Специализиран форум на Български Златотърсачи

ЧАСТ ОТ ФОРУМА СЕ ВИЖДА САМО ОТ РЕГИСТРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!

Спам 1

Яко спам

Re: Спам 1

Мнениеот ddp » 05 Юни 2018 22:59

nikmagi написа:Ебаси, напълнили сте темата ми със спам. :D :D :D

Хайде сега всички спрете. Просто спрете!!!

Ники щях да ти звънна брат да ти кажа че на събора ще те черпя за тази тема от дни не съм се забавлявал така ама си викам късно е може да спи човека
df43f
Нека да започнем с това че ми е все едно ...... И
С това да завършим.
Аватар
ddp
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот nikmagi » 05 Юни 2018 23:10

ddp написа:................ ама си викам късно е може да спи човека

Спрете да пишете и попитайте жените си освен да се спи какво друго може да се прави по това време?
На следващата сбирка да не ме черпите всички.
nikmagi
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот ddp » 05 Юни 2018 23:11

w1w2w3
nikmagi написа:
ddp написа:................ ама си викам късно е може да спи човека

Спрете да пишете и попитайте жените си освен да се спи какво друго може да се прави по това време?
На следващата сбирка да не ме черпите всички.
С това да завършим.
Аватар
ddp
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот ddp » 05 Юни 2018 23:12

Последно Ники и си лягам

НА ДЪЛЪГ ПЪТ НАУЧАВАШ ИЗДЪРЖЛИВОСТТА НА КОНЯ СИ,С ДЪЛГОТО ИЗМИНАЛО ВРЕМЕ НАУЧАВАШ ИСТИНСКИЯ ХАРАКТЕР НА ПРИЯТЕЛИТЕ СИ.
С това да завършим.
Аватар
ddp
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот bornoec » 05 Юни 2018 23:19

не мога да разбера като се говори с конкретика, веднага се хвърля прах в някаква посока... ама явно така си оттърва на някои, преди имаше хора с обективни ситуации, които си коментираха ама се затри някъде... не е лошо понякога да се свалят картите на масата... царят не винаги е един!
Аватар
bornoec
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Andrey » 05 Юни 2018 23:23

От известно време не съм писал, но сега се намесва моето име,

fantichko написа:Другото, разбрах че и за Репата сте говорили. Точно дето си писал. Сега, дали е само това - не мога да кажа. Той знае. Че Андрей решил да му краде форума. Т.е да му го върне с/у сума пари. Е, няма да стане тая. Аз не съм толкова близък с Ицо. Прекалено малко пъти сме се виждали, и сме си говорили, за да го опозная, като човек. Ма всичко с времето си. Вярвай ми, АЗ няма да го оставя така, ако е вярно горното. Щото е мизерия, сблъсквал съм се с такива действия.

Ония казал, че другия чул и т.н. понеже се намесва името ми и то от трети, пети лица чули недочули. Мисля, че в долното мнение ще намериш и отговорите които вероятно те интересуват.

Нека успокоя Репата а и всички колеги които са се притеснили, че ще "открадна" форума, спокойно това няма да се случи. Или как се краде нещо което вече е мое?!? Обяснявам!
Форумът го стартирах на "Старт на форума: 21 Яну 2014, 23:03" Когато говорихме с Ицо за пускането на форума аз му казах..."Регистрирай Домейна (repatagold.com) вземи и един Хостинг (мястото където са качени файловете на форума), той ми отговори.... "Ти се занимавай с тези неща!" Което означава, че от 2014г. до сега физически Домейна и форума са мои! На мой Хостинг е качен форума а домейна е регистриран на моите имена! Самата идея си е на Ицо, а мненията на всеки един от нас! Относно "краденето" на форума, Ицо не е казал/поискал и на секундата му прехвърлям Домейна и Базата данни със форума! За целта обаче, ще трябва да се плаща освен тези две неща и поддръжка на форума или ако нещо се оплеска и форума спре някой да го оправи. Неща които са се случвали десетки пъти по една или друга причина, но никой от вас това не го е забелязал ;) Неща които ако не знаете, от пускането на форума до ден днешен поемам и правя само аз. Надявам се вече всички които са се притеснили са спокойни, че форума не е завладян или откраднат!

