Специализиран форум на Български Златотърсачи

ЧАСТ ОТ ФОРУМА СЕ ВИЖДА САМО ОТ РЕГИСТРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!

Разрешение за промиване на злато

Тук може да пускате теми за некоректни колеги.

Разрешение за промиване на злато

Мнениеот catamaran » 11 Сеп 2015 12:10

Здравейте на всички . Тъй като от скоро ходя с легена по деретата имам един такъв въпрос
нужно ли е някакво специално разрешение за промивам на злато и ако е нужно от къде мога да го взема ? На сбирката в Гурково Кирил Стаменов каза ,че щом имам членска карта на БАТСЗМ това било достатъчно .
catamaran
Златотърсач
Златотърсач

Re: Разрешение за промиване на злато

Мнениеот Боби » 11 Сеп 2015 15:00

Ако ще ровичкаш с легенчето и улея ти рябва само лична карта, за да не те закопчае някой натегач, че си без документи.Това за любителско търсене и проучване.За по мащабни действия има законни и незаконни начини.Къде как случиш.
Аватар
Боби
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот jokko1 » 11 Сеп 2015 18:54

Катамаран брат ми у тая държава законо е врата у полье,луд е тоя кадето че мине през нея.Поне за сега.Копай си мирно и тихо и пет пари не давай.А Киро другия път го питай дали горския или старшинката у Чепръчане знаят за тях и колко ще бъдат впечатлени от голямата им фирма?
Аватар
jokko1
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот catamaran » 12 Сеп 2015 23:18

щом не трябва специално разрешително Кирил май ме е преметнал с тая карта на БАТСЗМ
catamaran
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот pscorpions » 13 Сеп 2015 00:07

catamaran написа:щом не трябва специално разрешително Кирил май ме е преметнал с тая карта на БАТСЗМ

Аз за това ако не ми е ясно нещо питам преди да го направя. Ако беше попитал, щеше да бъдеш наясно, а не при свършен факт.
Живей така че когато умреш и гробаря да плаче над гроба ти !!!
Аватар
pscorpions
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот catamaran » 13 Сеп 2015 12:57

pscorpions написа:
catamaran написа:щом не трябва специално разрешително Кирил май ме е преметнал с тая карта на БАТСЗМ

Аз за това ако не ми е ясно нещо питам преди да го направя. Ако беше попитал, щеше да бъдеш наясно, а не при свършен факт.

и аз попитах само дето не съм попаднал на правилните хора за съжаление , имайте на предвид когато потърсите в интернет нещо за златото първо попадате там където и аз , начинаещ трудно може да отсее истината .
catamaran
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот dante » 13 Сеп 2015 18:22

Требе си разрешително естествено....Аз ги раздавам безплатно......Всички имате право да си вадите злато навсякъде та даже и с багери ако не ви хванат......... :lol: ..........Колкото и да не ми се ще да си призная трябва да бъда честен и ще кажа че картата на Киро на 2-3 пъти ми е помагала в началото когато бяхме едно голямо семейство........От друга страна с нея или без то правата са си права и те са едни и същи...Като данъкоплатци в тая мизерна държавица то закона ни дава право да промиваме разсипно злато из територията на България ръчно и с дребна механизация и който има против да го духа включително и държавните органи на реда или на хаоса....Ако някой ви изгони или не дай боже ви сложи белезници имате право да съдите полицията....Всъщност можете да повдигнете два иска.....Един срещу некадърният полицай и един срещу упрвлението където работи.....Много се пъчат докато ножа не опре на кокала и тогава омекват като презряла кайсия и почват едни молби и едно чудо............ :good:
Не е важно какво,как и кога ти се случва......Важно е как го приемаш...........
Аватар
dante
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот comander » 14 Сеп 2015 11:41

