Специализиран форум на Български Златотърсачи

ЧАСТ ОТ ФОРУМА СЕ ВИЖДА САМО ОТ РЕГИСТРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!

Спам 1

Яко спам

Re: Спам 1

Мнениеот jokko1 » 29 Юни 2018 00:18

Италианец искено се надявам че това е някакво съвпадение и ти си някой друг а не точно ония.
Поздрави.
Братче с компютрите съм толкова на вие че няма как да се опитвам да разбера кой си и от къде си се появил.
Аз съм от старите пари.Запознавам се с ръкостискане на живо и ако нещо не ми харесва пак очи в очи го изяснявам.
Аватар
jokko1
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот ddp » 29 Юни 2018 02:54

Andrey написа:Щом смяташ, че е само заради някакъв си пост и снимки така да е. Ще ти кажа само, че за този случай не е толкова важно действието а това, че ти казах да не го правиш! Въпреки това ти не ме послуша. Супер уважение към твой човек! Както написах това ми преля чашата, щото и аз си имам праг на търпимост. Няма да пиша за други неща и да те убеждавам в обратното, не ми се пише толкова. Много неща са, и повярвай ми не ми е нужен някой за да видя или проумея нещо още по малко да говоря. Аз имам глава на раменете си и ти това много добре го знаеш ;) Трий прави каквото искаш твоя воля.

Момчета знаете че ме мрази да пиша и ми е гадно щото го правя само от телефона но ми писна да чета.... Това което пишете а го чета защото ви уважавам и ми пука съжалявам но е по силно от мен интерес към приятелите как са добре зле ама защо ама как...... ОСТАВЯМ ВСИЧКО НАСТРАНИ И СЕ АБСТРАХИРАМ ОТ ЧУВСТВА И ПОМИСЛИ.. Ако продължите така чудя се Абе Жоре Dante каде се покри между другото :) дали и аз да не взема да опиша тук кой и какво многократно е говорил и да се видим всички очи в очи и да го потретя за да няма не РАЗБРАХ не чух не прочетох искате да се натписвате като малките деца обяснявайки преди какво сега какво жени ли сте или деца не знам може би Dante за това не пише не му се занимава с глупости ***** Repata бил изтрил коментарите на Наско H2O пък те били важни ми Андрей айде да си говорим истината а Наско сам си изтри важните според него коментари преди няколко месеца щото не искал да ги споделя написа го тук в форума много ясно ти какво търсиш бе брат кво те рови обичаш да се закачаш в форума за щяло и не щяло нещо не те разбирам приятелю но това не ми пречи да те уважавам по скоро ме отдалечава от теб колкото до Repata смятам че е прав в това което прави и е ЕДИНСТВЕНИЯТ КОЙТО НЕ СЪМ ЧУЛ ДА КАЖЕ НЕЩО ЛОШО ЗАД ГЪРБА НА НЯКОЙ който и да е той в допълнение ще кажа само че за първи път пиша с големи букви в форума ако на някой не му изнася сори така ми е било кеф :D
Нека да започнем с това че ми е все едно ...... И
С това да завършим.
Аватар
ddp
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Andrey » 29 Юни 2018 08:20

"какво търсиш бе брат кво те рови обичаш да се закачаш в форума за щяло и не щяло нещо не те разбирам приятелю"

Я ми покажи къде и с кого съм се "закачал" за щяло и не щяло? Като изключим тази тема и споровете тук? М? Че нещо почваш да си измисляш и да подвеждаш колеги с думите си! Ако визираш себе си за това, че съм ти направил забележка за неща по форума...ами те тези неща са елементарни и ти като модератори трябва да ги знаеш и можеш. Как пък изведнъж ви станах черен бе приятели? :)
Аватар
Andrey
Администратор
Администратор

Мнениеот ddp » 29 Юни 2018 08:34

Бе за всичко сте прави бе хич няма и да си губя времето с колегите сме вече на събора снощи пийнахме до късно сега кафенце и айляче
Нека да започнем с това че ми е все едно ...... И
С това да завършим.
Аватар
ddp
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот dante » 29 Юни 2018 19:16

italianeca написа:
dante написа:С мен преди два дни някъде из дебрите на Родопите......Беше гаден............. :lol: :lol: :lol: ......Когато оня ненормалник Водния хвърляше камъни по мен ти се хилеше и се пазеше което е гадно и непочтено........ :cry:

Точно от теб такъв тъп коментар не съм очаквал!!!
Че каква шапка сваляш бе Данте на този човек???
Не прочетели какво пише на предните постове А хайде да се базикаш ААААА така не става!
Всеки греши,И аз с моето не ориетирано изказване но ВИЕ ВИЕ ВИЕ буквално се НАСРАХТЕ!
Бил съм правил свирки..на еди си кой...появил съм се от еди си къде ако е бил оня Андрей от Монтана тук ли щях да съм......!
Е що за хора сте бе колеги, и на кой събор да имам кураж да дойда???

