Специализиран форум на Български Златотърсачи

ЧАСТ ОТ ФОРУМА СЕ ВИЖДА САМО ОТ РЕГИСТРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!

Как да извлечем микронно злато от растенията

Яко спам

Re: Как да извлечем микронно злато от растениата

Мнениеот pscorpions » 20 Юли 2016 18:48

Колега kapoleti, до преди години мислех само негативи, като смятах, че така ще предпазя себе си и близките си. Установих че не съм права, поставих си за цел да мисля само хубави неща, да се усмихвам когато ми се плаче, да пея когато ме боли. Много е трудно, но не е непостижими. Настъпи обрат в живота ми, към по-добро. Съветвам и мои познати да го направят, но иска много воля, обстойно мислене върху всичко и търпение. Не обвинявам никой за нищо, не съм от хората които ще упрекват държава, правителство, близки. Аз съм си виновна за живота който живея, да съм го направила по-добър !!! Но няма да напусна България, работа има и тук и в чужбина, но трябва да имаш желание да работиш.
Живей така че когато умреш и гробаря да плаче над гроба ти !!!
Аватар
pscorpions
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот sezam » 20 Юли 2016 20:17

Колежке pscorpions не се учудвай ,задействала си закона за подобието .Не трябва само да ги мислиш нещата които искаш да ти се случат, а да ги видиш във въображението си как вече са се случили и тогава се случват.Негативни мисли,видения предизвикват негативни събития и обратно.
sezam
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот vicu » 20 Юли 2016 20:45

sezam написа:Колега kapoleti ,може би не си ме разбрал точно какво съм направил или ти е трудно да го разбереш .По моя технология съм качил вълната на моноатомно злато във вода и тя си измени вкуса .Пия от тази вода по лъжичка на ден вече около седмица и се чувствам много странно Проявяват се разни усещания свързани с мои стари заболявания и т. н.Можеш ли да ми кажеш какви са усещанията при процеса на илюминацията ако имаш информация и съответно какви трябва да са дневните дози ?

Как да те разбере kapoleti като от различни места ви командват . :lol: Ще се чувстваш странно от водата ами , само нещо психотропно ще ви избистри двамата , а за дозите доктора ще слушате .
vicu
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот sezam » 20 Юли 2016 21:13

Колега vicu ,нали знаеш - по добре един опит отколкото сто мнения . Такива като тебе много ще има да ми дърдорят , ама аз си знам . Направих опити и видях .Това което почувствах аз и при други хора също се потвърди , че има и медицински заключения ама айде да не говоря .Това си е направо фантастика за невярващите че и за лекарите .
sezam
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот KENT » 20 Юли 2016 23:02

Колеги! От написаното до сега, още не мога да си представя как да извличаме микронно злато от растенията. От това което чета тук, си признавам, че нищо не разбирам и затова се чувствам щастлив, защото не ме боли главата. И все пак ако някой е извличал микронно злато, правил е опити, има резултати, то споделете!
Земята е кръгла- ще се срещнем зад ъгъла!
Аватар
KENT
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот pscorpions » 20 Юли 2016 23:57

sezam написа:Колежке pscorpions не се учудвай ,задействала си закона за подобието .Не трябва само да ги мислиш нещата които искаш да ти се случат, а да ги видиш във въображението си как вече са се случили и тогава се случват.Негативни мисли,видения предизвикват негативни събития и обратно.

Напълно съм съгласна с теб. Точно това правя.
Аватар
pscorpions
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот bogi » 21 Юли 2016 02:33

KENT написа:Колеги! От написаното до сега, още не мога да си представя как да извличаме микронно злато от растенията. От това което чета тук, си признавам, че нищо не разбирам и затова се чувствам щастлив, защото не ме боли главата. И все пак ако някой е извличал микронно злато, правил е опити, има резултати, то споделете!