dante написа:Требе си разрешително естествено....Аз ги раздавам безплатно......Всички имате право да си вадите злато навсякъде та даже и с багери ако не ви хванат......... :lol: ..........Колкото и да не ми се ще да си призная трябва да бъда честен и ще кажа че картата на Киро на 2-3 пъти ми е помагала в началото когато бяхме едно голямо семейство........От друга страна с нея или без то правата са си права и те са едни и същи...Като данъкоплатци в тая мизерна държавица то закона ни дава право да промиваме разсипно злато из територията на България ръчно и с дребна механизация и който има против да го духа включително и държавните органи на реда или на хаоса....Ако някой ви изгони или не дай боже ви сложи белезници имате право да съдите полицията....Всъщност можете да повдигнете два иска.....Един срещу некадърният полицай и един срещу упрвлението където работи.....Много се пъчат докато ножа не опре на кокала и тогава омекват като презряла кайсия и почват едни молби и едно чудо............ :good:
Жоро ти знаеш че тази карта нищо не помага ,но пък тези на които си я показал и толкова не са знаели.Не може да се разчита на некомпетентноста на насрешния,особено ако си с детектор в ръка. catamaran ако ходиш със улеи или инжектор, и си в руслото на реката само лична карта си носи.Но ако притежаваш детектор и нямаш отговор от министерството на културата си престъпник,каквото и да кажеш .Органите казват ок търсиш метеорити докажи че не търсиш археология.А повечето задържани колеги са имено като кажат че търсят метеорити,понеже това звучи като подигравка.
comander
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот jokko1 » 15 Сеп 2015 00:07

Командер не знам колко пъти са те заключвали? Ама до колкото имам опит не ти трябва да доказваш че не си а те трябва да докажат че си.Притеснителни са първите няколко пъти после добиваш дотатъчно познания. Не че не можеш да го направиш и предварително но обикновено така става.Всъщност извода от такива ситуаций е че .Дявола не е толкова черен.Поздрави.
Аватар
jokko1
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот comander » 15 Сеп 2015 11:47

jokko1 написа:Командер не знам колко пъти са те заключвали? Ама до колкото имам опит не ти трябва да доказваш че не си а те трябва да докажат че си.Притеснителни са първите няколко пъти после добиваш дотатъчно познания. Не че не можеш да го направиш и предварително но обикновено така става.Всъщност извода от такива ситуаций е че .Дявола не е толкова черен.Поздрави.
Няколко пъти са ме заключвали,така е, те обвиняват и доказват в съд ,но първо минават през вас за обиск, че ако излезе нещо странично да подскочат броя на обвиненията. И в момента ходя по такова дело,за разлика от форумните задклавиатурни спецове, това го пиша от личен опит.
comander
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот jokko1 » 15 Сеп 2015 23:12

Пожелавам ти успех по делото.И другият път да не сигнат до основание за дело.
Аватар
jokko1
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот pscorpions » 15 Сеп 2015 23:27

comander написа: И в момента ходя по такова дело,за разлика от форумните задклавиатурни спецове, това го пиша от личен опит.

Не зная кого визираш, но мисля че като пита някой не е грешка.
Аватар
pscorpions
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот comander » 16 Сеп 2015 00:06

Везирам Скорпи , един прецедател на златарска организация. Където в река не е влизал ,но зад клавиатурата е номер едно.
comander
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот pscorpions » 16 Сеп 2015 00:20

comander написа:Везирам Скорпи , един прецедател на златарска организация. Където в река не е влизал ,но зад клавиатурата е номер едно.

Това може човека, има хора които и това не могат.
Аватар
pscorpions
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот comander » 16 Сеп 2015 00:28

pscorpions написа:
comander написа:Везирам Скорпи , един прецедател на златарска организация. Където в река не е влизал ,но зад клавиатурата е номер едно.

Това може човека, има хора които и това не могат.

Права си, аз така не мога да лъжа.
comander
Златотърсач
Златотърсач

Следваща

Назад към ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТНИ КОЛЕГИ!