Специализиран форум на Български Златотърсачи

ЧАСТ ОТ ФОРУМА СЕ ВИЖДА САМО ОТ РЕГИСТРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!

Некоректни потребители

Тук може да пускате теми за некоректни колеги.

Re: Некоректни потребители

Мнениеот bakaliaros » 09 Ное 2015 08:13

когато аз си купувах инжектор го тествахме на реката хареса ми как работи и платих 4r4r5
bakaliaros
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот jokko1 » 01 Дек 2015 23:00

Абе недоволни винаги ще има.Върнал го върнал голема работа.По добре ли щеше да е ако беше захванал да плюе по форумите.То нека някой каже че сестра ти е курва па после иди доказвай че нямаш сестра.Дражо прави си нещата и си го премести у другия крачол.Поздрави.
Аватар
jokko1
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот pscorpions » 12 Апр 2016 21:54

bornoec каква е била тази напаст тази сутрин, много досадници е имало ?
Живей така че когато умреш и гробаря да плаче над гроба ти !!!
Аватар
pscorpions
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот bornoec » 12 Апр 2016 22:00

Spam бот беше вилнял
Аватар
bornoec
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот tirex » 20 Апр 2016 12:07

така е Знахар,
и явно много отдавна е така...
Испанците имат лаф, звучащ като 'Ил ус дел оро'
т.е. блясъкът на златото, подлудил много народ
и станал причина за безчет золуми тежки,
алчността баце не прощаа,
е глей баце к'ви ги праи... същичкият,
ама с наш'те пари :cry:
"по пути Ленина"
Аватар
tirex
Златотърсач
Златотърсач

Re: Некоректни потребители и колеги

Мнениеот daoazo » 20 Апр 2016 14:30

[quote="Znahara"]Зачетох се във форума за некоректните потребители и реших да споделя една пресна случка с мен за некоректни колеги. Аз работя това хоби от доста години, но от няколко имам колега с който си делиме разходите, като ходиме по реките. Та при него си държа цялата техника. Отиваме на обект миналата неделя, аз по принцип обектите си ги засичам с Г - образни багети в които съм монтирал общо един грам самородки. На обектa се засичаме с двама колеги, коита работят и те с багети, та реших да изпробваме моите върху четири грамова самородка. При единия колега багетите не реагираха след направени няколко опита, но с неговите багети засече обекта. Замислих се какво не е наред и реших да ги разглобя. Свидетелите в дългото рамо бях ги запушил с чепче и залепил с епоксидна смола. Отварям едната багета и вадя златото. Отварям и другата и........о ......чудо.. златото го няма. Само аз и колегата работeхме с моите багети, и той се похвали ,че зимата си е направил същите. Директно го обвиних в КРАЖБА. Естествено, че той отрече, а аз му предложих да отвориме неговите багети и да извадиме златото и след това на електронното кантарче. Той отказа. Когато разделях златото в двете багети, винаги се получава една разлика от 1 -2 сантиграма, а аз знаех колко злато има във всяка багета. Така тридесет годишно приятелство рухна заради откраднат половин грам злато. Поуката каква е : Винаги когато си избирате колега или партньор, го проверявайте. Дайте му една самородка и го наблюдавайте отстрани дали очите му светят алчено и със завист. Дали непрекъснато следи колко златинки си изкарал уж от любопитство. Ако го усетите - бягайте далече от такива колеги. Znahara.[/quote

прав си ззнахар. Именно така е затова стари златари казват злато сам се вади. И защо? Зада не си миете лайната.
Аз искам нещо друго да попитам спомена за багети със свидетел как се изработват имаш ли чертеж или можели някой да ми изработи срещу заплащане и колко би ми струвало.благодаря
daoazo
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Repata » 24 Апр 2016 15:23

по молба на .... от .........
Изпратено на: 22 Апр 2016 13:54
От: ..........
До: ........

..........,
има молба към админите на форума ..........,
да му махнете името или целия пост
на Знахара, където го набеждава
че му бил взел някакво злато от багетите?!
Ако искате му звъннете на 08........
да се разберете.
Не е добре недоказани обвинения да се
ръсят из форумите...

