво още е нужно? Статив с “кабел” – не знам, по мое мнение, не е задължително.
=====================================================================================================================================
Отговор:chakaroc
Неотдавна се сдобих със скалпел от санитарния магазин. За кратко време вече изрязах кожения диван, едва не отрязах гърлото на кучето си, и ето вече се замислям, да не съвместя ли приятното с полезното. А именно да поработя като кардиохирург. Парите са нормални! С практиката на хирургията съм запознат – имам приличен опит с консервен нож. По моя преценка смятам какво е необходимо. Скалпелът още не е заточен и е само един, разбирам, че е нужен и друг, но сега няма да се натоварвам. Възможно ли е само със един да се направи аортокоронарно шунтиране? Нужен е също хемостат, предполагам за ххх лв., препоръчайте какъв най-добре да взема.. Памук и тампони ще си купя сам. Какво друго е необходимо за операция? Троакар и форцепс за тъкани – не знам, по-моему, не е задължително да има.

========================================================================================================================================

Отговор: Cain Lilith

Неотдавна се сдобих с книжки по психология от площад „Славейков“ и такива, продавани втора ръка за по 5 лв. За кратко време вече радавах съвети наляво и надясно, как приятелите ми да бъдат успешни и преуспели хора, едва не докарах майка си до самоубийство и сестра си до инцест, и ето вече се замислям, да не съвместя ли приятното с полезното. А именно да поработя като утвърден психотерапевт. Парите са нормални! С практиката на психолог съм запознат – имам приличен опит с уменията ми по комуникация и създаване на интрижки. По моя преценка смятам какво е необходимо. Кабинет все още нямам, но разбирам, че е нужен, но сега няма да се натоварвам. Възможно ли е само с разговори по кафетата и телефона да се справя с тази професия? Разбирам, че да си проветряваш устата носи доходи, а на мен това ми харесва. Нужна е също работа под супервизия и група за личен опит един път годишно, предполагам за ххх лв., препоръчайте на къде да се ориентирам. Луди и малоумни приятели имам бол, така че за клиентела няма да страдам. Какво друго е необходимо, за да бъдеш психотерапевт? Бяла престилка и слушалки, както и рецептурник – не знам, по-моему, не е задължително да има.

=======================================================================================================================================

Отговор: Repata

Неотдавна се сдобих със книжката:"Наръчник на младия златотърсач" За кратко време изгледах сума клипове в Ютуб,ходих и на реката,намерих 3 златинки и ето вече се замислям, да не съвместя ли приятното с полезното? А именно да изкарам някои лев като правя златарски пособия.Парите са нормални.Запознат съм с теорията на златодобива-Имам приличен опит като тенекиджия в изчукването на коли в сервиз,"Куцата Лада".По моя преценка смятам какво е необходимо! Наличната ламарина засега е само стандартна поцинкована 0,60.Разбирам че е нужна и друга но за сега няма да се натоварвам! Възможно ли е само стандартната?Нужна е и мрежа предполагам за ххх лева.,Препоръчайте каква наи добре да взема?Допълнително стелки и нож за рязането им ще купя.Какво още е нужно? Дръжка със "Шлаух"-не знам,по мое мнение не е задължително?
Аватар
RepataGold
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот RepataGold » 19 Мар 2014 13:59

Колеги. И други изпищяха......... :D :D :D
Аватар
RepataGold
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот saiganica » 27 Мар 2014 21:34

Дааа не само пищят ами и реват!
И за да ни затворят устите заключват теми и трият постове!Наричат ни тъмни сили ТРОЛОВЕ!!!!!
Re: ФАЛШИВИ ЗЛАТАРСКИ ПОСОБИЯ
Мнениеот admin » Сря Мар 26, 2014 10:36 am

Четете тия глупости днес, защото скривам темата.
След това да не пишете, защо я няма темата!
За пореден път ви призовавам, който иска да спами и да обижда, т.е. ония 3-4 трола, да спрат.
Щом не подкрепят БАТСЗМ, явно нямат място тук и всички други няма защо да им четат простотиите им.
Времето на предупрежденията свърши!
Аватар
admin
Site Admin

Е тва квое-сакън на АНДРЕЙ да нему покажем ПЪТЯ!
Нагли и безочливи действия под зоркия поглед на С...... и К.....!А после защо сме ги плювали.....ами то...боже ,боже за 40 сребърника!!! :x :x :x !
saiganica
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот RepataGold » 27 Мар 2014 21:47

А можеш ли да се сетиш защо го подържат?
Аватар
RepataGold
Златотърсач
Златотърсач

Назад към ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТНИ КОЛЕГИ!