Специализиран форум на Български Златотърсачи

ЧАСТ ОТ ФОРУМА СЕ ВИЖДА САМО ОТ РЕГИСТРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!

Атака.

Важни съобщения и други.

Атака.

Мнениеот Repata » 08 Юли 2015 15:34

Колеги!! След няколко атаки тази седмица последните две снощи между 2:30 и 3:30 днес в 11:20 преди обяд форума беше хакнат!
Изтрите теми,файлове,повредени файлове....Лично аз не разбирам за да ви обясня какво е било ще го направи Админа по късно. От 11:20 до 14:40 форум нямаше и по неговото възстановяване работеха няколко човека.Макар че нямам вина поднасям извиненията си към тези който няма да си намерят последните мнения.
Току що говорих и със модераторката ни Скорпион която ме пита защо съм и изтрил снимките и мненията.Така е отбелязано във модераторския панел,че "АЗ" (и не само Аз)съм трил наред!!)
Мога само да гадая кои и защо е хакнал форума!! Явно е имал сериозна причина да хвърля пари да го направи защото между 300 и 500 лв струва една такава услуга!

Искам да отправя едно Послание на добра воля към (не мога да ги нарека колеги) други собственици на форуми по тази тема!

Господа!! Бях ви споменал преди време че ФОРУМ СЕ ПРАВИ СЪС ЗНАНИЯ. Форум не се купува готов,не се чака, на някой друг да го развие, а вие да лапате пачоци от тази работа наготово и да се биете в гърдите,а ФОРУМ СЕ ПРАВИ СЪС ЗНАНИЯ!! Форум също не се прави с кебапчета,кюфтета,бири,тениски,шапки и вибратори с рекламен надпис на форума, реклами по радиото и духовия оркестър на Берлинската филхармония ,а се прави със ЗНАНИЯ защото хората рано или късно разбират що за говеда се занимават с кебапчетата!
Значи пак обяснявам!! ФОРУМ СЕ ПРАВИ СЪС ЗНАНИЯ. Или за да имате работещ форум в който ще се пише по предназначение, то трябва да знаете доста повече от това че златото тежи 19,3 пъти повече от водата и че се утаява по завоите!!
Форум РАБОТЕЩ не се прави като се плюе по друг собственик на подобен че бил наркотрафикакт и носил Кока от Перу!!
Формулата за работещия форум е преди това, анално нагъзени да застанете за период около 2 години на някои дере, да прекопаете около 300-350 кубика на ръка, да добиете представа що е това злато и защо златото е 19,3 пъти по тежко от водата. Защо ПОВЪРХНОСТНОТО НАПРЕЖЕНИЕ ВЛИЯЕ НА ЗЛАТИНКИ С КОЕФИЦИЕНТ НА ПЛОСКОСНОСТ НАД 5 и после може да си отворите един форум и той ще работи гарантирам ви!! В противен случай ще раздавате кебапчетата, кюфтетата и ще си останете едни Кебапчии сред нас!!
Наздраве от мене 5556y :closetema:
0876662270
ЧЕСТ е голяма дума,която трудно се побира в малки хора
Аватар
Repata
Администратор
Администратор

Re: Атака.

Мнениеот mysti25hlapeto » 08 Юли 2015 16:17

Нека си харчат парите, хич да ти не дреме . Това е най - добрия форум в който могат да се научат много неща за златото. ДРУГИТЕ не струват форуми с по 5/6 хиляди регистрирани нулева активност, ще се пукнат от завист , не и обръщай внимание на тези нещастници. Нали знаеш , че в България не обичат успелите, това трябва да те мотивира още повече.
"Думите изграждат мостове на непознати места"
mysti25hlapeto
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот BG_Mitko » 08 Юли 2015 17:48

Аз немога да разбера какво мислят че ще постигнат с това какво искат да постигнат пък и да се опитат да го затрият форума не че ще си дадат парите на вятъра а и ако и те имат форуми и се мъчат да ги разпространят и да накарат хората да ги посещават често и това нема да се получи и да го бутнат форума пак си устава да не казвам голяма дума но поне 70% от активните в форума се и познават кой с друг пак ще си обменят знанията пак ще си общуват и форума пак ще си го има тъи че те нищо не печелят освен че са си направили кефа да съботират и че им е олекнал портфеила :D но лично според мен форума е една книга с съвкупност от знания която е може би най-ценото нещо на златотърсача поне според мен това си е мои извод и няма смисъм да се гори тази книга.

Съобщение от мен за хакерчето: Да го д*хаш

:ok:
BG_Mitko
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот tikvenika » 08 Юли 2015 23:23

Не мога да разбера що за хакер е този които трие мнения. Хакването на подобни сайтове е да се точи трудно достъпна информация или файлове, на такъв човек се казва хакер! този е някои неориентиран палячо fgfg6 щом трие само мнения и снимки. :lol:
Интелигентността ни кара да се замислим всеки път дали сме тъпи!!!
tikvenika
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Andrey » 09 Юли 2015 00:27

Първо да кажа,за мненията които липсват че е заради бекъпа който върнах. Той е от доста часове преди да спре форума затова някои от тях липсват и няма как да ги върна. С две думи бяха изтрити файлове на няколко места. Извинявам се на колегите чиито мнения липсват заради атаката. А за нея няма смисъл да повтарям горе долу написаното от репата това е факт! Факт е и че каквото и да се опитва форума винаги ще е онлайн! 5556y
Аватар
Andrey
Администратор
Администратор

Мнениеот pscorpions » 09 Юли 2015 00:58

Аз не мога да разбера каква е тази злоба у българина. Защо бе хора, какво печелите. Направи ли някой нещо, дръпне ли на горе, получава ли вниманието на околните, да му забием ножа в гърба - той няма право да живее. Аз се радвам на постигнатото от всеки един, но има много завистници на този свят.
Живей така че когато умреш и гробаря да плаче над гроба ти !!!
Аватар
pscorpions
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Viktor Dimitrov » 09 Юли 2015 10:05

Re: Геоложка карта на България,и други карти.

Мнениеот Viktor Dimitrov » 08 Юли 2015 15:09
то че голяма жега
ама днес като че ли писах коментар по темата ,а пък като гледам сега май не съм,или е почистена или.......
абе и аз не знам :?

Репата: Вината не е във нас,но ти се извинявам лично!Възстановиха почти всичко момчетата.
viewtopic.php?f=93&t=1784

Е то няма за какво,приеми и моите извинения за съмненията които споделих в поста си .... :oops: ....

А за хакерската атака,относно поръчителите и ......е ми жалки са какво да кажа друго
Viktor Dimitrov
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Repata » 09 Юли 2015 19:26

То след 9 месеца ще си проличи кой е.Толкова го псувах че ако не е забременял.... На!
0876662270
ЧЕСТ е голяма дума,която трудно се побира в малки хора
Аватар
Repata
Администратор
Администратор

Мнениеот dante » 09 Юли 2015 23:06

Почвам да се повтарям но на нашият казан в ада пазач няма.......Искам само да напиша на тоя дето е поръчал хакването.......Само се моли да не разбера кой си че ще разбереш какво е да те хакнат....Аз държа на думата си....
Не е важно какво,как и кога ти се случва......Важно е как го приемаш...........
Аватар
dante
Златотърсач
Златотърсач

Назад към Администрация