Знахар! Чест и почитания!
Обвиненията който отправяш са много тежки,и за да ги отправиш трябва да си абсолютно сигурен че си прав,и това което твърдиш е вярно?
Аз не мога да взема отношение по случая тъй като си нямам идея какво 30 годишно приятелство сте имали?Колко време сте вадили злато заедно?
Какъв човек е обвинения? И още много много въпроси изникват,но ако трябва да бъда обективен,защо смяташ че точно той е? Не знам той има ли малки деца?Големи? Внуци??Ти имаш ли? Защо не допускаш че може докато е взел багетите,детето му,или твоето,внука,или въобще някой друг да е отворил багетата и взел,или пръснал златото,стреснал се,затворил я и колегата ти да не знае нищо.или ти?? Сигурен съм че общ език с него вече няма да намериш,тъй като той няма да прости(убеден съм)но седни и доста добре си помисли дали не на 100,а на 101% си прав за това? После ако този колега е вадил злато и е виждал и то не малко,аз не гих допуснал за 0,5-25 лева да развали 30 годишно приятелство,защото това са 30 ГОДИНИ човек!!!! Незнам какъв супер Малоумник трябва да е някой,за да открадне 0,5 гр въшливо злато от 30 годишен приятел!! Ти сигурен ли си че този човек е такъв Идиот??Аз не съм,макар и да не ви познавам и двамата??
0,5 го вадя на леген за час-два!! Искам правилно да ме разбереш. Не взимам нито твоя,нито негова страна,просто отказвам да повярвам че това може да е истина,и след 30 години мъжка дружба,някой да открадне 0,5 гр от ПРИЯТЕЛ!!
Мозъка ми отказва да асимилира това обвинение!!
Все пак става дума за половин шибан грам,и 30 годишно приятелство? Що за човек би го направил?
В тази връзка ще ви разкажа една случка с мене!

Преди 6-7 години дъра бъра дъра бъра...не ми се пише
Идва в къщи известен капацитет от стария форум.
Идва да ми покаже тънкости.
Историята е много дълга,но: Карам го на мое място и почваме да копаем,1 ден копахме и събрахме шлиха,и го оставихме на терасата.Аз съм среден апартамент,с тераса на Хола и Кухнята.Спалнята няма тераса! Със жена ми спим в Хола,"Капацитета" в Спалнята! Шлиха на терасата. По цял ден сме заедно,аз и той.Вечер седим до късно говорим пием хапваме.2 или 3 дена заедно.На третия той си тръгва,и сядаме да измием шлиха в легенче на терасата! "Капацитета мие,аз стоя до него" Изми го и понеже ми се видя малко,му казах: "Вземи го всичкото,за спомен от Странджа,аз ще си извадя.Не ми е пр"
Взе го и замина. Шлиха остана на терасата.След месеци ми звъни колега от София! Същия Капацитет бил при него на гости.И докато вечер седели,му обяснявал как Аз и Жена ми,вечер сме му обрали златото от кофата на терасата!! Значи що за Идиот,ще допусне че Аз и Жена ми ще станем посред нощ като караконджули,с фенерчета,и ще ровим като мисирки в кофата да му обера златинките???Вярвам му безрезервно на колегата,тъй като ми каза такива подробности,който знаем само Аз и Капацитета!! Други също ми потвърдиха че разправял че съм му обрал златото от кофата!!

Мина близо година след случая!
Магнетита в кофата на терасата.Пазех го за експерименти.
Един ден ,вече не помня защо и по каква причина,реших да го мия! Колко злато извадих идея си нямате!!!! Освен всичко,имаше и 1-2 парченца по 0,02-0,05!имам подарено,ако си го събера сигурно едни 100 грама ще събера! По сбирки,по еконти пращал съм на ляво и дясно! На сбирката на Велека ходих извадих около грам,оставих легенчето в средата на лагера и им казах,който иска да си вземе златинки.Този "капацитет" повече не ме интересува,а и го видях какъв "капацитет" е!

Така че от по горе писаното от Знахара,аз не вярвам!!
Просто отказвам да повярвам че след 30 години приятелство,сам го е писал Знахара,ще има такъв мерзавец,да открадне 0,5 от приятеля си!!!
Някак си не ми се връзва! Не взимам ничия страна.Не познавам и двамата! Отказвам да повярвам!!
0896 844 003
ЧЕСТ е голяма дума,която трудно се побира в малки хора
Аватар
Repata
Администратор
Администратор

Мнениеот dante » 24 Апр 2016 15:47

Ице,с това ли се знимаваш нощно време бе.....Да ровиш по кофите с шлиха........... :lol: :lol: :lol:
Не е важно какво,как и кога ти се случва......Важно е как го приемаш...........
Аватар
dante
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Repata » 24 Апр 2016 17:00

Цяла нощ,моита ми светеше с една свещ,капацитета хъркаше,а аз берях злато от кофата! Две вечери не сме спали да берем злато от кофата!!
0896 844 003
Аватар
Repata
Администратор
Администратор