Ако някой го интересува нещо, нека пита а не да гадае или да слуша преразкази на тоя и ония! :ok:

п.п. Защо смених ник-а (името) си... Защото забелязвам, че като се напише "Админа да направи това или онова" и всеки чака мен ;) Не съм само аз Админ!

п.п.2 Димо в едно мнение може да се прикачва повече от една снимка, така не се пускат много мнения едно след друго. И трябваше да пуснеш нова тема за предстоящия събор, а не да се пише в старата.
Аватар
Andrey
Администратор
Администратор

Мнениеот Христо » 08 Юни 2018 20:08

Човек като се насере няколко пъти във форума, после колкото и да го замита. Миризмата си остава....

Аз за това си преглеждам постовете няколко пъти преди да ги публикувам.
Не че няма глупости и грешки, но гледам да са в границите на поносимото.
Форума е място, където преди всичко трябва да си помагаме. Да във някой спорове думите се изострят, но ако имаме идеята за подпомагане и търсене на истината ще е по-лесно.

Между другото, по професия съм градинар и се занимавам и малко с билки. Та имам няколко много добри рецепти против злокачествени образувания, но за съжаление не помагат при случай в които са засегнати белите дробове или мозъка. Можеш да потърсиш от аптеките Samento/котешки нокът-Бразилия/ или сок от Махония. Няма да я излекуват, но ще облекчат значително положението.
Христо
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот dante » 08 Юни 2018 21:35

Явно и аз ще трябва да драсна няколко реда...Ако някой не ме познава нека не пише за мен къде и с кого съм се разбирал и най добре е ако има кураж да ми ги каже в очите тези клюки...За този форум и за хората съм си дал душата и стотици пъти съм пренебрегвал семейството си за да изградим нещо стабилно и трайно,така че е тъпо да говорите на кой бил форума защото тоя форум колкото е на Ицо толкова е и мой а и на други хора вложили сърце и душа...Всеки си пише неговата гледна точка а има хора къде даже нямат право да дават мнение тъй като са много далече от истинското положение на нещата и конкретно говоря за fantichko.....Има хора се посурнаха по задник да насерат и тоя форум и успяват...Много хора ме познават и знаят че думата ми на две не става и за мен думите чест и достойнство значат много...Къщата ми е като хан и съм помагал на много хора а за всяка сбирка съм късал от залъка на децата си и ако някой се чувства много велик и иска да хвърля кал по мен ще го помоля да застане срещу мен...Относно Водния много хора даже няма да се доближат в този живот до неговото разбиране за Мъжкар а за Андрей мога да кажа че този форум съществува само благодарение на него за да има къде да се правим на мъже че на сбирките не можем да дойдем от много работа...Респект Андро...........
Не е важно какво,как и кога ти се случва......Важно е как го приемаш...........
Аватар
dante
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот fantichko » 08 Юни 2018 21:58

Здрвей, Данте,

Е, благодаря, че ми каза, че не мога да си изкажа мнението! Да, знам, чел съм каква ти е къщата и как приютяваш хора - малко са такива , като теб!
Айде да изясним едно нещо, че да спрем с простотиите?

Първо, може и да не мога да ти се доближа до познанието, сърцето и душата, които лично си вложил в този форум. Нито на Наско или Андрей. Аз съм ги вложил на друго място. А за горното - винаги съм ви хвалел за това. Ей, ако искаш питай Ицо, щото с него имам най-много допирни точно - абе Данте така/онака писал, х2о така/онака. Да ти кажа ли честно? Вие 3мата ми бяхте "героите" в тоя форум и чиито мнения съм взимал най-насериозно. Аз тоя форум не ща да се насира, а да се развива. Кой се е сурнал по задник да го окепези - ба ли го? Предполагам щом го казваш - знаеш.

Ами хайде де, след като съм далеч от нещата, а и много други - защо не ги разясните, какви са тези неща?

