Специализиран форум на Български Златотърсачи

ЧАСТ ОТ ФОРУМА СЕ ВИЖДА САМО ОТ РЕГИСТРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!

Калник

Всякакви клипове за злато и камъни.

Re: Калник

Мнениеот Kachika » 04 Ное 2014 22:28

Repata написа:Йото. Понеже прочетох че искаш да кръстиш кобилката на мене,предлагам да я кръстим" Репторина" Нещо средно между Репата и Раптора.При всички случаи,гарантирам че ще е постоянно разгонена 25 часа в денонощието.Плодовита до припадък.Леко да я ядоса някои ,ще мята къчове като ненормална.
Ако нямаш възражения пиши да знам какво да правя? Ше ставам ли кръстник или нема да ставам?

Раптозавър ни кобилките в Габър ги кръщаваме на Луканка - Странджеско дядо и Мега Кифтокозавар по кило и 200 за бройка
с един такъв гълтаме по кило вино
Kachika
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Repata » 04 Ное 2014 22:52

Kachika написа:
Repata написа:Йото. Понеже прочетох че искаш да кръстиш кобилката на мене,предлагам да я кръстим" Репторина" Нещо средно между Репата и Раптора.При всички случаи,гарантирам че ще е постоянно разгонена 25 часа в денонощието.Плодовита до припадък.Леко да я ядоса някои ,ще мята къчове като ненормална.
Ако нямаш възражения пиши да знам какво да правя? Ше ставам ли кръстник или нема да ставам?

Раптозавър ни кобилките в Габър ги кръщаваме на Луканка - Странджеско дядо и Мега Кифтокозавар по кило и 200 за бройка

:lol: :lol: Мога да ти дам още няколко скромни предложения "Създармина,Кебапчинка,Филена Еленкова,Сушеничка," :D
0896 844 003
ЧЕСТ е голяма дума,която трудно се побира в малки хора
Аватар
Repata
Администратор
Администратор

Мнениеот Kachika » 04 Ное 2014 22:56

Repata написа:
Kachika написа:

:lol: :lol: Мога да ти дам още няколко скромни предложения "Създармина,Кебапчинка,Филена Еленкова,Сушеничка," :D

И едно буре вино с ожадняла компампания
Kachika
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот joto11 » 08 Ное 2014 23:19

То май не може да се работи с ВАЗЕ. Аз съм КОНЕВЪД, па може и да ми се смейте на такъмджилъка. Всичко е много, е много просто. На 23.09 ми се роди женски приплод кобилче, във ФЕРМАТА ми. Отварям после нета, кога гледам, на тоя ден се бил родил и РЕПАТА. Това е ПОВЕСТВОВАНИЕТО за всичко. Горкото ПРИПЛОДЧЕ, не му беше писано да ЖИВЕЕ. СПОМИНА се на 19 тия ден, и ми остави много мъка, че ми умря в ръцете. Таман се канехме как да го КРЪСТИМЕ , и го упоснахме. Така, че да се върнем на темата. КАЗАХ. 4r4r5 4r4r5 4r4r5
joto11
Златотърсач
Златотърсач

Предишна

Назад към Клипове