Виж приятелю...Не те познавам и не знам кой си но си много далече от нещата за да даваш изявления и да правиш анализи...Ти си се засегнал от нещо но мен тая работа не ме засяга тъй като вече не съм нито модератор,нито администратор...Няма как да вляза във твоя филм и твоя тон.....Странно как хора,които не се познават лично и не са се гледали очи в очи си слагат оценки на всеослушание...Например мен ме интересува ти Андрей Монтански познаваш ли го лично за да говориш за него...Личната преценка на човек е най важна когато е очи в очи и тогава можеш да анализираш някого и да говориш за него?...А Андрей админа познаваш ли го лично?.......Е тогава как ги сравни двамата?........Не се заяждам а само ти напомням че е хубаво човек да обмисли хубаво преди да напише нещо пред стотици хора...Относно изявлението ми от предният пост стоя зад думите си както винаги...Няма как с Монтанската тесла/където искате слагайте ударението/ да седнем на една маса...Както искате ме разбирайте......

към ddp...Не мога да разбера Димо много какво искаш да кажеш с поста си и защо ме спрягаш в тая ситуация.Не пиша защото нямам време тъй като съм постоянно в командировки дори и сега се прибрах...Другото заради което не пиша е че няма смисъл повече да ровим защото в редки говна камъни не се хвърлят че пръскат и меришат...Хайде да не вадим кирливи ризи че всички имаме та и ти Димо къде пишеш че ще казваш кой за кого кво бил говорил...Предлагам да спрем с глупостите че вече ми се гади...Относно отношенията ми с Наско нямат значение но и аз смятам че Ицо не е прав да изтрие всичко на Водния и да го банне...Всеки от нас е дал за този форум и никой няма право да задрасква труда на никого...Личните дразги не се решават така а очи в очи тъй като всички претендираме че сме мъжкари...Та и Репата обиди Водния че е нещастник и какво ли не...Спирам за сега ....
Не е важно какво,как и кога ти се случва......Важно е как го приемаш...........
Аватар
dante
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Idnag » 29 Юни 2018 19:51

Не знам дали трябва да се меся в този спор но чесно да ви кажа този форум досега беше най - якият за мен а вече ми заприличва на детска градина""кой ми взе играчкатааа"".Спрете се вече!Какво толкова делите???Знам че старите отношения няма как да се върнат между вас -но поне се опитайте заради нас!Иначе като гледам и този форум ще стигне дъното(лично мнение)!!!
Аватар
Idnag
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Repata » 29 Юни 2018 20:32

Idnag написа:Не знам дали трябва да се меся в този спор но чесно да ви кажа този форум досега беше най - якият за мен а вече ми заприличва на детска градина""кой ми взе играчкатааа"".Спрете се вече!Какво толкова делите???Знам че старите отношения няма как да се върнат между вас -но поне се опитайте заради нас!Иначе като гледам и този форум ще стигне дъното(лично мнение)!!!

Прав си братле!Аз мога да ти обясня ама не ми се пише.Въпроса е че този който създаде цялата интрига,изчезна!Лошото е че остави дълбока и непоправима следа след себе си!!
От тук нататък лично обещавам че такива шушуминги,ще изчезват на първото накриво казано изречение,със всичките им постове,мнения,съвети,акъли и мозък дето са ляли! Ще оправя и правилата с две нови точки! Има един лаф...Мъжко дупе,веднъж се....
Продължавам да държа на мнението си че форума няма да бъде платен никога.Няма да бъде използван за финансови цели.Ей така ще си го оставя отворен който иска да чете и да се учи!! На мен специално Никой не може да ми повлияе щото аз акъл нямам да осмисля моите си мисли,камоли да мисля върху мислите на някой! По съборите няма да се събират повече пари. Няма да се отварят и сергии,специално към този форум! Не съм тъп,и ако исках да печеля от форума,щях да си пусна реклама на продукцията.Да пусна гугъл реклами.Да пусна платени секции да направя месечни абонаменти за потребителите! Платени реклами за магазини...и още 100 идеи. Щом не съм го направил досега....
Прекалено съм зает в момента с новия проект и нямам капка свободно време,но подредим ли нещата да тръгне цикъла,ще нормализирам ситуацията!
Относно това,защо се случи всичко.....от завист и ЗА ПАРИ!! Аз лично нямам друго обяснение защото с нито една сричка не съм обидил никой от останалите замесени в ситуацията! Нито Андрей,а за Данте да не говорим!!! Скорпи,Кинджо,Андрей,Данте ДДП това бяха хората на който вярвах безрезервно!!!
Това е. Тази тема ще я оставя още малко да седи и ще я изтрия до мястото на Никмаги на постовете,че ми се повдига като я погледна!!
Виновен съм си само аз,и никой друг няма вина!
0896 844 003
ЧЕСТ е голяма дума,която трудно се побира в малки хора
Аватар
Repata
Администратор
Администратор

Мнениеот pifkara » 30 Юни 2018 10:40

Да живее ВИС -2 !!!!!!
pifkara
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот dimi » 03 Юли 2018 07:30

