Специализиран форум на Български Златотърсачи

ЧАСТ ОТ ФОРУМА СЕ ВИЖДА САМО ОТ РЕГИСТРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!

Разрешение за промиване на злато

Тук може да пускате теми за некоректни колеги.

Re: Разрешение за промиване на злато

Мнениеот pscorpions » 17 Сеп 2015 00:16

comander написа:Права си, аз така не мога да лъжа.

Не всеки е като теб и мен !!!
Живей така че когато умреш и гробаря да плаче над гроба ти !!!
Аватар
pscorpions
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот dante » 17 Сеп 2015 03:31

И на мен като ми свърши водата по деретата ставам клавиатурна мишка ама в малките часове....В повечето случаи пак съм по гората............За гъби.... :lol:
Не е важно какво,как и кога ти се случва......Важно е как го приемаш...........
Аватар
dante
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот tirex » 17 Сеп 2015 12:59

Добре си си Данте,
природосъобразен начин на животЪ ;) :grin:
Аватар
tirex
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот pscorpions » 17 Сеп 2015 22:37

dante написа:И на мен като ми свърши водата по деретата ставам клавиатурна мишка ама в малките часове....В повечето случаи пак съм по гората............За гъби.... :lol:

На мене като ми падне пердето от някой философ / не визирам никой тук /, хващам гората. Но в последно време се налага да търпя, защото имам много работа.И си е моя, мене чака. И аз като теб съм с мишката в малките часове.Ако има и с кой да си чата във форума, ще осъмна.
Аватар
pscorpions
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Repata » 18 Сеп 2015 17:03

Ей захапахте човека мама му стара. Той се чуди каква рекламна тениска да продаде за 10 лв да извади някой лев,вие го захапахте? Оставете го да си продава разрешителните и той е човек и той душичка носи! Скорпи. Лично ще ти купя едно разрешително от Кирчу да си си изрядна на реката.Иначе сега си нелегална...Голд Бракониерка
0896 844 003
ЧЕСТ е голяма дума,която трудно се побира в малки хора
Аватар
Repata
Администратор
Администратор

Мнениеот pscorpions » 18 Сеп 2015 21:50

Repata написа: Скорпи. Лично ще ти купя едно разрешително от Кирчу да си си изрядна на реката.Иначе сега си нелегална...Голд Бракониерка

То ако не важи, защо да си даваш парите. Напиши ми ти едно - дали няма да е по достоверно. Със златен печат - зная че имаш. ;)
Аватар
pscorpions
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот comander » 18 Сеп 2015 22:27

Скорпи ,то важи само за хора които умеят да се самозалъгват.Същото ще е, аз да издавам разрешителни за ползване на санитарен възел.Ицо, те фанелките хората са си ги платили един път а после им ги продават втори път.
comander
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот catamaran » 23 Окт 2015 19:57

а ... кирето разправеше ,че ако имам карта на БАТСЗМ полицаите не може ли да ми направят нищо
дори и да съм с металдетектор на могилата даже биле длъжни да ми козеруват 89io
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=5065860
catamaran
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Repata » 23 Окт 2015 21:02

А стига бе.... :lol: :lol:
0896 844 003
ЧЕСТ е голяма дума,която трудно се побира в малки хора
Аватар
Repata
Администратор
Администратор

Мнениеот КАЯ » 23 Окт 2015 23:03

Така, де те са им козирували като са се представяли, преди да им кажат да ги последват до кауша.
Да промиваш злато се научаваш за часове, да го търсиш се учиш цял живот.
На някои хора егото им е толкова голямо, че ако паднат от него да нивото на интелекта си ще се пребият.
Аватар
КАЯ
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Miro79 » 24 Окт 2015 00:01

catamaran написа:а ... кирето разправеше ,че ако имам карта на БАТСЗМ полицаите не може ли да ми направят нищо
дори и да съм с металдетектор на могилата даже биле длъжни да ми козеруват 89io
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=5065860

Извади си сам поука виж в каква страна живеем.
Закони няма послушай сърцето си.................. 1qaz
Добрите момчета отиват в рая а лошите където си поискат
Аватар
Miro79
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот catamaran » 24 Окт 2015 08:47

В България няма такъв закон , който те онивинява разбираш ли щом търсиш злато и метеорити с МД не попадаш под ударите на закона , интересно е щом няма такъв закон с какво право Кирил и компания раздават карти на БАТСЗМ и твърдят точно обратното ? Не е ли това измама ?
catamaran
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот comander » 25 Окт 2015 16:04

catamaran написа:В България няма такъв закон , който те онивинява разбираш ли щом търсиш злато и метеорити с МД не попадаш под ударите на закона , интересно е щом няма такъв закон с какво право Кирил и компания раздават карти на БАТСЗМ и твърдят точно обратното ? Не е ли това измама ?
Абе как да не е измама ,опъват паричките на хората че и такива дървета им продават понеже се представят за търсачи ,а те горките нямат минута на къра пак камо ли у ряката за самородки.Ония КИрчо и Ал Джезира да домъкне да снима същия чеп.Завалията незнае легена как се държи инък прецедател,боже боже .Лошото е че цялата ни държава е пълна с Кирчовци и Светливци.Само ако ги пуснат като вреден дивеч има изход от такива.
comander
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот pscorpions » 26 Окт 2015 22:05

Miro79 написа:
catamaran написа:Извади си сам поука виж в каква страна живеем.
Закони няма послушай сърцето си.................. 1qaz

Миро, какво е виновна държавата, че някой е мошеник - с това че не го наказва.Ма те са много бе приятелю и се пръкват всеки ден, как да ги накаже. нали за това пишем тук - питайте бе хора, питайте и тогава купувайте. Ама кой ти слуша дадат си парите за лудо и после се жалят.
Аватар
pscorpions
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот TheProspector » 29 Окт 2015 23:16

Колега,би ли споделил за какво точно са те задържали и какви обвинения са ти повдигнати?За "добив" на злато от реката или си бил с детектор?Вместо да се делиим на форуми,асоциации и т.н.,трябва да сме единни и веднъж завинаги,да се регламентира законово нашето занимание.Да се напише точно и ясно,докъде е любителският златодобив(съоръжения и т.н.) и откъде започва промишленият.В момента е нек'ва манджа с грозде,единият закон гласи едно,другият изключва първия,а третия си противоречи с предходните.Четох,четох и па не вденах к'во точно ми трябва за да съм "изряден".Трябва да се регистрирам,като търговец,да извадя разрешително от "Басейнова дирекция",общината на чиято територия се намира участъкът от реката...За да мога,да съм изряден с легена и улея и законно да "добивам".Убеждавам се,че законите се пишат от некомпетентни некадърници!Предлагам хора,като Репата и други колеги,които са навътре в материята да напишат предложение за промяна в закона,не знам каква е процедурата,но трябва са се направи нещо!Да не прокарат тихомълком нов член ,с който да се криминализира промиването,имаше такова предложение от една министърка,предполагам не сте забравили!И тогава можем да си направим- "Музей на златотърсача",в който да излагаме излезлите от употреба улей,драги,легени и прочее.Абсурдно е човек с леген и улей или малка драга да вади разрешително-това е моят отговор към темата на колегата!

Поздрави,
Три пътя водят към знанието: пътят на размишлението – това е най-благородният път, пътят на подражанието – това е най-лекият път, и пътят на опита – това е най-горчивият път.

Конфуций
Аватар
TheProspector
Златотърсач
Златотърсач

ПредишнаСледваща

Назад към ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТНИ КОЛЕГИ!