Специализиран форум на Български Златотърсачи

ЧАСТ ОТ ФОРУМА СЕ ВИЖДА САМО ОТ РЕГИСТРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!

Каква е тая пародия ?

Тук може да пускате теми за некоректни колеги.

Каква е тая пародия ?

Мнениеот catamaran » 02 Окт 2015 12:02

Може ли да ми обясни някой , каква е тази пародия ?

https://www.youtube.com/watch?v=AZNI5d_DJ3
catamaran
Златотърсач
Златотърсач

Re: Каква е тая пародия ?

Мнениеот jokko1 » 02 Окт 2015 19:26

Тъжна.
Аватар
jokko1
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Боби » 02 Окт 2015 20:56

На последък всеки плюе я по някоя личност, я по някой производител на някакво пособие.Какво му е на репортажа? Прегледах го отгоре, отгоре и не видях Киро да се изхвърля с някакви данни за големи добиви или каквото и да било.Не бива да я има тази вражда и това заяждане.Като нещо не ти харесва го коментирай с факти, за да се просветят такива като мен дето не са много в час с политиката на златодобива.Във всеки златотърсачески форум може да се научи нещо и всеки може да реши къде му е приятно да бъде.
Аватар
Боби
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот slavitoooo » 02 Окт 2015 22:22

Боби написа:На последък всеки плюе я по някоя личност, я по някой производител на някакво пособие.Какво му е на репортажа? Прегледах го отгоре, отгоре и не видях Киро да се изхвърля с някакви данни за големи добиви или каквото и да било.Не бива да я има тази вражда и това заяждане.Като нещо не ти харесва го коментирай с факти, за да се просветят такива като мен дето не са много в час с политиката на златодобива.Във всеки златотърсачески форум може да се научи нещо и всеки може да реши къде му е приятно да бъде.

На третият национален събор по металдетектинг който се проведе през 2011 година Кирил Стаменов питаше наред има ли някой който е промивал злато за да му покаже как се прави - това достатъчно ли ти е ?
Аватар
slavitoooo
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Боби » 03 Окт 2015 17:52

Не знаех, че от това колко вадиш и дали го вадиш- златото де- зависи колко печен си.Мисля, че е излишно да спорим тук.Успех на всички в хобито и повече положителни емоции.
Аватар
Боби
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот catamaran » 03 Окт 2015 20:15

Боби написа:Не знаех, че от това колко вадиш и дали го вадиш- златото де- зависи колко печен си.Мисля, че е излишно да спорим тук.Успех на всички в хобито и повече положителни емоции.

Става въпрос за друго, Киро разправя наляво и надясно ,че едва ли не цял живот се е занимавал с промиване на самородно злато а всъщност за пръв път е почнал преди 3-4 г. според мен едва ли е промивал въобще някога това си е лично мое мнение .
catamaran
Златотърсач
Златотърсач

Назад към ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТНИ КОЛЕГИ!