Специализиран форум на Български Златотърсачи

ЧАСТ ОТ ФОРУМА СЕ ВИЖДА САМО ОТ РЕГИСТРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ!

На вниманието на всички колеги!!!

Всякакви статии свързани с хобито.

Re: На вниманието на всички колеги!!!

Мнениеот Andrey » 18 Сеп 2017 20:22

slitak написа:Нищо лично към Админа, ама тези дейности ги извършваме на доброволни начала и всеки новобранец изявил желание да научи нещо е заплащал само разходите си ама не и "такса знание".
Що си мисля че търговците пак ще влязат в храма 89io
Скорпито много бързо се "врътна" ghrrhhhc

Колега, ще ти обясня кратко и ясно...аз също тези дейности ги извършвам без пари, показвал съм и ще показвам на колеги проявяващи желание, тук във форума а и от друг форум в който съм пуснал тема подобна на тази тук за Вонеща вода. Офертата която съм измислил и направил е към хора които не са и чували за самородно злато нито са влизали във форуми, но търсят интересни преживявания. Пуснал съм я в сайт за екстремни преживявания и подобни. Все пак едно такова начинание изисква, време и средства. Закупил съм 7 лопати, 7 комплекта за промиване, 7 кофи, 7 улея, 7 стола и т.н. Нека двете неща не се приравняват като едно, защото не са! Ако има други въпроси, на събора съм насреща.
Аватар
Andrey
Администратор
Администратор

Мнениеот Repata » 19 Сеп 2017 15:15

Сега!
Аз се запознах детайлно със случая.
Ситуацията е следната:
Скорпи вижда обявата,и я качва тук. с коментар.Оказва се че обявата е на Андрей.Те не го познава(говорих с нея по тела) Обявата е в някакъв си сайт!
Значи:
Не оправдаван никой,и не обвинявам никой!
Дейността която е извън форума много слабо ме засяга!!!
Единствения който продава драги тук е Данте-Жоро,и то след като ми звънна и ме попита,може ли!
Вече 3-4 години този форум съществува,и аз все още нямам пусната обява тук какво продавам и какво не продавам!
Идеята ми като го създавах беше,не да зарибявам шарани и да печеля пари от него.Много е близко до акъла ако се замисли някой.Ако исках да вадя пари,нямаше да си играя да правя нови форуми,ами щях да си седя при наш Кире Сладкодумния Златоусти Благодумец.
Наш Кире Сладкодумни,за 5 лева на улей,за да ми ги рекламира,щеше да е като диспенсър в устата.Само че вместо топла и студена вода,щеше мед и бял шоколад да се лее. Наш Кире така може да ги омагьосва,че го гледат със зяпнали уста,и ококорени очи като на японски воблер Owner за риба тон!
Та не това ми беше целта!
Форума си продължава в същия дух,без комерсиалност!
Кой какво прави извън него,си е негова работа,въпроса е че тук я няма тази обява!
0896 844 003
ЧЕСТ е голяма дума,която трудно се побира в малки хора
Аватар
Repata
Администратор
Администратор

Мнениеот ddp » 19 Сеп 2017 16:44

:lol:
Последна промяна ddp на 19 Сеп 2017 16:47, променена общо 1 път
Нека да започнем с това че ми е все едно ...... И
С това да завършим.
Аватар
ddp
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот ddp » 19 Сеп 2017 16:45

ddp написа:
Repata написа:Сега!
Аз се запознах детайлно със случая.
Ситуацията е следната:
Скорпи вижда обявата,и я качва тук. с коментар.Оказва се че обявата е на Андрей.Те не го познава(говорих с нея по тела) Обявата е в някакъв си сайт!
Значи:
Не оправдаван никой,и не обвинявам никой!
Дейността която е извън форума много слабо ме засяга!!!
Единствения който продава драги тук е Данте-Жоро,и то след като ми звънна и ме попита,може ли!
Вече 3-4 години този форум съществува,и аз все още нямам пусната обява тук какво продавам и какво не продавам!
Идеята ми като го създавах беше,не да зарибявам шарани и да печеля пари от него.Много е близко до акъла ако се замисли някой.Ако исках да вадя пари,нямаше да си играя да правя нови форуми,ами щях да си седя при наш Кире Сладкодумния Златоусти Благодумец.
Наш Кире Сладкодумни,за 5 лева на улей,за да ми ги рекламира,щеше да е като диспенсър в устата.Само че вместо топла и студена вода,щеше мед и бял шоколад да се лее. Наш Кире така може да ги омагьосва,че го гледат със зяпнали уста,и ококорени очи като на японски воблер Owner за риба тон!
Та не това ми беше целта!
Форума си продължава в същия дух,без комерсиалност! Кой какво прави извън него,си е негова работа,въпроса е че тук я няма тази обява!
5556y Е немога не ще се скъсам от смях (Сладкодумния Златоусти Благодумец) или пък безумец пък и продължава :lol: :grin: :lol:
Нека да започнем с това че ми е все едно ...... И
С това да завършим.
Аватар
ddp
Златотърсач
Златотърсач

Мнениеот pscorpions » 23 Сеп 2017 01:08

slitak написа:Нищо лично към Админа, ама тези дейности ги извършваме на доброволни начала и всеки новобранец изявил желание да научи нещо е заплащал само разходите си ама не и "такса знание".
Що си мисля че търговците пак ще влязат в храма 89io
Скорпито много бързо се "врътна" ghrrhhhc

slitak не съм се врътнала. Видях интересна информация, споделих я и попитах. Админа обясни че дейността е негова и хората са доволни - това в същност ме интересуваше. Да не е поредната измама и да останат разочаровани. Не съм го познала на снимката, извиних му се и я свалих. Мисля че не съм направила престъпление за това че питам, ако съм го познала на снимката щях да питам лично него. Това е.
Живей така че когато умреш и гробаря да плаче над гроба ти !!!
Аватар
pscorpions
Златотърсач
Златотърсач

Предишна

Назад към Статии