Специализиран форум на Български Златотърсачи

ЧАСТ ОТ ФОРУМА СЕ ВИЖДА САМО ОТ РЕГИСТРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!

Умряха ли форумите за златодобив в България ?

Яко спам

Re: Умряха ли форумите за златодобив в България ?

Мнениеот Боби » 28 Окт 2017 22:30

Не са умрели форумите, а мъничко като че ли умря златната треска в България. Видя се, че не е лесно да се вади злато.
Аватар
Боби
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот dante » 30 Окт 2017 04:42

И азе да напиша нещо че да трупам постове белкем шефовете на форума ми дадат подарък...Няма златотърсач с еднакви разбирания...Всеки е индивидоален за себе си като всеки има своят опит и затова има толкова различни мнения.Това от своя страна не е лошо,защото човек има избор и може да открие най близкият до него отговор...За активността на форума мога да кажа че сме най активният златарски форум,което е жалко тъй като новите хора не разискват и не питат а само четат.Всеки си казва че ако си зададе въпроса ще го сметнат за будала и не го прави което от своя стана е глупост...Същото е и със сбирките.....
Не е важно какво,как и кога ти се случва......Важно е как го приемаш...........
Аватар
dante
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот lazar68 » 31 Окт 2017 11:35

Не е добра идеята да се заключват теми свързани с проблеми на цялата ни общност. Не случайно пуснах копие на тази тема и при нас.
Колегите като цяло са очертали всички основни гледни точки. На ход са тези, които сега започват своите първи стъпки в нашите хобита.
И накрая, колкото един форум е по-свободен за различни мнения, толкова повече колеги ще се включват в развитието на този форум. Опитах се да го обясня на нашите бивши приятели преди няколко години, но явно не останах разбран. Последиците ги знаем всички ...
Аватар
lazar68
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот lazar68 » 31 Окт 2017 13:30

Чест и почитания на всички, които отделят от личното си време, за да съществуват форумите свързани с любимите хобита!
Тази част от работата на екипа остава невидима за потребителите ( не е никак малка като обем). Не приемайте тази тема като "спам" обаче. Тази тема не е упрек към Екипа зад " Репата голд". Не искам да адвокатствам на Боги или който и да е друг колега, но в случая просто се тревожи най-добронамерено.
Наясно съм с целия труд който полагате. ghjfdtrt
Бъдете здрави и продължавайте да помагате на всички!
Аватар
lazar68
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот bogi » 31 Окт 2017 19:48

Бях се зарекъл да непиша повече по темата, че останах малко недоразбран ,но понеже "не давам отговори, а пълни с мнения спам" да попишем е така малко още като за край.
Темата е пуснах в раздел за сладки приказки... да не е спам в специализираната част.Защо е пуснах, ми щото виждам и чувствам, че има проблем и не ми е безразлично.
Не обвинявам ничия администрация,но упреквам отговорните лица в случая, да се посъбудят и да се мисли по въпроса, ако имат желание.
По този случай ще си позволя да цитирам колегата Hunter:
Младите гледат материално и комерсиално на повечето неща.
Това в никакъв случай не означава, че го одобрявам, НО то клати феса на новопристигащите. А тях ги нЕма.
На мен форумът ми харесва, но самата платформа и известното количество теми не го поддържат, без иновации и корекции за позитивна насока.
Отговора и решението е тук нищо, че мнението не е мое.
С мен или без мен нищо няма да се промени.Но без мен и още десетина такива като мен дето ще се откажат да пишат и да питат по форумите,
темата пак ще наболее и след време пак някой ще пита...Що така бе Миме.
Понеже бях пил като отворих темата:
Извинявам се най-сърдечно на всички засегнати лица !
Аватар
bogi
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот zempar » 31 Окт 2017 20:13

Понеже и аз съм пил и реших да се включа в темата :) .
Повечето форуми носят само разходи на създателя им и почни никакви приходи, а администрирането и екипа вършещ това е на съвсем доброволни начала и безплатно (поне така е в повечето) и е необходимо малко разбиране и влизане в положението от потребителите на форума. Нали никой не си мисли (ако е така е в голяма заблуда) , че някой виси по 24 часа пред компа за да реагира на всяка една активност във форума.
Така, че повече търпение и разбиране, и по-малко претенции от потребителите водят форума до по-добро.
Наздраве! df43f
Skype-zampar
Аватар
zempar
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Боби » 31 Окт 2017 23:37

Безспирното говорене, без да се обмислят казаните неща, вместо добро допринася само вреда. Това е изразено много ясно в поговорката: “Слушай повторно, говори веднъж!”
Аватар
Боби
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот zempar » 31 Окт 2017 23:42