Спрете се вече бе хора.Да преглеждам форума и да си пия кафето беше любимото ми занимание рано сутрин та и него ми прецакахте.Ице брат тебе поне познавам лично та молбата ми е СПРЕТЕ .Преди години когато още този форум даже го нямаше в Испания ти казах две неща ама май си ги забравил.Кадето се покажат пари там и понятия като ДРУЖБА И ПРИЯТЕЛСТВО се изпаряват доста бързо.То всички учасници и в този конфликт всички се пишът производители тенекеджии.Та Монтанския изобретател та Язон голд та Данте та Водния та незнам кой още.Нищо против нямам огъвайте си тенекиите заваряйте ги продавайте ги ако има на кой ама не се лайте като песове един друг и то по форумите че всички ни направихте на маймуни.на всички ви желая успех в начинанието та да прославите България като световни производители.
Отврът от всякъде
dimi
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Andrey » 03 Юли 2018 11:30

Бях си казал да не се намесвам повече, но за какви пари говорите?
Тук не играят пари, който си е правил драги/улеи си ги прави и преди форума и сега. Не става дума за пари в тия караници а за отношения! Репа, ти в твоя пост подведе хората да си го мислят, че всичко станало "от завист и за пари!" Какви пари делим? Кой взима пари от този форум, за да се дели или да има завист ;)

Живи и здрави!
Аватар
Andrey
Администратор
Администратор

Мнениеот dante » 04 Юли 2018 01:54

И аз да изясня нещо относно парите...Откак съм във този форум само съм давал и искам някой да ми каже ако е чул от мен че съм се набутал еди колко си за някоя сбирка...Така ми е било кеф,така съм го правил...Относно произвоодството на огънати тенекии миналата седмица отказах две драги защото ми писна да нямам време за децата а хората бързат...Не разбрах за кои пари става въпрос точно.Може би за тези,които аз съм дал до тук...Споко,те са дарение...Пак ви повтарям...Нека спрем с глупостите че почва да става все по лайняно...
Не е важно какво,как и кога ти се случва......Важно е как го приемаш...........
Аватар
dante
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Navitaka » 04 Юли 2018 10:41

Здравейте,
предлагам темата да бъде почистена от всички мнения свързани с междуличностни спорове м/у съфорумници и да бъде заключена. И тъй като е необходима такава тема, да се отвори нова, примерно "Спам 2"

Аргументите:
1. Очевидно споровете и ваденето на кирливи ризи в общественото пространство, не решава нещата
2. Не е редно във форум на златотърсачи, най-голямата активност да е за решаване на лични спорове
3. Другите съфорумници извън спора не могат да помогнат, така че не е правилно да се намесват и да дават мнения в междуличностни отношения
4. Само времето и действията на всички замесени в спора ще покаже "кой прав-кой крив", другото е хвърляне на л..на срещу вентилатора
5. И не на последно по значение място: Форума губи "тежеста" си и се превръща в "дъвка" и радост за "доброжелателите"

Repata Gold стартира като високо информативен сайт с усещане за общност и е добре да си остане така. На всеки който му се прави/гледа сейр, е........ има сайтове за всеки интерес.
Navitaka
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Andrey » 04 Юли 2018 12:49

Какво общо има тази тема с разговорите по други теми и въпроси? Никой не е длъжен да я отваря и да я чете. ;)
Аватар
Andrey
Администратор
Администратор

Мнениеот jokko1 » 04 Юли 2018 17:04

Ясно е че нищо няма да се изясни.Винаги ще има моя си гледна точка .
Дано стана ясно че в спора не се ражда истината. Истината винаги е моя,твоя, негова и нема начин да стане наша.Е те точно за това в спорове никакви не влизам.Не си струва.
Ако е възможоно срещнете се сбийте се но не замествайте хубавия бой със скандал.Може пък да е за добро.
Нека да си спамим вече за други си щуротий.
Успех.
Аватар
jokko1
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот nikmagi » 04 Юли 2018 21:01

Navitaka написа:.........предлагам темата да бъде почистена от всички мнения свързани с междуличностни спорове ......и да бъде заключена. И тъй като е необходима такава тема, да се отвори нова, примерно "Спам 2"..............

Колега, прочети първото изречение написано в тази тема. Аз я започнах за да няма "почистване и .....заключване". Тъй че тук не трябва да има "почистване и ...... заключване". И няма по-безсмислено действие от това да се заключи "Спам 1" и да се отвори "Спам 2".
И какво има в темата - няколко човека с различни гледни точки и леко поскарани. Всеки е прав а другите са виновни - това е напълно нормално. И като гледам и спорът затихва. И това е нормално и е въпрос на време само за да се появи друг спор.
И друг път съм писал: Винаги съм уважавал математиката, защото като се спори, доводите които се използват са точни и ясни правила, които не зависят нито от характера и настроението на спорещите, нито от броя на гънките в главите им.
Темата си е много хубава и не я закачайте!!!!!

Всичко мога да понеса, ама като чета как на един колега му гладували децата за да даде последните си пари за форума и за идеята е те това ми идва в повече. "Прекаленият светец и богу не е угоден". Пиша го за втори път.
А наздраве! w1w2w3
nikmagi
Златотърсач
Златотърсач

ПредишнаСледваща

Назад към За всичко за което ви се говори