Специализиран форум на Български Златотърсачи

ЧАСТ ОТ ФОРУМА СЕ ВИЖДА САМО ОТ РЕГИСТРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!

Измамата БАТСЗМ отново в действие срещу търсачите в България

Тук може да пускате теми за некоректни колеги.

Re: Измамата БАТСЗМ отново в действие срещу търсачите в Бълг

Мнениеот comander » 25 Юни 2016 20:09

Преди малко се върнахме от събора,понеже нямахме възможност за преспиване.Пълно с народ ,нямам думи, стане ли въпрос за Кирчо хората викат -Мани го тоя е луд в река не е влизал.Другото нещо което разбрах ,че колегата с самородките е констатирал, че за да достигне до самородка в реката,е нужно да извади цели 30 КГ железни болкуци и тогава вади самородка.Това означава според мен, че ще е по доходоносно човек да ходи за скраб ,от колкото за самородки по реката с детектор.
comander
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот djendaka » 27 Юни 2016 22:46

mitaskin написа:кой ли не мами по някога,такъв ни е манталитета,но досега никой не е писал лично,че измамен от кирил стаменов

Колега ти в кой свят живееш , остави дето са стотици тези дето се оплакват ми имам видео което напира да излезе в ефир , в което бивши членове на БАТСЗМ изкарват на яве много пикантни неща от кухнята на организацията . В едно от нещата което Кирету е препоръчвал на новите членове , като видят колега с детектор на нивата , да го питат от коя организация е и каква карта има , ако не е от БАТСЗМ веднага да се обаждат на полицаите клипът е страхотен да видим кога ще излезе в ефир но мисля че момента назрява :)
djendaka
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот djendaka » 27 Юни 2016 22:55

Като заговорихме за въпросната машинка се чува че била към 20 бона , незнам как се избива това сами се сещайте , а пък съм чувал че машината която може да направи подробен анализ на метал включително на метеорит е доста по скъпа ама знам ли може да са измисли нова по евтина технология :)
djendaka
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот dante » 27 Юни 2016 23:38

Някой има ли конкретни данни относно измамите на БТМЗСДХ..........Не мога да го запомня това и не мога.Оставете хорицата да си живеят в тъмнина бе колеги...На тях светлината им причинява болка.....Накрая ще се давят в собствените си говна тези няколко човека,къде мътят водата в BG-to.../////
Не е важно какво,как и кога ти се случва......Важно е как го приемаш...........
Аватар
dante
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот mitaskin » 28 Юни 2016 20:24

djendaka написа:
mitaskin написа:кой ли не мами по някога,такъв ни е манталитета,но досега никой не е писал лично,че измамен от кирил стаменов

Колега ти в кой свят живееш , остави дето са стотици тези дето се оплакват ми имам видео което напира да излезе в ефир , в което бивши членове на БАТСЗМ изкарват на яве много пикантни неща от кухнята на организацията . В едно от нещата което Кирету е препоръчвал на новите членове , като видят колега с детектор на нивата , да го питат от коя организация е и каква карта има , ако не е от БАТСЗМ веднага да се обаждат на полицаите клипът е страхотен да видим кога ще излезе в ефир но мисля че момента назрява :)

колега и аз съм слушал,че измамил този после онзи,но винаги от второ или трето лице но никога от първо та как не се появи някой и да каже мене ме измами с това или онова.и още, не чуеш ли дадена истина от първо лице нещата де изопачават доста,и не си мисли че му ставам адвокат не е така щото не го познавам лично.както се казва само съм слушал за него и за други хора съм слушал.
mitaskin
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот dante » 28 Юни 2016 21:42

Я се спирайте с тези глупости...Не си струва да отделяме толкова внимание на тези няколко човека...Относно глупостите на киро то много може да се пише и говори но няма смисъл....Имам къде по важни неща от това да пиша за хора които не ме кефят а като гледам в тези теми пишат най вече хора,които не ги познават......................Или ги познават прекалено добре така че спирайте с обсъждането...Няма какво да се каже повече а и не ща да им вдигам рейтинга с вниманието си защото не го заслужават.......Аз казах ХАУ.......
Не е важно какво,как и кога ти се случва......Важно е как го приемаш...........
Аватар
dante
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот vicu » 28 Юни 2016 22:18