Мнениеот tirex » 25 Апр 2016 13:00

Да бяхте изковали катана от шлиха :grin:
другото не е интересно... y7u7
нали сме за екшъна , а не за парите :lol:
Може би е прав Скорпиона, когато
казва, че трябва да обмисляме все пак
какво пишем, а не да буаме на прима виста. y6y6y7
y7u7
"по пути Ленина"
Аватар
tirex
Златотърсач
Златотърсач

Re: Некоректни потребители и колеги

Мнениеот pscorpions » 28 Апр 2016 00:32

daoazo написа:
Znahara написа:Зачетох се във форума за некоректните потребители и реших да споделя една пресна случка с мен за некоректни колеги. Аз работя това хоби от доста години, но от няколко имам колега с който си делиме разходите, като ходиме по реките. Та при него си държа цялата техника. Отиваме на обект миналата неделя, аз по принцип обектите си ги засичам с Г - образни багети в които съм монтирал общо един грам самородки. На обектa се засичаме с двама колеги, коита работят и те с багети, та реших да изпробваме моите върху четири грамова самородка. При единия колега багетите не реагираха след направени няколко опита, но с неговите багети засече обекта. Замислих се какво не е наред и реших да ги разглобя. Свидетелите в дългото рамо бях ги запушил с чепче и залепил с епоксидна смола. Отварям едната багета и вадя златото. Отварям и другата и........о ......чудо.. златото го няма. Само аз и колегата работeхме с моите багети, и той се похвали ,че зимата си е направил същите. Директно го обвиних в КРАЖБА. Естествено, че той отрече, а аз му предложих да отвориме неговите багети и да извадиме златото и след това на електронното кантарче. Той отказа. Когато разделях златото в двете багети, винаги се получава една разлика от 1 -2 сантиграма, а аз знаех колко злато има във всяка багета. Така тридесет годишно приятелство рухна заради откраднат половин грам злато. Поуката каква е : Винаги когато си избирате колега или партньор, го проверявайте. Дайте му една самородка и го наблюдавайте отстрани дали очите му светят алчено и със завист. Дали непрекъснато следи колко златинки си изкарал уж от любопитство. Ако го усетите - бягайте далече от такива колеги. Znahara.[/quote

прав си ззнахар. Именно така е затова стари златари казват злато сам се вади. И защо? Зада не си миете лайната.
Аз искам нещо друго да попитам спомена за багети със свидетел как се изработват имаш ли чертеж или можели някой да ми изработи срещу заплащане и колко би ми струвало.благодаря
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Аватар
pscorpions
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот slitak » 28 Апр 2016 11:55

Извинението на Знахара е публикувано в всички сайтове за злато но все още не може да събере смелост за този форум/особено след критиката на Репата/ ghjfdtrt
slitak
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Repata » 28 Апр 2016 13:30

Е не! Не съм критикувал никой,тъй като не съм наясно със случая,а и не познавам нито Знахара,нито Колегата му! Просто написах че това е едно много-Много сериозно обвинение,и аз не мога да повярвам че за 30 години приятелство някои ще вземе да открадне от приятеля си 25 лева. Имах подобен случай,и го описах.Не съм писал че не вярвам на Знахаря.Просто не вярвах че Колегата му е способен на това!!! Не знам дали ще се оправят,вероятно НЕ,но се радвам че не съм се излъгал в преценката си.Не бих допуснал стар златар да падне толкова ниско за 0,5 грам!!
Знахаря малко избърза с обвиненията,бил е афектиран,разбирам го! Не е обмислил ситуацията и е прибързал!
Важно е че случая е изяснен!
Пак казвам че никой не упреквам,не съм упреквал,и нямам намерение да упреквам!!
Дано да греша,искрено искам да греша,но 30 години приятелство,отиде на пичка си лелина!!!
0896 844 003
Аватар
Repata
Администратор
Администратор

Мнениеот lazar68 » 28 Апр 2016 17:14

Доколкото съм запознат, случая е разрешен и надявам се със щастлив край . Писах го и при нас, ще го напиша и тук - да помислим, преди да натиснем клавиатурата, за да не се стига до напълно безмислен разпад на приятелство, градено с години .
А можехме да бъдем единна общност ... ама само можехме !
Аватар
lazar68
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот pscorpions » 29 Апр 2016 14:48

lazar68 написа:Доколкото съм запознат, случая е разрешен и надявам се със щастлив край . Писах го и при нас, ще го напиша и тук - да помислим, преди да натиснем клавиатурата, за да не се стига до напълно безмислен разпад на приятелство, градено с години .
А можехме да бъдем единна общност ... ама само можехме !

Ще се радвам ако са се разбрали като зрели хора и да си останат приятели.
Аватар
pscorpions
Златотърсач
Златотърсач

ПредишнаСледваща

Назад към ВНИМАНИЕ! НЕКОРЕКТНИ КОЛЕГИ!