Специализиран форум на Български Златотърсачи

ЧАСТ ОТ ФОРУМА СЕ ВИЖДА САМО ОТ РЕГИСТРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!

Как да извлечем микронно злато от растенията

Яко спам

Как да извлечем микронно злато от растенията

Мнениеот klonndaik » 26 Мар 2016 21:14

Как да извлечем микронно злато от растениата? Ако си нокося една каручка с трева покрай дерето, и я изсуша и изгоря , дали ще пусне грам-два? y7u7
Аватар
klonndaik
Златотърсач
Златотърсач

Re: Как да извлечем микронно злато от растениата

Мнениеот pscorpions » 27 Мар 2016 17:30

Имаше някъде писано, но не го намирам.
Живей така че когато умреш и гробаря да плаче над гроба ти !!!
Аватар
pscorpions
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот bornoec » 27 Мар 2016 18:19

то ако ставаше така нямаше да има минни компании, а щеше да има ферми за добив на злато
Аватар
bornoec
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот kapoleti » 27 Мар 2016 20:23

Здравейте,колеги!Не влизам често тук,поради естеството на моята работа.Направи ми впечатление,тази рубрика .Нека и аз да изкажа своето мнение.Първо искам да вметна,че " микронно злато" не е най точната дума,според мен.Не искам да засегна никого,когато казвам това.Формата на златото,според мен, е моноатомна,и от там би трябвало да се нарича моноатомно.Както и да е..Организмите по естествен начин произвеждат моноатомни елементи, в това число и човешкият организъм. Трябва изрично да посоча, че редица растения, както и секретите от някои видове влечуги съдържат значителни количества моноатомно злато.Растенията сами произвеждат моноатомни елементи, които са им необходими за регенерацията на органи – клони, листа, корени. Някои растения достигат завидно дълголетие именно благодарение на моноатомните елементи в състава на соковете си. Регенерацията на органи при влечугите се дължи на ензим. Змийската отрова е особено богата на моноатомно злато. Затова тя се използва в медицината и дори с нея се лекуват онкологични заболявания. Извличането на моноатомно злато от растения и животински секрети е трудоемко,но е възможно.Ето кратък списък на растения, произвеждащи моноатомно злато:мандрагора (особено видът с фосфоресциращи плодове), кипарис, кедър, чимшир, бръшлян, коприва, орех, леска, котешка стъпка, момина сълза, баобаб, алое вера, евкалипт, бял бор, дюля, целина, слънчоглед и мн. др.
kapoleti
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот kapoleti » 27 Мар 2016 20:49

P.S.Когато са подложени на определени количества стрес и хранени по определен метод, човешките организми също произвеждат количество моноатомно злато.В Университетските болници има специално създадени тъканни банки, в които се съхраняват отделените при хирургични интервенции органи: хипофизи, ретини, тимусни и полови жлези. От тях се извличат минимални количества моноатомно злато.Може да ви се стори смешно,невероятно и дори налудничаво,но това е самата истина...в която, малцина вярваме..Успех на всички.
kapoleti
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Repata » 27 Мар 2016 20:58

Много си прав. Микронното злато варира в определени граници,след това вече не е Микронно.Под него са колоидното злато,и ако не греша след него е моноатомното,а може и да греша.Доколкото ми е известна една стара история,от 2 волски каруци с окосен полски хвощ и изсушен, при изгарянето му излизало толкова злато колкото за един мъжки пръстен!
Ако трябва да гадаем,тъй като е стара история,за" Мъжки" може да се приеме мярка между 6-8 грама +/- 1 -2 грама. Колко е вярна незнам,но факт е че Полския Хвощ е растение с доста високо съдържание на злато!
0896 844 003
ЧЕСТ е голяма дума,която трудно се побира в малки хора
Аватар
Repata
Администратор
Администратор

Мнениеот kapoleti » 27 Мар 2016 23:09

"Когато големите съкровища са пред нас, ние никога не ги забелязваме. А знаеш ли защо? Защото хората не вярват в съкровища.”
Алхимикът, П.Коелю.
kapoleti
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот klonndaik » 28 Мар 2016 08:47

Супер! Днес отивам на Вьршило да накося две каручки полски хвощ, та да си направя едно прьстенче. y7u7 как си знаех че каручката ще свьрши работа:) тьрся сега магаре под наем за един ден в региона :p
Аватар
klonndaik
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот klonndaik » 28 Мар 2016 09:31

Полскиа хвощ е и билка, почвам и да пия чай от него , та до си облагородя организма с златце :good:
Аватар
klonndaik
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Ники-Русе » 28 Мар 2016 20:56

Полския хвощ е една от най-силните билки, лекува 10 вида болести, поне за толкова съм използвал хвощ. Златото в него е на атомно ниво и не знам колко злато ще се изкара, но воднияв извлек от хвощ е по-силен от сребърната вода, понеже златото е и антисептик и прочиства добре кръвоносна система и стомашно-чревен тракт . една десета злато е достатъчна в 20 мл вода за 24 часа, да приеме златните йони и може да се пие профилактично, не се мре от това, ама много се рита :)
Ники-Русе
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот kapoleti » 29 Мар 2016 21:01

Златото идеално поглъща смъртоносните гама лъчи, обезврежда всички токсини (например живак) и осигурява защита на човешката клетка.Когато в близост до тялото има източник на златни атоми, организмът по естествен начин ги инкорпорира в клетките. В древно-египетските папируси се казва, че телата на фараоните са изградени от злато. Руските монарси ежедневно са поглъщали златен разтвор, носили са кафтани, избродирани със злато.Царските регалии на всички владетели са изработени от злато.Ако имате възможност един месец ежедневно приемайте по една чаша 200 мл. .разтвор на колоидно злато.Ще видите и усетите положителният резултат.
kapoleti
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот KENT » 30 Мар 2016 01:13

Мога да добавя по тази тема, че в Русия се произвежда дори водка съдържаща злато. До колкото знам Пугачова обичала да пие точно такава.
Земята е кръгла- ще се срещнем зад ъгъла!
Аватар
KENT
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот klonndaik » 30 Мар 2016 09:58

Преди 3години един приятел си я купи от магазинче в сл.бряг. около 30 кинта е, като е разклатиш плуват много златни люспички, тьнки и плоски са да плунат и да се виждат.аз ще си настьржа малко с рендето в домашната ми пьрцуца:)
Аватар
klonndaik
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот pscorpions » 30 Мар 2016 23:20

Аз имам шампанско със злато. Сигурна съм че не е менте, защото е поръчка на голяма фирма и се подарява на специални хора.
Живей така че когато умреш и гробаря да плаче над гроба ти !!!
Аватар
pscorpions
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Ники-Русе » 30 Мар 2016 23:58

Скорпи, това е така нареченото бразилско злато в Историческия музей в софия, продават шишенца по 15 лева пълни със златни люспи, мацката каза, че го купували не за сувенир, а за да правят коктейли на тузарите от по 50 кинта и нагоре коктейл със златни люспи :)
Ники-Русе
Златотърсач
Златотърсач

Следваща

Назад към За всичко за което ви се говори