Специализиран форум на Български Златотърсачи

ЧАСТ ОТ ФОРУМА СЕ ВИЖДА САМО ОТ РЕГИСТРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!

Промяна на достъпа!

Прочети ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

Промяна на достъпа!

Мнениеот Andrey » 21 Окт 2016 11:20

Здравейте златотърсачи! ghjfdtrt

От днес 21.10.2016г. някои от форумите и подфорумите ще се виждат само от регистрирани потребители. Гостите на форума ще могат да четат само определени форуми и подфоруми!Гостите ще виждат бутона "Виж активните теми" но там няма да ги има скритите теми. За да се виждат всички, вие трябва да влезете във форума с потребителското си име. Форумът затова е форум, за да се задават въпроси и да се получават отговори, да се водят дискусии, а не е само книга за четене, писана от няколко човека! Има колеги, които не желаят да споделят по-подробна информация, места и т.н, защото се чете от абсолютно всеки гост. Затова най-интересните раздели ще се виждат само от регистрирани потребители!
Ако някой има някакви въпроси да пита.
Поздрави!
Аватар
Andrey
Администратор
Администратор

Re: Промяна на достъпа!

Мнениеот ddp » 21 Окт 2016 11:44

w1w2w3
Нека да започнем с това че ми е все едно ...... И
С това да завършим.
Аватар
ddp
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот еvgeni_egeya » 21 Окт 2016 14:58

Aбсолютно правилно решение.Адмирирам! w1w2w3
Аватар
еvgeni_egeya
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот bakaliaros » 21 Окт 2016 20:47

ghjfdtrt
bakaliaros
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот dante » 21 Окт 2016 22:42

Всъщност тази промяна трябваше да се направи преди много време...Аз съм регистриран и в друг тип форуми къде правилата са много по строги...Без да си регистриран изобщо не можеш да влезеш във форума а и много други правила...Та защо някой да чете моите постове а аз да не знам кой е и от къде е?......Иска ми се също да стане задължително посочването на населеното место и поне първото име на човека...Сега очаквам да вдигнат врява много хора но преди да го направят искам да се замислят когато четат мои постове а и на други колеги къде пишем редовно че се вижда населеното място....
Не е важно какво,как и кога ти се случва......Важно е как го приемаш...........
Аватар
dante
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот stoian » 22 Окт 2016 06:13

За населеното място напълно съм съгласен .
Ако някои те измами един път - това е негова грешка , но ако те измами втори път - то това вече е твоя грешка .
Аватар
stoian
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот ddp » 22 Окт 2016 07:22

И от мен 1 глас за населеното място
С това да завършим.
Аватар
ddp
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот rozku » 22 Окт 2016 07:40

:good:
rozku
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот ANAKONDA12 » 22 Окт 2016 10:35

за населеното место или поне региона съм съгласен но за малкото име не чак толкова защото много хора започват да спекулират ако знаят точно от къде си и как се казваш в малките населени места хората се познават и не е нужно всеки да знае всичко започват едни слухове от типа муха слон 8) :good: :good: :good:
библията ни учи как да обичаме ближния си а кама сутра,как по точно живеи всеки ден като за последен защот все някои ден ще се окажеш прав
Аватар
ANAKONDA12
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Andrey » 22 Окт 2016 15:52

За местоположението съм съгласен а и сме го говорили. Призовавам всеки колега да го попълни от Потребителски панел --> Личен профил.
Аватар
Andrey
Администратор
Администратор

Мнениеот niki667309 » 24 Окт 2016 17:39

Супер така се прави 4r4r5
niki667309
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот ANAKONDA12 » 26 Окт 2016 10:53

Admin написа:Здравейте златотърсачи! ghjfdtrt

От днес 21.10.2016г. някои от форумите и подфорумите ще се виждат само от регистрирани потребители. Гостите на форума ще могат да четат само определени форуми и подфоруми!Гостите ще виждат бутона "Виж активните теми" но там няма да ги има скритите теми. За да се виждат всички, вие трябва да влезете във форума с потребителското си име. Форумът затова е форум, за да се задават въпроси и да се получават отговори, да се водят дискусии, а не е само книга за четене, писана от няколко човека! Има колеги, които не желаят да споделят по-подробна информация, места и т.н, защото се чете от абсолютно всеки гост. Затова най-интересните раздели ще се виждат само от регистрирани потребители!
Ако някой има някакви въпроси да пита.
Поздрави!

според мен по труднодостъпните неща са по интересни за по строги правила и изисквания съм за а форума като за форум си е много интересен и полезен прав е и dante защо некои които нито пише
от къде е нито има някаква информация за него ще седи на ...високо и скрито место и ще може да наблюдава всички... :shok: :abducted:
библията ни учи как да обичаме ближния си а кама сутра,как по точно живеи всеки ден като за последен защот все някои ден ще се окажеш прав
Аватар
ANAKONDA12
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот Andrey » 09 Дек 2016 23:21

До всички Новорегистрирани колеги в момента в който имате едно написано мнение и автоматично ще смените цвета си и групата и ще можете да ползвате повече от функционалността на форума. Повече права в личните съобщения ще виждате бутона с активните теми най-отгоре и т.н.
С едно представяне тук viewtopic.php?f=94&t=4&start=480 лесно можете да се сдобиете със 1 мнение.
Аватар
Andrey
Администратор
Администратор

Мнениеот Andrey » 09 Юни 2017 21:45

От днес Гостите са ограничени да виждат/свалят снимки от форума. Това го предприемаме с цел защита на снимките. Само регистрирани потребители ще могат да виждат и ползват форума в целият му потенциал.
Аватар
Andrey
Администратор
Администратор

Мнениеот ddp » 10 Юни 2017 08:18

Браво
С това да завършим.
Аватар
ddp
Златотърсач