И аз не разбрах дотук нищо, а и темата малко отиде към "Свише" ниво.Репата беше писал някъде, че евентуално в някой слънчев ден може да направи опит да накоси 1-2 каручки хвощ тестово.Ицо ако има резултат пиши да сменям ли драгата с косата и да ожънем неколко декара зелен буреняк :mrgreen:
Аватар
bogi
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот ванката » 21 Юли 2016 17:54

Здравейте колеги на скоро пробвах с около 2 килограма изсушен полски хвощ изгорих го върху ламарина и старателно прехварлих пепелта в легена нямаше нищо. Ако някои е получил все пак някакви резултати нека да сподели.
Аз не съм златотърсач, аз съм златонамирач.
ванката
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот sezam » 21 Юли 2016 18:05

Колега до колкото съм запознат ,микронното злато е много трудно да се извлече от където и да е . Чувал съм от стари търсачи че го има в златоносни райони в много голяма концентрация - до 3 процента от кубик пръст. Това не е за вярване ,но ако приемем че не може да се извади по никакъв начин с познатите методи...
sezam
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот ванката » 21 Юли 2016 18:39

sezam написа:Колега до колкото съм запознат ,микронното злато е много трудно да се извлече от където и да е . Чувал съм от стари търсачи че го има в златоносни райони в много голяма концентрация - до 3 процента от кубик пръст. Това не е за вярване ,но ако приемем че не може да се извади по никакъв начин с познатите методи...

Колега ако е така що не пробваш по химичен път
Аз не съм златотърсач, аз съм златонамирач.
ванката
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот bornoec » 21 Юли 2016 18:47

Ванка, няма как и да видиш, ако се съдържа изобщо злато в полския хвощ, то най-вероятно няма да бъде изобщо доловимо с човешкото око, ще е в някакви микрони даже може и да е свързано на атомно ниво, ако изобщо полския хвощ има афинитет да го абсорбира и включва в тъканите си. Ако наистина окосиш и запалиш 1-2 каруци хвощ и после пепелта я полееш с царска вода и после по познатия метод... може и да има нещо, но мен лично ме съмнява
Аватар
bornoec
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот vicu » 22 Юли 2016 11:16

ванката написа:Здравейте колеги на скоро пробвах с около 2 килограма изсушен полски хвощ изгорих го върху ламарина и старателно прехварлих пепелта в легена нямаше нищо. Ако някои е получил все пак някакви резултати нека да сподели.

Разбира се че няма да има нищо , и един TIR хвощ да бастисаш пак няма да има нищо . И ако слушаш фантазьорите тука , 10 години ще ходиш с един и същ анцунг . Полския хвощ е относително рядко растение и е престъпление да се унищожава , особено за такива глупости .
vicu
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот pscorpions » 23 Юли 2016 00:17

vicu написа: И ако слушаш фантазьорите тука , 10 години ще ходиш с един и същ анцунг . Полския хвощ е относително рядко растение и е престъпление да се унищожава , особено за такива глупости .

Опитвам се да не се намесвам, но ти вече прекали. Какво правиш при тези фантазьори тука и защо се занимаваш с глупости ?
Ако не ти харесва, просто не чети. Няма тема в която да не се заяждаш с някой. Еееееееее големи разбирачи се навъдиха по всички въпроси. И аз разбирам много неща, но ги споделям за да се научи и някой друг, който не знае, а не като теб да се заяждам. Отиди си в твоя форум ако обичаш и там се заяждай.
Аватар
pscorpions
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот bogi » 23 Юли 2016 04:37

Всяко едно растение, което расте върху минерализирана почва абсорбира и част от металите, сега дали полският хвощ е най-добрият абсорбатор в златосна среда...?
Също така е ясно, че няма как да има златинки по 1-2мм да си ги сееме с лигенчето и пак стигаме до заглавието на темата.В случаят химията е неизбежна.Другият въпрос е доколко ще е рентабилно, а дали се вади от растения... 2-3 страници назад има пост за Никела.
Аватар
bogi
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Боби » 23 Юли 2016 13:39

Каква температура се развива при изгарянето на хвоща или което и да е растение със съмнение за съдържание на злато в себе си? Мисля, че ще е под 1064 градуса (темп. на топене на златото). Ако този хвощ или пък пепелта, която се е получила след изгарянето се "загрее" до температура на топене на златото, колкото и микронно да е ще се сплави сигурно. Въпросът е да го има y7u7
Аватар
Боби
Златотърсач
Златотърсач

ПредишнаСледваща

Назад към За всичко за което ви се говори