Специализиран форум на Български Златотърсачи

ЧАСТ ОТ ФОРУМА СЕ ВИЖДА САМО ОТ РЕГИСТРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!

Умряха ли форумите за златодобив в България ?

Яко спам

Re: Умряха ли форумите за златодобив в България ?

Мнениеот ddp » 06 Ное 2017 07:53

Ок боги щом смяташ че сам трябва да си спамиш темата давай братле гас не спирай да пишеш неща който не са свързани нито с темата нито с идеята на форума явно това ти е целта
Нека да започнем с това че ми е все едно ...... И
С това да завършим.
Аватар
ddp
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот ddp » 06 Ное 2017 08:24

Четете избирателно май
Я вижте още веднъж този постигне

Колеги.Искам да напиша нещо за последен път и нека всеки го прочете по няколко пъти.Да го осмисли първо,и ако прецени да пише,ако ли не по добре да си замълчи.
Правилата на форума касаят всички нас,включително и мен.Меренето на пишки става не тук във форума,а на реката по съборите.Тук във форума се пишат впечатления,въпроси,разискват се теми,обсъждат се идеи,и все неща от подобен характер.
Острия език би трябвало да е лице в лице! Така поне постъпват Пичовете(Мъжкарите) съм чувал.
Ако някой не ти допада по някакви причини,просто го игнорираш във форума и не поддържаш комуникация с него.(говоря по принцип)
Лично аз не толерирам и алкохолни изяви!
Ако някой не може да пие,или като пие не знае какво прави,не го оправдава.Не го оправдава и според Българското НПК.
Оправданието "Аз бях пил,сорри" не се признава в нито един световен съд.
Тук всички са регистрирани по собствено желание,и нито един на сила.Не е Боксова зала,а е Форум на златотърсачи!!!!!!Всеки има право да пише и изрази мнение в рамките на нормалното.А рамките на нормалното изключват Груб език и обиди между потребители.
Жално е че много малко хора го осъзнават!

Относно мен,заради това че отворих очите на толкова народ,отнесох толкова плюнка че ако я събера на куп мога да пусна една драга раптор 3 и да измия на нея 10 кубика баластра.Малки дребни Миши подмолни душички изляха тонове плюнка отгоре ми,и продължават да леят.Това не ме плаши.
Жалко е когато един ден разбереш че хора на който си разчитал,бавно с ноктенца като малки,мънички долни Мишлета са копали зад гърба ти! Това най много боли!!
Разбира се един ден се свиква със всичко и човек става все по силен и по силен!
Ако на някой не му харесва форума...Форуми бол.
В този скандали няма да се допуснат,и допускат!!
Нека да започнем с това че ми е все едно ...... И
С това да завършим.
Аватар
ddp
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот bogi » 06 Ное 2017 18:35

ddp знам че си пич и си готин братле, но в стремежа си да си свършиш работата допускаш грешки.Дано да търпиш на критика, не се заяждам и нямам такова намерение.
За коментара дето го изтри по твоята тема не си прав.Нищо заплашително нямаше в него, беше отрицатален видно от човек заинтересован и с опит по въпроса(прочел съм го).
Трябваше най-малко да го обориш или напишеш мнение не да триеш коментара.На теб не ти хареса и го изтри, затова писах, че нема да станат така работите.
Тази тема видно трябваше да се разчисти, че изписахме много безполезни глупости, но относно спама и ти с нас в кюпа а си модератор
..."Мите една осмичка да ми врътнеш ? С мерцедес ако е удобно"... ни в клин, ни в ръкав, никому полезно.
Разбирам да не се познавате със Шимбака и да му нямаш телефона или да си някой нов дето не го познава и търси контакти с него ама...
Понеже излязох черната овца ще се опитам да леем мозък според мен какво трябва да се прави, тъй като виждам, че не се прави нито от модераторите нито от администрацията.
Започвам с цитат от потребител:
..."Намирам тема по въпрос, сходен с моя и какво да видя: хиляди думи, които трябва да прочета (да не би да пропусна отговора) за да науча,
че някой го сърби езика ( или върховете на пръстите) да ни обяснява, че това не е мястото или това не е начина или не знам какво не е, но не и отговора"...
Това означава, че темите не са завършени, нямат краини отговори и нямат как и да имат тъй като не са разгледни всички аспекти.Има много още да се пише по тях от, което
следва, че тук трябва да се включат модераторите и останалите от екипа.
Как да се включат.Като следят за спящи и изпадащи теми.Кой са спящите теми ? Тези дето остават назад във времето.Тези теми е нужно да бъдат вдигани периодично,
като се напише нещо идейно по тях и се провокира същевременно въпрос.След това ще последват и отговори и ще има и активност.
Никой потребител, дори и да има въпроси няма да се включи и пита в неактивна тема камо ли да отвори нова !
От тук произхождат само негативни фактори.Човек влиза във форума, вижда темите на дневен ред обаче ги е изчел...няма нищо ново и заминава.Утре пак същото и започва да
посещава форума все по рядко.Губи интерес...и така.Може и да не съм прав, но такова ми е мисленето !
Аватар
bogi
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Andrey » 06 Ное 2017 19:10

bogi написа:.....Понеже излязох черната овца ще се опитам да леем мозък според мен какво трябва да се прави, тъй като виждам, че не се прави нито от модераторите нито от администрацията.
.....