Казваш хвърлял съм кал срещу теб? Прочети пак какво съм писал. Ето, чул съм някакви неща за Наско и за Андрей. Казах ли им ги? Казах ги!
Ти се сърдиш, че съм казал какво съм чул и за теб ли?! Ми, хубаво, сърди се.
Мен не ме обижда иронията в думите ти. Мога да ти кажа, че един ден ще дойда на събор, независимо дали си 2 пъти по-висок и едър от мен или не. И ще дойда да се запознаем.

И в крайна сметка, какво? Всичко дойде от едни приказки пред трети хора!
Абе нейсе. Вижте, на мен не ми пречи и да не отговарям и да не пиша! Не ми пречи и да не съм в тоя форум. Ама като сте ги казали тея горните неща, ами хайде, защо са тогава тея глупости?
fantichko
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Repata » 08 Юни 2018 23:07

Мисля да не спамим темата на Никмаги повече!!
Със Жоро-Данте и със Н2О-Наско шефа на Пичовете, съм приключил окончателно!! Няма да изпадам в подробности защо,как те си знаят защо!!
Към Андрей нямам нищо против.Той сам реши че иска да приключим отношения!!Пак с нескромното участие на Наско бога на Пичовете!
За цялата интрига е виновен Н2О.Куп го.вна изядени зад гърба ми по мой адрес и то не от вчера онзи ден.От една година!!
Бил съм мишка! Бил съм "Никой" Бях решил да правя организация затова се и събрахме в Родопите зимата!!
Дошла му гениалната идея в главата.да ме изберат за председател да ползват контактите ми и после....Алт!!
Мога да пиша до утре сутринта за какъв мизерник иде реч,ама честно да ви кажа ми е през К..а и оттатък вече!!
Нацвъка форума с простотии!
Чакали ми били пикали на лаптопа.Спорили сме били по телефона! Аз продължавам да твърдя че тоя пич е крайно изпушил тип! Даже не му чета и постовете.
Повече няма да пиша в тази тема!!!!!!! Много време му отделих.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
0876662270
ЧЕСТ е голяма дума,която трудно се побира в малки хора
Аватар
Repata
Администратор
Администратор

Мнениеот Andrey » 08 Юни 2018 23:21

Repata написа:Към Андрей нямам нищо против.Той сам реши че иска да приключим отношения!!Пак с нескромното участие на Наско бога на Пичовете! За цялата интрига е виновен Н2О.

Много добре знаеш, че Наско няма общо, нали? Нека като казваме нещата да са такива каквито са а не както са удобни, в случая, че Наско бил виновен ние с теб да не си говорим!
Аватар
Andrey
Администратор
Администратор

Мнениеот ddp » 08 Юни 2018 23:25

Аз пък си чета тъкъв и си викам май май прекалено много време и енергия си отделям с........ 1000 човека 1000 различни мнения 100 хиляди скандала и всеки обвинен безпочвено или не за мен не е тук мястото да се коментира и няма нищо мъжко в това което се прави в момента ако някой си мисли друго пак едно многоточие ще сложа................
С това да завършим.
Аватар
ddp
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот bogi » 09 Юни 2018 03:08

Момци... не е ли по-лесно да си пиеме вместо да се мразиме ?!?
Аватар
bogi
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Andrey » 09 Юни 2018 14:34

bogi написа:Момци... не е ли по-лесно да си пиеме вместо да се мразиме ?!?

Боги само с пиене и ядене не става. Има ли нещо за изясняване се казва и говори на трезви глави а не пиянски! И по възможност на живо ( на събор или уговорена среща) това, че стана тук е вероятно защото на събора тези които са имали някаква драма си мълчаха.
А това, че на някого не му харесва реалността и се опитва да я изкриви по неговите си представи и желания си е негов проблем като не се получава.

п.п. Това май, ще е последното ми мнение по въпроса и който има някаква драма спрямо мен нека пише или ми се обади!!!
Аватар
Andrey
Администратор
Администратор

Мнениеот nikmagi » 09 Юни 2018 21:33

dante написа:.........Има хора се посурнаха по задник да насерат и тоя форум и успяват.................

Кои са тези хора. Вместо недомлъвки посочи имена.

Форумът и друг път е имал трудни моменти, но досега не е имало публична заплаха за убийство.
nikmagi
Златотърсач
Златотърсач

ПредишнаСледваща

Назад към За всичко за което ви се говори