H2O написа:
dante написа:Някой има ли конкретни данни относно измамите на БТМЗСДХ..........Не мога да го запомня това и не мога.Оставете хорицата да си живеят в тъмнина бе колеги...На тях светлината им причинява болка.....Накрая ще се давят в собствените си говна тези няколко човека,къде мътят водата в BG-to.../////

Аз и на Събора ти казах Данте, че тази тема, тук, във този Форум, ми се струва провокативно създадена.
Не си струва да и се обръща внимание, и ако някой има да каже нещо срещу БАТ СЕЗАМ :), да си създава теми там.
То е ясно, че преди да се отвори каквато и да е тема, и при споменаването на определено име тука в този Форум, ще се получи лавина от плювни, и разделяне на лагери, и дъра бъра.
ТЕМАТА МИРИШЕ

Тука сме да си помагаме. На Събора видях лично, че хората от Форума са ИСТИНСКИ и на МЯСТО.
Страхотен Събор, радвам се че се запознах със вас. :good:

Приятел , тази тема я пуснах за да сигнализирам търсачите в България , че се работи усилено срещу тях , по най долния начин . На теб какво ти мирише и какво ти се струва , търсачите не ги касае . Тях ги касае че лицето Кирил работи срещу тях . Качил съм достатъчно доказателства по въпроса .
vicu
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот hacksoon » 29 Юни 2016 09:20

Мисля, че по какъвто и начин да се работи, докато не настъпи изменение на нормативната база регламентираща добива на самородно злато и метеорити, едва ли ще има последици за търсачите.
hacksoon
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот pscorpions » 30 Юни 2016 23:29

mitaskin написа:колега и аз съм слушал,че измамил този после онзи,но винаги от второ или трето лице но никога от първо та как не се появи някой и да каже мене ме измами с това или онова.и още, не чуеш ли дадена истина от първо лице нещата де изопачават доста,и не си мисли че му ставам адвокат не е така щото не го познавам лично.както се казва само съм слушал за него и за други хора съм слушал.

По повод горните изказвания искам да разкажа една подобна случка. Преди години една мадама използваше контактите си и завлече много хора с огромни суми пари. Всеки мълчеше, никой не смееше да си признае. Докато един ден лавата тръгна, вулкана изригна. Бедна Ви е фантазията колко много потърпевши има. Един по един се престрашиха, пуснаха жалби в прокуратурата и сега я превикват всеки ден. Така че е добре когато има измамени да се престрашат и да си кажат, така предпазват за в бъдеще други добродушни или наивни хора. А също така спират измамата. Никой няма да се смее, че някой се е подвел, важното е че се е усетил и няма да позволи да продължават да го мамят.
Живей така че когато умреш и гробаря да плаче над гроба ти !!!
Аватар
pscorpions
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Repata » 03 Мар 2017 21:38

y7u7 Голям цирк иде. Вервайте ми..... y6y6y7 w1w1w2 w1w1w2 w1w1w2 Въпрос на време е представлението да започне!!
Направо фуча от 4 часа насам.....
0896 844 003
ЧЕСТ е голяма дума,която трудно се побира в малки хора
Аватар
Repata
Администратор
Администратор

Мнениеот pscorpions » 06 Май 2017 19:00

Repata написа:y7u7 Голям цирк иде. Вервайте ми..... y6y6y7 w1w1w2 w1w1w2 w1w1w2 Въпрос на време е представлението да започне!!
Направо фуча от 4 часа насам.....

Крайно време е да им сипеш както заслужават.
Живей така че когато умреш и гробаря да плаче над гроба ти !!!
Аватар
pscorpions
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот saiganica » 21 Май 2017 19:48

И защо?????--------неможе ли да са на сухо например?
saiganica
Златотърсач
Златотърсач

Предишна

Назад към ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТНИ КОЛЕГИ!