Боги, аз нещо не разбрах какво даваш като идеи да се прави, и да не се прави? Всяко мнение е добре дошло, стига да е градивно а не обидно! По темата за водата, ddp написа своето обяснение. и се извини. Аз лично не съм привърженик на триенето, даже напротив! Винаги само съм редактирал нарушението в дадено мнение. Който каквото е казал и написал да се вижда от всички и даденият човек да стои зад думите си! Както виждаш, не един и двама човека с изказванията и действията си, загубиха правата които имаха. НАПОМНЯМ, ПРАВИЛАТА ВАЖАТ ЗА ВСИЧКИ! Всеки се е съгласил с тях и е длъжен да ги спазва, ако не се спазват място за сърдене и обиди няма. ;)
Аватар
Andrey
Администратор
Администратор

Мнениеот bogi » 06 Ное 2017 19:24

Идеята ми беше да се вдигат или отварят нови теми по, които все още има какво да се разисква, по горе съм написал подробно защо мисля така.
Аватар
bogi
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот lazar68 » 06 Ное 2017 20:51

Боги, не е лесна работа поддръжката и активността на един форум ( вервай ми).
Първо трябва да има какво да кажеш, второ трябва да намериш и преровиш огромно количество информация ( винаги чуждоезична), преводи, адаптация на текст, свободно време, ентусиазъм ...
Всичко това деведесет на сто на доброволни начала . За едната чест и личен кеф. Съвет към всички потребители - ако искате любимият ви форум да е жив, не чакайте друг да го прави вместо вас!
Всеки може да помогне!
Аватар
lazar68
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот dante » 06 Ное 2017 23:01

Много си прав Лазо..........Към bogi .....Напъно подкрепям тезата ти за развитието на форума но Лазар изказа истината...Развитието зависи от всички а не само от администрацията тъй като всички могат да пишат по стари теми и да ги съживяват.Иначе го написа точно,ясно и кратко....... :good:
Не е важно какво,как и кога ти се случва......Важно е как го приемаш...........
Аватар
dante
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот bogi » 06 Ное 2017 23:51

Лазо както винаги е с точен коментар на място.
Данте не искам да умаловажвам ни най-малко дейността и заслугите от вашата работа, сигурен съм, че не ви е лесно.
Понеже вие сте основният двигател на форума и от вас зависи до голяма степен накъде и как ще върви форума, затова писах, че чат-пат трябва да се подбутват някой теми, когато се закучат нещата.
Повечето потребители в това число и аз сме само консуматори.Не се пита заради комплекси, как ще питам аз и всички да разберат, че незнам.
Обаче като има някоя тема, която стои на дневен ред и се разисква...някак си е по-лесно да се пита е така между другото, не говоря за спама и дали ще вали утре.
За да не излезе, че имам комерсиални интереси писах в началото, че не продавам и не произвеждам, нали тоо па за кво напъва толко да се пише...
Всичко беше заради страста към хобито.Така се трупа опит.И колкото повече практикувам, толкова повече разбирам, че нищо незнам !
Решението за политиката на форума е ваша, нямам желание да се меся или да си натрапвам мнението, още по-малко да цапам любимият ми форум.
Темата дори и да е неграмотно повдигната не е от пиянски изблици на самоувереност.
За останалите нека прочетем мнението на Лазар и Данте още веднъж !!!
Аватар
bogi
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот lazar68 » 07 Ное 2017 00:13

Боги, относно комплексите ...
Няма срамни въпроси! Когато не знам нещо - ПИТАМ винаги и не се срамувам, защото никой не се е родил научен и цял живот учим и колкото повече учим, толкова по-малко знаем ...
По-срамно е да си останеш ненаучен, защото те е било срам какво ще си помислят големите капацитети за теб. ( Trans penem mihi est que Senatus discit ... Гай Юлий Цезар)
И накрая, когато спрем да бъдем просто консуматори, а запретнем ръкави, ще има не само форуми, но и един Рай на Балканите!
Аватар
lazar68
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот bogi » 07 Ное 2017 01:28

Лазе всичко е точно така, но системата ни наби едно друго мислене...може би другото поколение няма да е такова.Лошото е, че останахме една шепа народ дето да си ги говорим тия приказки.Останалите изгубиха интерес да взимат участие по форумите, а новите ги няма и дано не излезе накрая след дъжд-качулка.
Аватар
bogi
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот dante » 07 Ное 2017 22:19

Много хора четат но малко пишат...Може би си мислят че няма какво да пишат или че няма смисъл...Истината е че всички ние не сме само златотърсачи а ТЪРСАЧИ...Търсача е човек,който цял живот търси и той не се задоволява да намери това,което търси а се чувства жив когато просто търси...Малко хора знаят например колко страсти имам аз...Гледам немски овчарки от 25 години,занмавам се с металдетектинг от 17 години,с риболов откак се помня,колекционирам хладни оръжия,събирам камъни,гъбарството не ми е чуждо,последната ми мания са трюфелите така че дали няма да имам нещо общо с повечето хора във форума да не казвам всички...И това са само моите страсти а има още много ,където всеки един от нас е силен и информиран и къде можем да научим много от всеки един...Просто трябва да си пусне темата със силната си страна на правилното место...Аз казах Хау......... :good:
Не е важно какво,как и кога ти се случва......Важно е как го приемаш...........
Аватар
dante
Златотърсач
Златотърсач

Предишна

Назад към За всичко за което ви се говори