Специализиран форум на Български Златотърсачи

ЧАСТ ОТ ФОРУМА СЕ ВИЖДА САМО ОТ РЕГИСТРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!

Проблем!

Позитиви и Негативи.

Re: Проблем!

Мнениеот Златко » 26 Май 2014 15:00

Еееее да го ева у скапания виваком ...изям малко от мегабайтите на добра скорост..и сега няма отваряне този форум..по-точно не мога да пиша... Тежичък е форума..не е само от ввакома..много емотиконки сте му наблъскали..все едно е форум на Дисни...а те пречат на скоростта.Направо ми идва да си прегриза макарите от нерви..
Златко
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Andrey » 26 Май 2014 19:59

Златко написа:Еееее да го ева у скапания виваком ...изям малко от мегабайтите на добра скорост..и сега няма отваряне този форум..по-точно не мога да пиша... Тежичък е форума..не е само от ввакома..много емотиконки сте му наблъскали..все едно е форум на Дисни...а те пречат на скоростта.Направо ми идва да си прегриза макарите от нерви..

Златко стига се оплаква казах ти веднъж, че е от прекрасния ти интернет. Тези прехвалени флашки са за да си провериш пощата и да прочетеш някой новина. До сега никой не се е оплакал, че му е тежък форума. Колкото до емотиконите е смешно да твърдиш че те тежат :lol: всички сложени нови тежат общо 1.50 MB горе долу колкото една читава снимка :) смятай какъв интернет ползваш щом не можеш да ги заредиш и щом смяташ че те ти пречат. Това не е вярно :)
Аватар
Andrey
Администратор
Администратор

Мнениеот gusenica » 26 Май 2014 21:00

Златко написа:Еееее да го ева у скапания виваком ...изям малко от мегабайтите на добра скорост..и сега няма отваряне този форум..по-точно не мога да пиша... Тежичък е форума..не е само от ввакома..много емотиконки сте му наблъскали..все едно е форум на Дисни...а те пречат на скоростта.Направо ми идва да си прегриза макарите от нерви..

... Тежичък е форума..не е само от ввакома..много емотиконки сте му наблъскали..все едно е форум на Дисни...а те пречат на скоростта.

y6y6y7 y6y6y7 y6y6y7 y6y6y7 y6y6y7 y6y6y7 y6y6y7 y6y6y7 y6y6y7 y6y6y7 y6y6y7 y6y6y7 y6y6y7 y6y6y7 y6y6y7 y6y6y7 y6y6y7 y6y6y7 y6y6y7 y6y6y7 y6y6y7 y6y6y7 y6y6y7 y6y6y7 y6y6y7 y6y6y7 y6y6y7 y6y6y7 y6y6y7 y6y6y7 y6y6y7 y6y6y7
w1w2w3 w1w2w3 w1w2w3 w1w2w3 w1w2w3 w1w2w3 w1w2w3 w1w2w3 w1w2w3 w1w2w3 w1w2w3 w1w2w3 w1w2w3
Темата е ПРОБЛЕМ :)
На събирането на яз.Копринка да му съберем на момчето някой друг КГ магнетит да си направи ножа и да "приключваме"
Сезги
Аватар
gusenica
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Златко » 27 Май 2014 07:56

Гъсеница,ти още малко ще ме хванеш за яката и ще ме изхвърлиш от форума :D
То че нета от виваком е скапан скапан е..но защо тогава при други форуми нямам чак такъв проблем?А не е да не се бутам по какви ли не страници и форуми и къде ли не..ама майната му,бавен не бавен..колкото може,ще чета.
Златко
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Andrey » 27 Май 2014 09:52

Златко написа:Гъсеница,ти още малко ще ме хванеш за яката и ще ме изхвърлиш от форума :D
То че нета от виваком е скапан скапан е..но защо тогава при други форуми нямам чак такъв проблем?А не е да не се бутам по какви ли не страници и форуми и къде ли не..ама майната му,бавен не бавен..колкото може,ще чета.

Знаеш ли как се Ping сайт? Ако да пусни един на форума да видя колко ms е пинг-а ти. Ако ли не виж как става на снимката. Трябва да си пуснеш Command Prompt или "cmd" и от там да го направиш. Намираш Accessories и винаги е вътре едно черно прозорче му е иконката.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Аватар
Andrey
Администратор
Администратор

Мнениеот Златко » 27 Май 2014 12:58

Хмм..ще пробвам,ама уиндоуса ми е на български,та незнам сега....но да пробвам да поровя....хмм..намерих нещо пише:Прозорец на Command.....и там на прозорчето се виждат бели значи на черен фон..сигурно е там..сега ще го видя..

ТЦ...не става..не мога да го намеря..ама майната му..сега пък и програмист не мога да стана..след дни ще ми се подобри скоростта..и тогава всичко си отваря...
Златко
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот gusenica » 27 Май 2014 17:33

Златко написа:Гъсеница,ти още малко ще ме хванеш за яката и ще ме изхвърлиш от форума :D

Проблема не е във форума,а във "флашката" за безжичен (предполагам си с такова устройство и живееш някъде където нямаш друга опция или не разполагаш с финанси за нещо по добро за което съжалявам.
Имах такова шибано устройство преди години,че и ме вързаха с някакво договорче за 1 година-хвърлих го след няколко месеца (буквално) и чак миналата седмица им се издължих,че телефонният тероризъм не спря да си търсят 78 лв.
И няма да те хвана за яката и не ми влиза в работата да те вадя от форума :)
Бай y6y6y7
Сезги
Аватар
gusenica
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот jordanovj » 08 Окт 2016 13:30

При мен възникна следният проблем- неотдавна смених интернет доставчика си. Сега съм към Мтел. Веднага получих перманентно изгонване /БАН по IP/ от форума. Сега съм на лечение в Павел баня и отварям форума без проблем от сървара на санаториума. Какво може да се направи по въпроса, тъй като не мога да си сменя доставчика в Бургас. Не че не мога без форума, но е жалко...
jordanovj
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Andrey » 08 Окт 2016 14:16

jordanovj написа:При мен възникна следният проблем- неотдавна смених интернет доставчика си. Сега съм към Мтел. Веднага получих перманентно изгонване /БАН по IP/ от форума. Сега съм на лечение в Павел баня и отварям форума без проблем от сървара на санаториума. Какво може да се направи по въпроса, тъй като не мога да си сменя доставчика в Бургас. Не че не мога без форума, но е жалко...

Здравейте доцент Йорданов, не знам защо не можете да влезете от личния ви компютър. Погледнах ИП-тата които са с БАН и вашето не го видях (поне това от което сте регистриран.) Моля когато се приберете и имате този проблем да ми се обадите 0988354174 за да мога да реагирам на момента и да оправим проблема! :)
Поздрави!
Аватар
Andrey
Администратор
Администратор

Мнениеот pscorpions » 15 Окт 2016 22:17

Говорихме по този въпрос, Йорданов ми звъня няколко пъти за проблема. Проблема не е във форума, защото той ми даде паролата си и аз влизам в профила му без проблем. Даде ми IP - няма бан за него. Профила му не е пипан. Обясних и на него и на сина му да проверят настройките на интернета, ако се наложи да повикат техниците и да им кажат че имат проблем от включването към тях. Никой от нас няма да изхвърли точно него от форума. И с Ицо съм говорила.
Живей така че когато умреш и гробаря да плаче над гроба ти !!!
Аватар
pscorpions
Златотърсач
Златотърсач

Предишна

Назад към Похвали и оплаквания