Специализиран форум на Български Златотърсачи

ЧАСТ ОТ ФОРУМА СЕ ВИЖДА САМО ОТ РЕГИСТРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!

Българска гадост

Яко спам

Re: Българска гадост

Мнениеот dante » 09 Фев 2018 01:12

Да ти кажа Скорпи немските ми овчарки са добре а ако е за кражба то трябва наистина да са се прежалили да влязат в дома ми...А като се сетиш само че къщата ми е като хан...Имало е случаи жена ми се прибира от работа и заварва 5-6 човека на масата ядат и пият а не познава никой от тях...Тая практика не е много удачна че ако завари крадец ще го поздрави и ще го пита какво ще пие докато се прибера...Лошото е ако тъпана се съгласи да пие едно и взема че се прибера.......Относно молитвата няма да му помогне ако го пипна...Има голяма вероятност скоро да го докопам че май нещата не се развиват в негова полза......
Не е важно какво,как и кога ти се случва......Важно е как го приемаш...........
Аватар
dante
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот pscorpions » 09 Фев 2018 02:52

А дано имаш късмет и си получи заслуженото, та да се знае !!!
Живей така че когато умреш и гробаря да плаче над гроба ти !!!
Аватар
pscorpions
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Nemesis » 14 Фев 2018 19:47

Moito sabolesnovanje, Schore !

Simah mi nashta Bolonka ses nas, kogato primestime do tuk, no Mimi ne e wanshno kutshe.

Gledame i namerime pri Zoodobrovolzite v Xaskovo .......as njamam Facebook, no tam te xora pishat neshto ......

krai na smetka.....simah mi 2te kutsheta.....

Sega imame 3 Wolzi :D

Mimi, Mascha i Boris

ako njakoi otrovi ili ubi nashti Wolzi........

njama otgovor, ti mi posnawash !

sa kasmet ne fsi4kite balgarski xora sa takivi Neandertali,no cam 80 Prozent sa isvan Kontrol ! sa tesi xora naistina trjabwa silni Lageri kadjeto rabotjat pri muxlaswat xleba i mrasna woda ! i edna Patrona sa Spogom !

Drug na Shivo v Xaskovo, ta sedmitza.

MP

Marcus
Nemesis
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот dante » 15 Фев 2018 03:34

:good:
Аватар
dante
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот iwaka » 16 Фев 2018 07:43

Много съжалявам за кученцето! Последно време наистина много си позволяват я с хвърлени отрови я с друга гадост. В Русе бяха застреляли наскоро 2 кучета разхождайки се в парка ! Един приятел от града пък ги напада кангал обучен да убива, момчето е нахапано докато се мъчи 40 мин да си отърве животинката и накрая успява, но кучето умира в операционната. Такива кучета не се оставят без надзор дори и за малко тук мисля че има умисъл, защото след това кучето е скрито и въобще собственика не се е показал. Горите им станаха бащения за едни гъби ще се избием. За това, ако ходя сме минимум двама и ги чакам такива отворковци. :x
Аватар
iwaka
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот dante » 19 Фев 2018 00:33

Ами аз и сам ходя и стрелям в колената ако се наложи та после да ходи пумияра с инвалидна количка за трюфели....А аз ще отделя 10-15 кг. гъба за удоволствието да му строша капачките...Абе хора...Като се срещнете в гората поздравявайте се,пийте по бира,обменете опит и всеки по пътя си.....Толкова ли е трудно........ :x
Аватар
dante
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот iwaka » 28 Фев 2018 08:02

Не всички мислят като нас това е големият проблем. Яд ме е на такива хора където правят подобни злини, но всичко се връща рано или късно. df43f
Аватар
iwaka
Златотърсач
Златотърсач

Предишна

Назад към За всичко за което ви се говори