Има и друга подходяща за случая поговорка, "Не е важно колко ще говориш, а какво ще кажеш".
Skype-zampar
Аватар
zempar
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Beni Cvetkov » 01 Ное 2017 00:33

Мнението ми по темата е , че златотърсачеството и златодобива е огромна наука , съчетаваща много науки в себе си... Но за няколкото години ,в които съществува форума ,са засегнати огромен брой въпроси, натрупал се е голям обем от информация(което е супер)и е нормално все по-рядко да възникват нови казуси и въпроси.Така че в този ред на мисли,е нормално активността да не е същата ,каквато е била в началото. Според мен,всеки нов, който влезе във форума и чете задълбочено и внимателно ,може да намери отговорите на почти всички въпроси ,които изникват.Поне при мен беше така . От друга страна , възникне ли нова сериозна тема, винаги има хора ,които споделят знанието си по въпроса. :)
Аватар
Beni Cvetkov
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот pscorpions » 02 Ное 2017 02:20

bogi аз съм от тези, които спряха да пишат. Не защото не искам да споделя с Вас, не защото ме е срам да питам / даже съм нахална с питането /, а защото виждам че на някои хора не им е приятно. Ще кажете - ами да не четат. Не, на тях явно точно това им е целта - да не пиша, да не съм активна или не приемат жена в тази роля. Има колеги с които контактувам извън форума, но те не са от недоволните тук. Но съм решила да си подновя активността. На който не му харесва да не ме чете. Така че bogi не се ядосвай, идва зимния сезон и ще има повече хора. Ето подобна тема viewtopic.php?f=136&t=2512&start=15.
И да уточня - не искам да подклаждам омраза или спор, но се вижда, че не само аз се възмущавам, за това ще продължавам да питам и изказвам мнение !!!
Живей така че когато умреш и гробаря да плаче над гроба ти !!!
Аватар
pscorpions
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот bogi » 02 Ное 2017 07:40

Скорпи опасно е повече да се разисква тази тема.Това ми е една от най-големите грешки в живота, че изобщо я повдигнах, но и моите приятели не искат да пишат
и натежа във времето си.Кофти е подкарах в сатиричният жанр да си личи от далече, че е от прост човек, народен,простосмъртен..пиещ(чай), дори и заглавието съм и объркал.
Та от тази тема файда нема !
Аватар
bogi
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот ddp » 05 Ное 2017 09:17

Темата е почистена от всеки спам, който се надвам да престане!
Моля всеки ,който желае да изяви мнение по темата да го направи без каквито и да било притеснения. fdfg
Нека да започнем с това че ми е все едно ...... И
С това да завършим.
Аватар
ddp
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Боби » 05 Ное 2017 17:42

Хайде и тука цензура w1w1w2 . Защо не оставихте всичко да се вижда, ами покрихте невероятните възможности на човек от форума владеещ японски език :) ? Няма свобода на словото. Къде е и темата на Никмаги за цензура?
Аватар
Боби
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот dante » 05 Ное 2017 20:20

Здрасти Боби...Точно заради свободата на словото оставихме темата но освен да се спами и да се пишат глупости друго не се случи...Всъщност ако някой влезе и започне да чете наред то след първата страница вече нищо нямаше да разбира...Това е може би един от най либералните форуми или поне аз не знам друг такъв къде всеки на спокойствие може да си нарушава правилата без предупреждения,без банове и без изтрити постове веднага.....Надявам се че ти отговорих а сега моето мнение по темата......Всеки си има собствен живот и семейство а лятото е сезон на почивки,работа и движение...Кой по села,кой по дерета,кой на работа,кой привечер на разходка със семейството и т.н......Всеки гледа да измъкне максимума от лятото и затова не остава толкова време за компа...Ако сте забелязали то на мен повечето ми постове са през ноща,защото нямам време даже и да умра така че нека никой не се чувства пренебрегнат......Не е нарочно...Зимата ще висим повече време пред компютъра но пък и никой не пита или то поне много рядко...
Не е важно какво,как и кога ти се случва......Важно е как го приемаш...........
Аватар
dante
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот bogi » 06 Ное 2017 00:47

Мислех да мълча ама майната му... Директен спам и си просим Бан-а
За какво изтрихте и коментара на вятървкосите по въпроса за тайните на водата.Данте пише за свободата на словото вие най безотговорно го опровергавате.Коментара беше много на място и по темата обаче е с отрицателно мнение и не е приятен.Неможе така бе момци, нема да станат така нещата !!!
Аватар
bogi
Златотърсач
Златотърсач

ПредишнаСледваща

Назад към За всичко за което ви се говори