Специализиран форум на Български Златотърсачи

ЧАСТ ОТ ФОРУМА СЕ ВИЖДА САМО ОТ РЕГИСТРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!

Искам да се изразя или Спам 666

Яко спам

Искам да се изразя или Спам 666

Мнениеот bogi » 20 Сеп 2018 02:56

Трудно ще е началото, а още по-трудна развръзката.
Що така усрахте нещата бре момци а ?!?
А нее ли ви срам а ? Майсторите !?
Нема кой два реда да напише у форума...дълго време.Нали бяхме всеотдайни родолюбци... да помагаме...да научим,да покажем, да се знае...
И кво, понеже си изебахте отношенията нема да пишеме повече... ти що ми счупи кофичката у песъчника ?
Гледни точки бол.За никого не са важни вътрешните взаимоотношения.
Важното остава написаното с полезното от практиката ! За мен, за този след мен, за утрешният новобранец и за вчерашният ентусиаст.
Докога ще си мерите Х...вете на кой е по-голем и кой колко е страшен майстор на вадене на хайвер от Анадолска лисица ?
Айнщайн и той е сбъркал на няколко места, но написаното остава закон.
Егоиста със своите знания закопан на 2 или на 200 метра никому не е полезен щото е бил егоист.Нищо никъде не е написал за да не се издаде и никой не го знае и помни, индивид живеещ паразитен живот за собственото благо приживе...ял, срал и умрял.
Кирил и Методий понаправили момчетата малко буквички и векуват техните имена.Дали хората знание и познание, което чак и го разпространили на няколко континента.
А ние тук ще си мълчим.Няма изобщо да издаваме какво знаеме и няма да пишеме вече щото "оня" е педераст, другият е гьотверен, а третият джендър, т'ва се бивши приятели до вчера и няма да им вдигаме рейтинга, ама мен ме интересува примерно, че на половин метър ми излиза жълто-кафява глина и незнам да копам ли да не копам ли, инжектора чат-пат връща, от дюзата ли е, от помпата ли и тн. ма нема кого да питам щот всички са сърдити.
И за кво е форума тогава ?
Малко се отклоних и преди мрънках за тва писане и сега пак ще намекна :
-Колеги пишете и споделяйте.Това, което не представлява за мен интерес - за друг е злато и обратното.
Кой на кого се е разсърдил не е важно, ама да страдат и другите заради лични взаимоотношения е малко нелепо !
Аватар
bogi
Златотърсач
Златотърсач

Re: Искам да се изразя или Спам 666

Мнениеот daoazo » 20 Сеп 2018 07:17

колега ти нали вече си рибар би трябвало да си по активен в рибарските форуми .сега ежътва кой работи работи после няма дълга зима . w1w2w3
колега това микронното е много интересно а по интересното е и извличането му с унгарският метод .можемда развием и сегментираме целият процес в една тема от диренето до финалната права топенето .аз съм за nugget
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
daoazo
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот iliacht77 » 20 Сеп 2018 21:16

bogi малко абстрактно говориш и не всичко разбирам, а и не съм бил между вас и не знам какви отношение сте имали преди и какво става сега.

Според мен доста беше казано и важно и не чак толкова. Аз като начинаещ не мога искам повече. За начинаещия не виждам какво остана освен да хваща лопатката и легенчето. В крйна сметка не може да се говори до безкрайност.
iliacht77
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот ddp » 21 Сеп 2018 19:53

daoazo написа:колега ти нали вече си рибар би трябвало да си по активен в рибарските форуми .сега ежътва кой работи работи после няма дълга зима . w1w2w3
колега това микронното е много интересно а по интересното е и извличането му с унгарският метод .можемда развием и сегментираме целият процес в една тема от диренето до финалната права топенето .аз съм за nugget

Bogi края на сезона е бачкаме докъто може гледай като стане студено време ква лудница ще е
Нека да започнем с това че ми е все едно ...... И
С това да завършим.
Аватар
ddp
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот dante » 22 Сеп 2018 07:28

bogi написа:Трудно ще е началото, а още по-трудна развръзката.
Що така усрахте нещата бре момци а ?!?
А нее ли ви срам а ? Майсторите !?
Нема кой два реда да напише у форума...дълго време.Нали бяхме всеотдайни родолюбци... да помагаме...да научим,да покажем, да се знае...
И кво, понеже си изебахте отношенията нема да пишеме повече... ти що ми счупи кофичката у песъчника ?
Гледни точки бол.За никого не са важни вътрешните взаимоотношения.
Важното остава написаното с полезното от практиката ! За мен, за този след мен, за утрешният новобранец и за вчерашният ентусиаст.
Докога ще си мерите Х...вете на кой е по-голем и кой колко е страшен майстор на вадене на хайвер от Анадолска лисица ?
Айнщайн и той е сбъркал на няколко места, но написаното остава закон.
Егоиста със своите знания закопан на 2 или на 200 метра никому не е полезен щото е бил егоист.Нищо никъде не е написал за да не се издаде и никой не го знае и помни, индивид живеещ паразитен живот за собственото благо приживе...ял, срал и умрял.
Кирил и Методий понаправили момчетата малко буквички и векуват техните имена.Дали хората знание и познание, което чак и го разпространили на няколко континента.
А ние тук ще си мълчим.Няма изобщо да издаваме какво знаеме и няма да пишеме вече щото "оня" е педераст, другият е гьотверен, а третият джендър, т'ва се бивши приятели до вчера и няма да им вдигаме рейтинга, ама мен ме интересува примерно, че на половин метър ми излиза жълто-кафява глина и незнам да копам ли да не копам ли, инжектора чат-пат връща, от дюзата ли е, от помпата ли и тн. ма нема кого да питам щот всички са сърдити.
И за кво е форума тогава ?
Малко се отклоних и преди мрънках за тва писане и сега пак ще намекна :
-Колеги пишете и споделяйте.Това, което не представлява за мен интерес - за друг е злато и обратното.
Кой на кого се е разсърдил не е важно, ама да страдат и другите заради лични взаимоотношения е малко нелепо !

Здрасти братле...В този форум има отговор на всеки един въпрос,който може да зададе един човек относно самородното злато...Много се изписа за тези години и просто иска търсене а и майсторите останаха за да отговорят на въпросите с повишена трудност....Със здраве приятелю......
Не е важно какво,как и кога ти се случва......Важно е как го приемаш...........
Аватар
dante
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот vladorado » 22 Сеп 2018 16:18

Форум за търсене на злато в България (както и форум за металдетектинг в България) е като форум на партизаните педи девети Септември 1944 година. Как да пишат като всичко е тайно (или незаконно в случая с металдетектинга), и всеки се крие? :?
Успеха в златотърсачеството има две тайни:

1- никога не казвай всичко което знаеш!
Аватар
vladorado
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот pifkara » 22 Сеп 2018 20:01

Някой да има свободна смукалка за помпа 1 цол и транспортен маркуч да ми ги заеме за няколко дни ???
pifkara
Златотърсач
Златотърсач

Назад към За всичко за което ви се говори